Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

aklıma gelen ilk önce keseyi görüyorlar ilk onu söylüyorlar bize sonra bebek geliştikçe tarihi mi değiştiriyorlar acaba bilemedim ben de
Yani bende bilmiyorum kuzum.Fark neye göre neyi hesapliyorlar hiç anlamadım.Neyse inşallah bilen biri aydınlatır bizi.Sana geç döllenme olabilir dedi mi doktor

Yani bende bilmiyorum kuzum.Fark neye göre neyi hesapliyorlar hiç anlamadım.Neyse inşallah bilen biri aydınlatır bizi.Sana geç döllenme olabilir dedi mi doktor
1 hafta geç dedi ama verdiği gün 2 hafta geç olduğunu söylüyor ki anlamış değilim

Ben

Benim bugün 3. Gün sabah akşam progestan önermişti çok çok azaldı bugün kontrole gidicem herhangi bir kanama alanı var mı yok my görmek için
Benim dün akşam başladı, sabah akşam 200 mg fitil olarak almamı söyledi. Kanama alanı yok dedi. Hala ara ara devam ediyor. Sizde durum nasıl?

Bugün çok fazla kanama yaşadım hemen hastaneye gittim kanama alanı yok çok şükür bebeğim de yerinde ama neden olduğunu bilmiyoruz doktor bazı gebeliklerde olur dedi ama akıl tutulması yaşıyorum resmen istirahat edip kanamanın kesilmesini bekleyeceğim Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah canım 🤲❤️
Aynı durumu yaşadım, bana da aynı şeyleri söyledi. Çok yoğun değil fakat hala geliyor. Çok endişe ediyorum. Yarın işe gitmem gerek iznim bitti, korkuyorum biraz 🥺
İnşallah iyi olurlar 🙏🏻

Benim devlette özele göre 2 gün önde görünüyor. Son adet tarihime göre 9 olması gerek ama geç döllenmeden dolayı 8. Haftada görünüyor.
Cihazdan cihaza fark ediyor mu ki acaba?
Hiç bilmiyorum.İlk gebeliğim tecrübem sıfır.Benim tam 2 hafta geride.Siz kalp atışını kaçıncı haftada duydunuz

X