2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım devlete mi gittin özele mi

Direk özele git devlet vermiyor bende anlamyrm kanamam oldu diyor ki eve git dinlen kanama olursa gel devlet böyle diyor özel verdi ve vicdanım çok rahat gerçekten çok kötüydüm istifa ederdim artık memurum ama inan bu şekilde hiç bir faydam olamaz kimseye sende çok haklısın cok

Canım bi şey sorucam benim de düşük riskim var. ben de sabah akşam progestan kullanıyorum fitil olarak. Aldıktan bir iki saat sonra senin de iç çamaşırına bi kısmı akıyor mu ilacın. Ben alıyorum aldığım anda bi sıkıntı yok. daha sonra krem şeklinde bi kısmı iç camasirima sızıyor. Acaba ben mi tam beceremiyorum yoksa sizde de öyle mi

Normal 10 günlük rapor mu canım

Aynen ole canım internettede soranlar olmus vucut ihtiyaci oldugunu alıomus geri kalanını atıyomus hatta doktora sordum normal dedi afedersın altıma etmis gibi oluyorum bazen:))

Aynen ole canım internettede soranlar olmus vucut ihtiyaci oldugunu alıomus geri kalanını atıyomus hatta doktora sordum normal dedi afedersın altıma etmis gibi oluyorum bazen:))
Hahaaaa ben de öyle. Hatta akmasin diye aldiktan sonra iki saat ölü gibi uzaniyodum soylesigin iyi oldutuvalete gidiyom ıpislagim bazen krem oluyor top top ben de acaba ben mi alamıyorum bu fitili diyorum iyi bari

Bende gece hissettim öyle bir şey ama çok erken diye düşündüm belki gazdır dedim bence 12den önce zor gibi. Artık tekme atıyorlar evet ama hissettirecek kadar güçlü sanmıyorum

Kızlar felaket diş ağrılarım var. Yerleri tirmaliycak gibi oluyorum bazen. Doktor 3 aylık dönemi atlatalim dedi.
Hergun parol içmek istemiyorum. Boğazıma kadar vuruyor. Zaten çekilmesi gerek 2 dişin ama randevu almıştım ki hamile olduğumu ogrendim.
Çıldırıyorum resmen geçmiyorda.
Ağzımda su tutunca biraz hafifliyor oda biraz.
Kesin keser, zararsız diyebiliceginiz bişey var mıdır ?

Ağrıyan dişin üstüne karanfil koy
Eskiden karanfil yağlı ilaç verirlerdi uyuştururdu ama artık eczanelerde yok

Kızlar ben mahvoldum proluton iğne beni mahvetti gözlerim falan şişti kapanacak duruma geldi sabah gittim alerji iğnesi yaptılar serum taktılar şuan halâ biraz şişlik var
Çok geçmiş olsun, seni fena etkilemiş. Alerji yapmış sana. Ben de yaptırmıştım o iğneyi. Sadece bacağım ağrıdı biraz, yürümekte zorlanmıştım.

Fotoğraf atsam korkarsınız bir arkadaş devlet daha iyi demiş ben bugüne kadar özele gittim ama insanı korkutmaktan başka birşey yapmıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…