2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bende neyse işte vakit geçer demiştim ama şuan dakikaları sayıyorum mesai bitsin diye. Bide nerden rapor alacağımı şaşırdım cidden kendi doktorum 10 günlük verdi zaten sen nasıl alcaksin
Benım kendi dontorum veriyor saglıkcıyım diye hrlde ınan uc doktora gittim ikisi hc rapor vermeden yana diildi bu kendımnki dinlen olmaz fie verdi sende ayakta calısıosan baska bi doktora gozukup soylesen yardımcı olsa

Benim tam bir ay oldu devam ediyor canım. Kanama alanı gittikçe büyüyor. Ben de
Kızlar ben birkaç gündür çok huzursuz hissediyorum. En son 8+4 iken gitmistim doktora bir sorun yoktu. Bir sonraki randevum da bu cumartesi günü. Yani ortalama 1 ay sonraya denk geliyor. Allah'a şükür olumsuz bir belirtim vs yok ama acaba bir şey olmuş mudur gibi düşünceler içerisindeyim. Allah korusun olumsuz bir şey olsa belirti.olur muydu
Hepımızde var canım bu paronoyaklık ozellıkle bende 🤣olumsuz bisi olsaydı belirtin olurdu kuzum iyi dusunelim hep dua edelim birbirimize

Selam kızlar tam 50 gündür yatak istirahatindeyim. Gerçekten çok zorlu bir süreç oldu sadece tuvalete ve hastaneye gitmek için kalktım. Hatırlayanlar olur kanama alanlarım çok büyüktü kaç kez acile gittim bilmiyorum. dün randevum vardı. Doktorum artık aktif olmayan kanama alanının da çok azaldığını söyledi sanırım 2 cm kadar tüm yasaklarım devam. Sadece yarım saat kalkar yemeğini yapar sonra yine dinlenirsin dedi ev de ufak hareketlenmelere müsade etti. çok şükür çok daha iyiyim. Hem fiziksel hem psikolojik olarak Emeklerimin karşılığını almak ve bebeğimi kıpır kıpır görmek beni çok mutlu etti sizlerle de paylaşmak istedim. Benim gibi günlerdir aylardır yatanlara da moral olmak istedim. Özen gösterince bebeklerimizin de dünya da nasibi varsa tüm emeklere değiyor. Umarım sağlıkla kucağıma almak da nasip olur. Aaa bir de cinsiyet tahmini bile aldım çok erken ama yüksek ihtimal kız gibi görünüyor dedi. 😇💕 rabbim sıkıntı da olan herkesin sıkıntısını gidersin inşallah 🤲🏻🌸

Canım 6. Haftadan bu yana hep vardı leke o yüzden progestan fitil kullanıyorum bende 12 haftadayım şuan. Eger leke devamlı olursa doktorda git progestan verir bebek tutunsun iyice diye. Allah inşallah kucağımıza almayı nasip etsin 🌸 içinin rahatlamasına çok sevindim.
Canım fitilden yana sorun yaşıyor musun peki yanma vs şeklinde ben artik kullanamıyorum agizdan alacağım mecburen o da sersemletiyor ama

Canım fitilden yana sorun yaşıyor musun peki yanma vs şeklinde ben artik kullanamıyorum agizdan alacağım mecburen o da sersemletiyor ama
Bir ara yanma olur gibi oldu sonra geçti canım başka bir sorun yaşamadım ağızdan alınca benim midemi mahvetti kullanamadım

