2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kuzum gecmis olsun. Ayni durumu ben de 12. haftalikken, gecen hafta yasadim. Yogun kanamam oldu, bebek iyiydi, kanama alani bulunmadi fakat plasentam asagidaymis, o kanama yapmis. Seninki de ayni durum olmasin?
Bakti doktor bi.kac yerde kanama alamlari olusmus..en tehlikelisi bebegin plesantasinin olduğu yerde bugunde hastanede kalicam takip edilecek bilmiyorum

Gördüğüm rüyaları anlatsam gül gül ölürsün saçma sapan rüyalar görüyorum ben de. Yanlış hatırlamıyosam fetal arastiriyodun canım naptın bi karar verdin mi . Ben hala kararsizim ikili test konusunda

Bakti doktor bi.kac yerde kanama alamlari olusmus..en tehlikelisi bebegin plesantasinin olduğu yerde bugunde hastanede kalicam takip edilecek bilmiyorum
Anladim canim, o kanama alanlari bazi kisilerde olabiliyor, gittikce kuculuyor diye biliyorum. Uzulme iyi olmaya calis, insallah atlaticaksin doktorun seni en iyi yonlendirecektir

Pazartesi günü başka bir doktora gidicem.Sürekli görüştüğüm doktorun yakını vefat etmiş ve kadın sürekli rapor alıyor.Benimle beraber takipli olduğu tüm hastalar kaldı.Hastane zaten çok ilgisizdi.Hadi ben neyse daha her şeyin başındayım ama bekleyemicem daha fazla.Arkadaşımın önerdiği bi doktor var ona gitmeyi düşünüyorum.Daha da değiştirmem artık ikili test zamanı geldi gerçekten.Fetal yaptırmayı düşünmüyorum.

Cumlemizinki, inşallah, Belki oda olabilir bakalım bikacgun daha gozlemliyim

Ya inşallah yinede artmaz, karın büyüdükten sonra çok zor oluyor gercekten

Doğru demiş eşin, stresden uzak durman gerekiyor , iyi yapmışsınız inşallah tamamen mesleği elinden alinir o canının....

Hayırlısı olsun canım. doktor olayını ben de tam rayına oturtamadım bakalım arastiriyorum ben de

Kızlar gebelik sonrası özel sağlık sigortası yaptırmak mantıklı mı ? Doğumu falan kapsar mi bilginiz var mı?
Doğumu kapsaması için önceden yaptırman gerekiyordu canım gebelik muayenesi de aynı şekilde ama aklında bı hastane varsa o hastaneye gidip doğum paketi alabiliyosun muayene doğum yatış ücreti falan filan içinde oluyo her türlü uyguna gelir normalden

Kızlar gebelik sonrası özel sağlık sigortası yaptırmak mantıklı mı ? Doğumu falan kapsar mi bilginiz var mı?
Sağlık sigortasını hamile kalmadan en az bir sene önce yapıyorlar genelde. 1 sene hamile kalmamayı kabul ediyorsun. Ya da ondan yararlanmıyorsun kalırsan da. Bundan sonra doğum paketleri uygun olur ancak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…