2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar gebelik sonrası özel sağlık sigortası yaptırmak mantıklı mı ? Doğumu falan kapsar mi bilginiz var mı?
Bende araştırdım ama maalesef hamile olduğumuz için şu an yapan bir sigorta şirketi yok, doğum sigortası yapıyorlar ama onun da kapsami hastanelerin doğum paketi ile neredeyse aynı oluyor

Ankara'daki arkadaşlarıma Dr. Ahmet Erdem'i önerebilirim. Kendisiyle hamile kalmadan önce de görüsüyorduk sayesinde çatlatma iğnesi ile hamileliğim gerçekleşti. Şimdi kontrollere de özel muayanesine gidiyorum, kan testleri için de Gazi Hastanesi'nde öğretim üyesi olduğu için oraya yönlendiriyor.

Selam benim de belimde ağrı var. Yürürken biraz yorulunca kuyruk sokumuma doğru hafif bi ağrı oluyo son 1 haftadır. Bugün çok yürümediğim için hala devam ediyor mu bilmiyorum oksapar 3 aydan sonraki kullanımda kemik erimesi yapıyormuş ama benim daha 3 ay olmadı. Acaba kalça mı genişliyor

Kızlar gebelik sonrası özel sağlık sigortası yaptırmak mantıklı mı ? Doğumu falan kapsar mi bilginiz var mı?
Burada birisi yazmıştı sanki aynı paraya denk gelir gereksiz diye bir de hamilelik başladığı için doğum kapsamaya
Merhaba LadyMorganas beni de listeye ekler misin?

Sat 12 ekim, yaş 33, 3. Gebelik

Benim 11-12. Hafta aralığında böyle bahsettiğiniz gibi bir ağrı oldu oturup kalkmakta bile zorlandım adım attıkça ağrıyordu. Son bir haftadır geçti. Bir anda kesildi ağrı

Gunaydin kizlar. Cok uzuntuluyum gece kanamam oldu hemde oyle boyle degil hastaneye yatis yapildi bebek iyi durumda ama kanama neden bilmiyorum. Doktor bakacak birazdan dua edin bana nolur korkuyorum
Korkma arkadaşım benimde 11.haftada kanamam olmuştu. Plasenta rahim ağzındaydı sonda yavaş yavaş yerine geçti o arada sürekli kanama yaşadım. Şimdi ellerinden öper 4 yaşında. Şimdi nasılsın güzel haberler bekliyoruz. Şifalar versin Rabbim bebeğini sağlıkla korusun.

Ozel saglik aigortalari gebe kalmasan 7 ay önce yapilmasi gerekiyormus cnm benim.ozel.saglik sigortam var ama.hamilelikle.ilgili hic bri seyi kapsamiyo. Yapildigi zaman dogumu falan karsiliyor falat 7 ay öncesinde yapilmasi gerekiyor

Benim kizimdada olmustu ama 6 haftaliktim ve plesantadan uzakti kanama alanim. Bunda tam bebegin beslendigi yerde olmasi kotu oldu. Daha. BAska yerlerdede var. Hepimiz sağlıkla kavusalim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…