2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yine sen iğnelerini kullanabiliyorsun ben hiçbir şey kullanamıyorum

2 saatten fazla yatmaması gerekiyor. Ama zaten iki saatten fazla babybjörnde de yatmaz

Aynen canım çok mu evham yapıyoruz bilmiyorum annelik sanırım göz görsün istiyor hep. Hareketleri hissetmeye başlayınca daha rahat oluruz inş.
Evet ya öyle oluyor. Bazen çok küçük hareketler hissetmeye başladım. Böyle seyirme gibi ama tabi her zaman olmadığı için sabırsızlıkla hareketlerini net bir şekilde hissetmeyi bekliyorum

Aklımda zaten kuzenimle konuşunca sorarım mutlaka ve evet inşallah uzun zaman yol arkadaşı dert ortağı olacağız birbirimize.anliyorum tabi bende ilaç kullanmayı sevmem ama herhangi bir durumda kullanmak gerekebiliyor en azından içinizi biraz rahatlarıysam çok mutlu oldum rabbim tüm hastalara acil şifalar versin

Bol bol dinlen annesi, inşallah sende kızında çok daha iyi olacaksınız dualarımız sizinle

Sadece dudaklarım değil tüm vücudum öyle kurudu ki kedilerin tüy döktüğü gibi deri döküyorum pul pul oldu her yerim yüzüm yağlı ve aknelidir yüzüm bile kurudu.
Bende aynı durumdayım her yerim kurudu özellikle yüzüm kabukları soyuluyor hep

Canım 6 aylıkken bir eczacı biza Nurse hervesy tamamen doğal gaz ilacı vermişti. Nasıl vereceğimizide anlatmıştı şuan hatırlamıyorum şurup bizi kurtarmıştı. Sonra yigenim doğdu oda oğlum gibiydi 1 aylıkken onlara bu şurubu dedim doktor kullanabilir demişti onlar bizim gibi cekmediler hemen atlattilar. O şurup çok iyi hep aklında olsun

Ya mesela tecrübeni paylaşmam çok güzel
Bende birkaç kişiye daha sordum çoğu kişi memnun degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…