2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Valla 13 senedir sigara iciyodum bebe denemesinin 2.yilinda dis gebelik gecirip sigaraya bagli olabilicegini ogrenince biraktim ve 2 ay sonra hamile kaldim. İnsan gozuyle gorup yasayinca sigaranin zararlarini agzina surmek istemiyo haliyle. Ama evet tuvalet sorunu aylardir benden de ayni sigarayla o kadar alistirmisim ki bagirsak duzenimi cikamiyorum rahat rahat hic degilse 4 aydir ama icmem yinede. Bebege yazik valla sizde 2 3 tane uzerine cikmayin. Guvenli degil yinede ama tolere edilebilir miktar diyo bazi doktorlar.

İnşallah canım benim sorunsuz bir şekilde ilerlesin hayırlısı ile.

İnşallah canım. Çok geçmiş olsun. Hepimizde kanama devam ediyor. Benim ağrılar da şiddetlendi. Eve git uzan bitceği günü de gösterecek Rabbim inşallah

İnşallah canım. Çok geçmiş olsun. Hepimizde kanama devam ediyor. Benim ağrılar da şiddetlendi. Eve git uzan bitceği günü de gösterecek Rabbim inşallah
Amin inş. Sabredip dua etmekten başka çaremiz yok. Kanama şeklinde değilde daha çok lekelenme tarzında. Bu 11-13 hafta arası düşük tehlikesi olan dönem olduğu için çok dikkat etmek gerekiyormuş. Senin ne zamandan beri devam ediyor

Şiddetli bulantı halsizlik şikayeti ile gittim doktora. Muayeneye aldığında kalbi durmuş dedi. Allah kimseye yaşatmasın. Kürtaj oldum. İyi dilekleriniz için tek tek teşekkür ederiM
Çok geçmiş olsun canım. Rabbim sabrını versin. En kısa sürede sağlıkla yenisiyle sevindirsin inşallah

Yok 2 ustune de cıkmıyorum zaten mide bulantilari falan var sigaradan da tiksiniyorum ama dedigim gibi en fazla max 2 tane oda içiyorum bile denmez ama brakmam lazm gunde 1 tane bile icmesem daha iyi olur

Benim bir aydır devam ediyor. Kanama duruyor kahverengi lekeye dönüyor. Sonra bir kaç gün sonra tekrar kanamaya çeviriyo. O kadar yoruldum ki halsizim elim kolum kalkmıyor. Mide bulantısından yiyemiyorum. Aklım hep kalbi atıyor mu sorusuyla meşgul. Klinik 23 ünde çağırdı ama pazartesi devlete gideceğim çok merak ediyorum.

Bebeğin nasılmış peki. Yatış verecek kadar kanaman varmı ki

Çok geçmiş olsun ya, iyi ki doktorunuzu dinleyip evde beklememissiniz. İnşallah hayırlısıyla bu süreci de atlatirsiniz

Bugün benim de en çok korktuğum o oldu kalbi atıyor mu ama öyle güzel atıyordu ki. İnş bugün son kanamanız olur yarına herşey çok daha güzel olur. Bu süreçte doktor çok önemli. Ben gebeliğimin en başından itibaren öyle garip doktorlara denk geldim ki. En son özele yöneldim dün ki kontrolüm özeldeydi bugün o doktora lekelenme ile ilgili msj attığımda korkulacak bi durum değil yoğun kanama olursa gel dedi ama bu halimle kadındoğum acile gittim az kalsın hastaneye yatıracaklardı kağıt imzaladım çıktım. Bir yerden şuanki durumumda korkulacak birşey yok diyen doktor diğer yandan acilen hastaneye yatmam gerektiğini öne süren doktor hangisine inanayım

11-13 hafta düşük tehlikesi olan bir dönem mıymış? İlk defa duydum bunu

Siz benim başıma gelenleri geçmiş mesajlardan okumadınız sanırım. Ben özele gittim kanamayla. Bebek düşmüş kürtaj yapıcaz hemen dediler. Ben olayın şokuyla kanama var zqten kanamayla düşsün dedim eve geldim. Ertesi gün klinik buldum ona gittim kürtaj olmazsa sorun olur mu diye bir baktı ki bebek duruyor kalbi de atıyor. Ben özelde kabul etseydim kürtajı bebeğim şimdi benle değildi. Çok acı. Bundan önceki kaybımda da aynı doktor kürtaj dedi oldum. Çok acı. O da mı yaşıyordu diye düşünüyor insan. Kime güveneceğiz bilmiyorum. Allah hayırlısını versin doktorun da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…