2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sadece dudaklarım değil tüm vücudum öyle kurudu ki kedilerin tüy döktüğü gibi deri döküyorum pul pul oldu her yerim yüzüm yağlı ve aknelidir yüzüm bile kurudu.

Bende aynı durumdayım her yerim kurudu özellikle yüzüm kabukları soyuluyor hep

Sabah uyandigimda alt ust dudagim soyulmustu tamamen fircalamak zorunda kaldim. Neden bilmiyorum ama

Kızlar hormonlardan dolayı oluyor. Bol bol bu süreçte nemlendirmelisiniz kendinizi. Ben her gece yüzden ayak ucuma dek uygun ürünlerle kremlemiyorum. Buna rağmen bazen gün içinde kuruluk oluyor. 2ye çıkaracağım nemlendirmeleri. Ayrıca leke oluşumu çok olduğu bir dönem olduğu için dikkat etmek isteyenler yaz da olsa kış da olsa güneş kremi de kullanmalı. Bu aydan itibaren çatlak yağlarına da başlamak gerekiyor.

Bende zeytinyağlı krem var Eyüp Sabri tuncerin hamilelikten önce hep kullanıyordum ona bir bakayım uygun mu birde çatlak için ne kullansak acaba benim karnım gerilmeye başladı bile

Bende zeytinyağlı krem var Eyüp Sabri tuncerin hamilelikten önce hep kullanıyordum ona bir bakayım uygun mu birde çatlak için ne kullansak acaba benim karnım gerilmeye başladı bile

Olabildiğince temiz içerikli olmalı. Ben cerave kullanıyorum kuru ciltler için ve içeriği temiz.
Lierac diyorlar yağ içinde genelde. Hindistan cevizi yağı falan da kullanan var ama bana kokusu çok ağır geliyor. Lierac başlayalım bende.

Gücüm yok desem niyeyse rehavet coktu bu bulantilar sonrasi aktif olcam rahat olcam kendime bakicam dedim dedim dus almak zor geliyo resmen ama haklisin hangi kremleri kullaniyosun ? Catlak icin bio oil aldim ben kullaniyodum zaten. Lierac nemlendirici aldim ama kokusu beni mahvetti kullanmam imkansiz.

Kızlar bende şöyle birşey buldum

Eklentiler

• Screenshot_20230112_191916_Chrome.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 47
Bugün resmen karnım kocaman oldu kızlar. Yemek yedikten sonra üstelik. 7 aylık desem yeridir herkes inanır. Ve değişik bir ağrım var bugün Allah hayır etsin

Nasıl acaba güvenebilir miyiz

Eklentiler

• Screenshot_20230112_191936_Chrome.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 49
Ben oğluma travel almıştım 4 yaşında bazen hala kullanıyoruz cokcok memnunum ama tek kötü tarafı 2 parçadan oluştuğu için kapatıp götüremiyorsunuz. Apartman asansörlü çok etkilemiyor ya da arabayla gidiyoruz çok sıkıntı yaratmıyor ama bir kere otobüse bine cem otobüs dolu o zaman oğlum küçük şoför diyor ki kapat öyle bin diyorum ki bu ıkiye ayrılıyor bi elimde çocuk diğer elimde bir parça ahtapotmuyum ben diye yani öyle sorun ayrı ama çok kaliteminler. Benim arkadaşımda travel aldı sağlam ve kullanışlı diye bir de baston aldı kullanacağınız sekle göre değişiyor.bir de benim büyük 3 teker aldım kesinlikle öyle alın ülkemizin yolları köstebek yuvası gibi ben hiç takılmadan geçip gidiyorum arkadaşım küçük 4 teker takılıyor en ufak cukura

Dogal yag tamamen icerigi bence guvenilirdir ama koku olayini bilemem. Lierac dediler dediler aldim kokusu beraber kullanamiyorum mesela yok yere para verdim.
Ben de ilk hamileliğinde lierac kullandım şimdide alicam kokusuna çok bakma inan çok etkili ben sabah yağ kullanıyordum akşam lierac hiç çatlağın olmadı ki ailemde çok var

O o_k_y_n_s (seni etiketlemek zor) bebeği alıp çıktığında o da sende çok rahatlarsın belki ilk 3-4cikis sorun olabilir ama sonra alışırsınız ve hava almak ikinize de çok iyi gelir inan bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…