2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar merhaba biz de 11+2 günlüğüz migde bulantım geçti derken 1 hafta önce şimdi tekrardan başladı ve ögürme şeklinde oluyor hep tedirgin oluyorum en son 9.haftada gittim doktora bir ay sonra gel dedi 2 hafta var daha bu durumu yaşayan var mı ?
Merhaba canim
benim gunduz kusmalar kesildi gibi qma aksamlari cok kotu kusuyorum mallesef
Kızlar merhaba 12 haftadan sonra vitaminlere başladığınızda yada öncesinde hangi vitamini kullanıyorsunuz marka olarak regenesis max kullanıyorum ben içindeki sanırım omega 3 beni mahvediyor midemden geliyor sürekli. Sizlerin kullandıklarınızı benimle paylaşır mısınız eger dokunmuyorsa.
Ben kullanamiyorum vitamin kusmalarim yuzunden kusmalarim dinerse doktordan istecem

Merhaba yemmuz anneleri, ben ağustos anneleri topiğindenim 😊 sizlere birşey sormak istiyorum yakın geçmiş olduğu için hatırlıyorsunuzdur diye düşünüyorum. 5. Haftanın sonlarına doğru gittiğiniz ultrasonda kesenizin boyu kaçtı ve bebek görünüyor muydu? Ben 6+1 de gittim, bana kesen küçük dedi 5+6 görünüyor dedi bebek de yok dedi. Sağlıklı ilerleyedebilir ilerlemeyedebilir dedi. Küçük umudu varmış.. sizlerde nasıldı benim gibi yaşayan sonradan gören oldu mu bebeği? Bu arada beta değerlerim düzenli artış gösteriyor
Merak etme bende 6+2 de gittim kese var bebek yok demişti, telaşlanmıştım bende sonra başka doktora gittim 6+6 da hem bebeği gördü hem kalp atışını duydu.. çok küçüktü bebek ama yinde gördü. Merak etme sende bazen doktordan doktora cihazdan cihaza değişebiliyor.

Merak etme bende 6+2 de gittim kese var bebek yok demişti, telaşlanmıştım bende sonra başka doktora gittim 6+6 da hem bebeği gördü hem kalp atışını duydu.. çok küçüktü bebek ama yinde gördü. Merak etme sende bazen doktordan doktora cihazdan cihaza değişebiliyor.
İnsan öyledir canım benim de umudum var daha ama tabi kaç gündür moralim ister istemez çok bozuldu.. tüp bebek doktorumdu bunu söyleyen bana. Başka bi yere daha mı gitsem acaba şuan 6+4 , 3 gün geçti bu ultrosunun üstünden. Daha bekliyim mi sence canım?

Kızlarr bugün ikili taramam vardı ense kalınlığımız 1.7 mm çıktı. gayet normal ölçümü ama kan tahlili çıksın tam değerlendirme yapalım dedi doktorumuz inşallah olumsuz bir durum olmaz hepimizin bebişleri sağlıklı olsun. haftaya cinsiyet için gideceğim heyecanlıyım
kaçıncı haftasınız ki cinsiyet için erken değil mi ?

Evet ben de öyle düşündüm aslında ama ona da korkuyorum gitmeye.. napsam bilemedim ama dayanamayıp gidicem galiba. Sence daha beklemeli miyim gitmek için bugün 6+4 gittiğimde 6+1 di
aslinda gitsen icin rahatlar ama bazen doktorlar bi hafta surede veriyolar emin olmak icin

İnsan öyledir canım benim de umudum var daha ama tabi kaç gündür moralim ister istemez çok bozuldu.. tüp bebek doktorumdu bunu söyleyen bana. Başka bi yere daha mı gitsem acaba şuan 6+4 , 3 gün geçti bu ultrosunun üstünden. Daha bekliyim mi sence canım?
Anlıyorum canım. Beklesen daha iyi olur 7. Haftanın içinde gidebilirsin içinide ferah tut. Benimki de aşılama ile oldu. :)

Şey canım kese var bebek yok dediğindeki yaklaşımı nasıldı peki doktorun? Hani umutsuz mu konuştu daha erken beklemeliyiz görünür mü dedi? Hayırlı olsun canım bu arada inşallah sağlıkla ilerler 🤗🤗

Şey canım kese var bebek yok dediğindeki yaklaşımı nasıldı peki doktorun? Hani umutsuz mu konuştu daha erken beklemeliyiz görünür mü dedi? Hayırlı olsun canım bu arada inşallah sağlıkla ilerler 🤗🤗
Teşekkürler canım, inşallah hepimizin ki 🙏🏻 direkt bebek görünmüyor dedi neden dedim henüz çok küçük olduğu için olabilir 2 hafta sonra tekrar kontrole gel bakalım dedi. Ama ben yine de tedirgin olmuştum tabi 2 hafta beklemedim 5 gün sonra kontrole gittim başka doktora. Göründü o zaman. Muhtemelen şeninde öyledir.

X