2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Gerçekten öyle , oğlumda 10 haftada başlayıp 12 haftada bitmişti mesela onda reflum yoktu, inşallah canım rabbim hepimize sabır versin bian önce hamileliğin balayı bölümlerine geçmeyi nasip etsin,Aa benimde 13 haftada randevum , inşallah söyler cinsiyeti artık bizde öğrenmiş oluruz

Kızlar bugün 10 +3 kontrole gittim doktorum cinsiyet söylemedi ama 13 Ocak'ta hem 2li test yapalım hemde cinsiyet söyleriz belki dedi çok heyecanlandım. En son 8+5 te kontrole gitmiştim ilk kez bugün hareketli gördüm bebeğimi daha ekrana yansır yansımaz iki ayağıyla kendini ittirip zıpladı harikaydı gözümün önünden gitmiyor. 13 Ocak gelsin hemen.. Bitmek bilmeyen bulantilarima bir de bel ağrısı eklendi . Sizde de bel ağrısı oluyor mu ?

Oyle valla. Bıraksan sürekli yatarım uzanırım. Ikili test i ne zmn yapıcaksın ya da yapicak misin
Yapmadım şimdiye kadar, sadece 18.24 hafta arasında detaylı ultrason giriyorum ben .
Amin en kısa zamanda. 2 haftacık mı çektin sen ilkinde . Ne güzel rahat huzurlu 2 gafta ne ki.
Ben 2 aydır yaşıyorum bulantı baygınlık hissi.
13.haftada devlet hastanesinden randevu aldım. Özel olsa kesin ni fikir verirdi de. Bilemiyorum artık.

Birde o hareketleri hissedeceğini düşün. Annelik muhteşem. Bel ağrısı önceden varsa gebelikte tetiklenir. Elhamdülillah ben yaşamıyorum. Sende dikkat et ne zamanlarda ağrıyorsa önlem al ona göre. İlk gebeliğin mi ?

Belin tam üst bölümünde oluyo bende iki 3 gündür var , bnde 13 ocakta gitcem inşallah hayırlı sonuçlar aliriz

Evet ya gerçekten şöyle kıyaslayınca ilk hamileliğim o kadar rahattiki ama şimdi birde evde beklenen işler sorumlu olduğum 1 çocuk yoksa bütün gün sadece uyumak istiyorum bı uyurken rahatım bulantı konusunda , devlette bazı hastaneler cinsiyet soylemiyo benimkide devlettede şehir hastanesi ultrasonlari iyi inşallah soyler

Buradaki şehit hastanesi çok kalabalık . Devlet hastanesinden alsjm daha sakin diye. Bak şimdi kafam karıştı bende mi şehir hastanesinden alsam randevu. Hangi şehirdesin?

Evet ya sürekli karşıma öyle renkli cicili kız elbiseleri cikiyoki oğluşum olursa yine ilkinden kalan 1 kere giyilmiş olanlar varda kız olursa büyük bir alışveriş şart
Ay sağlıkla kız olsunda alınır. Benim öyle oldu . 2.kız oldu. ALLAHIM bir alışveriş yaptım bayıla bayıla. Ne incili güllü çiçekli takımlar tulumlar. Allab sağlıkla afiyetle kucağımıza almayı nasip etsin. Bizim gönlümüzden erkek geçiyor. Oğlum çok istiyor. Tabi hayrılısı, gönlümüzdeki hayırlı olan olsun.

Evet ilk bebegim .. Çok duygulandım görünce bile ağladım . sanki beni duyuyor , neler yapıyosun annecim diyince bana doğru döndü sonra yine sırtüstüne döndü bacak bacak üstüne attı kıpır kıpır heyecandan delirdim... hissedecegim zamanı da bekliyorum heyecanlaaa.. Evlenmeden önce düşmeden kaynaklı belimde ortada ağrı olmustu ama bu ağrı ortada değil yana doğru bir tık doktoruma da gösterdim erken başlamış ama beklenen bisey dedi. Özellikle uzanmak yerine oturduğum yada ayakta durduğum günler de ağrı artıyor .

Geçmiş olsun.
Duyuyor tabi annesi, İlk gebelikte biraz geç hissediliyor ama değişken bir durum. Ben ilkinde çok erken hissetmeye başladım hareketleri.

Belin tam üst bölümünde oluyo bende iki 3 gündür var , bnde 13 ocakta gitcem inşallah hayırlı sonuçlar aliriz
Benim ağrı belimin orta kısımdan ziyade yana doğru oluyor bir tık doktorum beklenen birsey ama erken başlamış dedi kontrol ettikten sonra. Özellikle aktif günlerde artıyor uzanırken rahat edebiliyorum. İçimizi ferah tutalım çok güzel sonuçlar alacağız hepimiz ben inanıyorum sizin kaçıncı hafta cinsiyet belli mi ?

Geçmiş olsun.
Duyuyor tabi annesi, İlk gebelikte biraz geç hissediliyor ama değişken bir durum. Ben ilkinde çok erken hissetmeye başladım hareketleri.
Yaa tecrübeli olmak güzel bisey olmalı. Ben çok acemiyim hareket görünce şok oldum halbuki tabiki hareket edecek ama beklemiyordum. Ben bugün doktora hissediyorum ama aaa hareket etti diye değil sanki seyirme oluyor gibi dedim. Doktorum güldü baya daha hissetmezsiniz dedi sanırım benimki psikolojik

Amin canım inşallah, gönlünden ne geçiyorsa sağlıklı bir şekilde Rabbim nasip etsin...

Tam 11 hafta oldum bugün, 13 ocakta gitcem cinsiyeti o zaman söyler diye düşünüyorum, benimkide otururken belimin üst kısmı sağ taraf kanat bölgelere doğru giriyor ağrı bazen sıcak havlu koyuyorum iyi geliyor biraz hafifletiyor ağrıyı

Maşallah sağlıkla büyüsün, bence ikimizde 13 ocakta öğreniriz cinsiyeti Doktorunuza mutlaka herseyi anlatın ama acaba sizin ağrı üşütme kaynaklı olabilir mi diye düşündüm sıcak kalmaya özen gösterin bakalım ağrılar devam edecek mi takip edin.

Ben 11 ocakta gidicem inşallah. Cinsiyeti belli olsa yavaşatan ciciler alırdık.
Benimde randevum 11 ocakta. O zaman 14+0 olmuş oluyorum.

Geçen hafta gittiğimde söylemedi. Bir sonraki gelişine söylerim dedi. Bence tahmini vardı ama bir sonrakine bekletti. Çok heyecanlıyım bende. En çok bu randevumu iple çekiyorum

Benim de bel ağrım ufak ufak başladı ama neyse ki çok şiddetli değil normalde de bel ağrısı yaşayan biri olduğum için beni zorlamıyo şu anlık ilerleyen dönem için korkutuyo sadece inşallah o zaman da dayanılır olur ağrısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…