2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Temmuz annelerinin hepsine sağlıkla bebeklerini kucaklarına almalarını diliyorum. Buradan hep güzel haberlerinizi paylaşın inşallah. Ben kürtaj oldum. Annelik bilinmeyen başka bir aya kaldı. Bebeğim oluşmadı, hamilelik belirtilerinin birçoğunu yaşamadım ama kanama lekelenme gibi durumlar da olmadı. Sadece adet olmadan günlerim geçti gibi diyebilirim. İnşallah hepiniz her kontrolde bebeğinizle ilgili sağlıklı haberler alırsınız. Hamile kalmak zor -benim için öyle en azindan- hamilelik zor, annelik daha zor. Allah hepinizin yardımcısı olsun kiymetli hanimlar

Ablası erkek doğurmuş hiç bi tane bile çıkmamış benim doluydu diyo sjmdi yazdım
Valla benim oğlan da yoktu hatırlamıyorum böyle sivilceler bu hamileliğimde tuhaf tuhaf sivilceler oluşuyor et beni gibi birşey oluyor sonra kayboluyor sonra başka yerlerden yeniden çıkıyor yüzümün her yeri pütür pütür kabardı minik sivilceler var bir de

Hormon da yapıyor ya cinsiyet işin şakası da şu an normal aslında

Ben hep diyorum ki hamileliği ve hamilelik sebebiyle yaşadığımız fiziki ve mental çöküntüye Rabbim küçümseyen ve bidi bidi gevezelik eden herkese özellikle erkeklere yasatsin.

Pilav gibi mi yapiorsn canm. İçin dişim hamur oldu reflü yapıyor yediğim herşey ağzıma geliyor. Ağrıyor midem blmyrm bende napicam
Domates tuzlayıp yemek çok rahatlatıyor. Birde salata içine özellikle taze nane doğrarsınız bulantınıza iyi gelir benimde maalesef öyleydi bunlarla önlem aldım ekmek bende de bulantımı azaltıyor ama mayadan dolayı rahatsız ediyordu. Ekmeği tost makinesine iyice kurutup öyle yiyorum bazen işe yarıyor. Birde buz küpleri bulantım oldukça birtane ağzıma atıyorum o anlık geçiriyor

Ayy iyiki dedin yarın randevum vardı doktorun adı neydi bende üni hastanesi iyi olur diye tercih etmiştim bide

Ben hep diyorum ki hamileliği ve hamilelik sebebiyle yaşadığımız fiziki ve mental çöküntüye Rabbim küçümseyen ve bidi bidi gevezelik eden herkese özellikle erkeklere yasatsin.
Erkekler tabi ki hamilelik yaşayamaz yani semptomlari bir şekilde yaşatsın anlamında şeyettim.

Ay hanımlar, bugün artık dayanamadım, acile geldim. Midem çok bulanıyor, bir şey yiyemiyorum günlerdir diye. Serum taktılar, hala serumun bitmesini bekliyorum. Ama sanki serumu damardan değil de mideden vermişler gibi. Bu da bulantı yaptı. Midemde bir şey olsa çıkarıcam yani, öyle bir bulantı

Kızlar benim belirtiler kayboldu gibi bı göğüs dolgunluğu var. Adet olacakmış gibi Ağrı'da gitti 1 gün bulantı başlayacak gibiydi o da gitti. Olsa dert olmasa dert

Teşekkür ederim herkese, Allahım bekleyen herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Ne desek ne söylesek boş . Rabbim en kısa zamanda yeniden sağlıklı bir gebelik bebek nasip etsin inşallah

Rabbim en hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin , dualarım sizinle

Çok üzüldüm daha çok gençsin, rabbim sabır versin ve en kısa zamanda sıkıntısız geçirebileceğin sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah

Allah istediğin zaman içinde sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. Üzülmek doğal bir süreç ama kendinizi yipratmayin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…