Selam kızlar tam 50 gündür yatak istirahatindeyim. Gerçekten çok zorlu bir süreç oldu sadece tuvalete ve hastaneye gitmek için kalktım. Hatırlayanlar olur kanama alanlarım çok büyüktü kaç kez acile gittim bilmiyorum. dün randevum vardı. Doktorum artık aktif olmayan kanama alanının da çok azaldığını söyledi sanırım 2 cm kadar tüm yasaklarım devam. Sadece yarım saat kalkar yemeğini yapar sonra yine dinlenirsin dedi ev de ufak hareketlenmelere müsade etti. çok şükür çok daha iyiyim. Hem fiziksel hem psikolojik olarak Emeklerimin karşılığını almak ve bebeğimi kıpır kıpır görmek beni çok mutlu etti sizlerle de paylaşmak istedim. Benim gibi günlerdir aylardır yatanlara da moral olmak istedim. Özen gösterince bebeklerimizin de dünya da nasibi varsa tüm emeklere değiyor. Umarım sağlıkla kucağıma almak da nasip olur. Aaa bir de cinsiyet tahmini bile aldım çok erken ama yüksek ihtimal kız gibi görünüyor dedi. 😇💕 rabbim sıkıntı da olan herkesin sıkıntısını gidersin inşallah 🤲🏻🌸
Çok sevindim canım. Gözün aydınn 🥰 sağlıkla kucağına al inşallah. Darısı bizlerin başına 🙏🙏🙏

Kizlar ben dayanamadım ve doktora gittim 😁 Allah'a şükür her şey yolundaydı. 11+6, aranızda cinsiyet tahmini yapabilecek var mı acabaaa
IMG_20221221_212544.jpg

Merhaba, ben bugün ikili test yaptırdım, 12+5 im şuan bir hafta önden gidiyormuşum😀 kan alındı ultrasondan ense kalınlığı ve burun kemiğine bakıldı, doktor gayet normal dedi ama kan değerleri birkaç güne çıkarmış, daha sonuç gelmedi bakalım hayırlısı güzel sonuç alırım umarım🙏🏻 cinsiyet için de iki hafta sonra gel bakalım dedi🫣
Merhaba bende haftaya çarşamba yaptıracağım ikili testimi cinsiyetide görebilirsem söylerim demişti doktorum 😍 ikili testte ultrason ne kadar sürüyor acaba bilgi verebilir misniz 🙏🙏

Kızlar burada baş ağrısı yaşayanlar vardı. Migrenim tuttu benim, normalde midemi boşaltınca ağrım azalırdı, sonra ağrı kesici alır uyurdum, biraz daha rahatlardım ama şu an midemde hiçbir şey yok, baş ağrısı yüzünden ağlayacak seviyedeyim. Başımı sıkı sıkı sardım ama azalmıyor bile. Karanlık odada durdum ama o da azaltmadı. Ağrı kesici zaten alamıyorum. Var mı tavsiyesi olan? Kafamı duvarlara vurmak istiyorum, gözlerimi oymak istiyorum :KK43:(((

Kızlar burada baş ağrısı yaşayanlar vardı. Migrenim tuttu benim, normalde midemi boşaltınca ağrım azalırdı, sonra ağrı kesici alır uyurdum, biraz daha rahatlardım ama şu an midemde hiçbir şey yok, baş ağrısı yüzünden ağlayacak seviyedeyim. Başımı sıkı sıkı sardım ama azalmıyor bile. Karanlık odada durdum ama o da azaltmadı. Ağrı kesici zaten alamıyorum. Var mı tavsiyesi olan? Kafamı duvarlara vurmak istiyorum, gözlerimi oymak istiyorum :KK43:(((
Parol içebilirsin, ne kadar faydası olur bilemiyorum ama. Geçen gün beni kurtardı.

Kızlar merhaba doktordan geldim ama hala kanama alanım gitmemis anlamiyom 20gunden beri raporlıyum dinleniyorum genede gitmemis:KK43: Allah biran onxe hepımızınkini gecirsin birde kahverengi kanamalariniz olursa hic korkmayın dedi soyleyeyim dedim sizlere
Canım 6 haftadır benimki de gitmiyor :)

Evet kanaya kanaya azalacak dedi ama brnim hareket ettikçe mi artıyor bilmiyorum. Pazartesi günü gittiğimde keseden daha büyüktü resmen. Bakalım cuma günü ne diyecek 😓 düşündükçe strese giriyor insan.
Yk bence iyi olucak eer kanamanda olduysa azalmistir cnki ya o sekıl oluyor yada vucut o yeri kendiliginden emiyor demisti youtubedan kagan hoca

X