2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Cok oynuyor benim tansiyonum biz de anlayamadik tam, 12/8 geldigi de olur 15/10 da, artik napsam bilemedim, doktor sen de tansiyon yok diyo, bol bol su iciyorum baska elimden bir sey gelmiyo
sana tavsiyem canim baska bi doktora daha gozuk 140 /90 sinir bide senin 150/ 100 oluyor hamilesin ayrica cok yuksek bence

Kızlar nasılsınız? Aranızda ikili tarama testi veya prenatalsafe5- veracity tarama testini yaptıran varmı? Doktorum ikili tarama test sonucunun tam kesin bir sonuç vermediği ama diğer testlerin %99 kesin sonuç verdiğini söyledi hatda cinsiyetde belli oluyormuş....tabii ikili tarama testi 400tlyken diğer test ücreti 6000-7000tl imiş...
Merhaba, ben bugün ikili test yaptırdım, 12+5 im şuan bir hafta önden gidiyormuşum😀 kan alındı ultrasondan ense kalınlığı ve burun kemiğine bakıldı, doktor gayet normal dedi ama kan değerleri birkaç güne çıkarmış, daha sonuç gelmedi bakalım hayırlısı güzel sonuç alırım umarım🙏🏻 cinsiyet için de iki hafta sonra gel bakalım dedi🫣

Kızlar bebeğin boyu burda nerede yazıyo acaba. Ben sormayı unuttum doktorda söylemedi bişey. 2 hafta önce 1 mm di çok küçüktü gelişmiş dimi ya anlamıyorum hiç :)

Eklentiler

• 26CCFF10-E82A-4574-830E-4EA05ABB983D.jpeg
    26CCFF10-E82A-4574-830E-4EA05ABB983D.jpeg
    122 KB · Görüntüleme: 76
Kizlar napiyorsunuz nasılsıniz. İse başlayalı kendime hiç gelemiyorum buraya giremedim.Cok kötüyüm hergun kusuyorum artık. Her öğün illaki çıkartma gereksinimi duyuyorum işte sandalyede kıvranıp duruyorum 🥺
İyiyiz ck sukur bende ay sonunda baslıcam galıba:KK43:( bıraz rapor falan alsanmiki:KK43:

İyiyiz ck sukur bende ay sonunda baslıcam galıba:KK43:( bıraz rapor falan alsanmiki:KK43:
Bende bu yıl dolsun yeni rapor hakkım gelsin diye bekliyorum. Eğer imkanın varsa al cidden gelmek çok zor. Öğlen yemegine gidiyorum iki lokma alıp millet görmesin diye gizli gizli ağlayarak yerime geliyorum sandalyede uzanamiyorum haliyle çok yoruldum bu hafta.

Bende bu yıl dolsun yeni rapor hakkım gelsin diye bekliyorum. Eğer imkanın varsa al cidden gelmek çok zor. Öğlen yemegine gidiyorum iki lokma alıp millet görmesin diye gizli gizli ağlayarak yerime geliyorum sandalyede uzanamiyorum haliyle çok yoruldum bu hafta.
Kuyamam ya:KK43:(( evdede uzanmakdan surekli bisilere bakmakdan psıkolojım bozuldu Allah yardımcımiz olsun

Kızlar benim el tırnaklarımda çizikler oluştu neden olmuş olabilir sizce pembe olan kısımda dikine yatay falan pembe çizikler var hamilelikle mi ilgili birşey eksikliğinden mi oluyo başına gelen var mı
Yakın zamanda oje surdunuz mu ellerinize? Bende de geçen hafta çiziklerden ziyade sararma oldu sonra kendiliğinden geçti

X