2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok teşekkür ederim bugün tam 12+0 aslında ama gelişim olarak birkaç gün önden gidiyormuş. 13 haftalıksa siz de görebilirsiniz diye düşünüyorum. Tabi bebeğin duruşuyla da alakalı oluyormuş bizimki bugün baya uygun pozisyondaydı yaylanmış yatıyordu

amaan keyfi pek yerinde o zaman darısı başımıza hızlandırdım bile randevu işlerimi :))) muazzam bir sabırsızlık yani tarif edilebilir bir durum değil bendeki:)))

amaan keyfi pek yerinde o zaman darısı başımıza hızlandırdım bile randevu işlerimi :))) muazzam bir sabırsızlık yani tarif edilebilir bir durum değil bendeki:)))
Anlıyorum vallahi insan çok merak ediyor Allah'ım inşallah güzel haberler verdirsin sana da, gönlünüze göre olsun. Bekliyoruz haberlerini

benimde aynı haftalarda bulantım çok vardı yemek yiyemiyordum şuan 12+1 deyim iki gündür mide bulantım kalmadı neredeyse bitti 2 3 hafta sabret sonrasında hamileliğin balayı kısmına geçicez
Daha demin istiğfar ettiğim için hıçkırarak ağladım eşim biliyorum çok zor dayan diyor zavallim balayı hemen gelsin
Canım bana 5+5 de neler neler demişlerdi 3-4 gün sonra bebisimi görmüştüm biraz daha bekle geç dollenmedir belki

Kızlar hepinize merhaba, bugün sonunda görebildim miniğimi bende 12 haftalığız ense kalınlığında çok şükür bir sıkıntı görmedi doktorumuz kan verdim şimdi onun sonuçlarını bekleyeceğiz. Doktorumuz %51 ihtimalle kız ama 2 hafta sonra cinsiyeti tam söyleyebiliriz diye ekledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…