2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ah kızlar iki gündür zombi gibi oldum huni takicam. Benimki emziği kendi kendine attı tutmuyor uykularimiz mahvoldu. Desteksiz uyuyordu emzik olmayınca uyumuyor huysuz oldu gözler gidiyor o şekilde ağlıyor. Bugün gündüz bı kere uyudu.Diş mi geliyor niye böyle oldu bilmiyorum umarım alır tekrardan yoksa halim yaman

Hoşgeldin cnm bı yürümeye başldık baya baya gıdıyoruz artık 21 de 11 aylık olucak ve 28 haftanın içindeyim kızcem olucak
Oh masallah öylelerine hayranım benim kızım 11 aylık ve yeni emekliyor tabi her bebek farklı :)
O zaman ne zaman hamile kaldın . İlk bebeğin ne kadar likti:)

Oh masallah öylelerine hayranım benim kızım 11 aylık ve yeni emekliyor tabi her bebek farklı :)
O zaman ne zaman hamile kaldın . İlk bebeğin ne kadar likti:)
Dogumdan sonra kasımın 25 de hasta olmuştum aralıgında 9 da olmuştum hasta dahada olamadımm şimdilik idare edıyorum hava çok sıcak asırı bunalıyorum kımse hamileliğini yaza getırmesın ya zor oluyor

Eklentiler

• 1000005648.jpg
    101,1 KB · Görüntüleme: 48
Oh maşallah sağlıkla gelsin minik kız benim kızım şimdi 11 aylık çok zor bir sezeryan ve doğum geçirdim ondan korkuyorum ve fobi gibi bir şey oldu yoksa isterdim üst üstte

Kızlar ya benim hala bebeğimi emzirirken diğer göğsümden süt akıyor ve hala iki uç saat emmeyince göğüslerim doluyor ve emerken aşırı tazyikli gelip fışkırıyor. Normal mi sizde de böyle mi?
hayır benim öyle değil 5 saatten sonra doluyor anca o zaman taşıyor o da ben de çooook nadir oluyor çünkü gece gündüz çok emen bir bebeğim var

Maşallah canım yaa benimki gece hala çok kalkıyor, gece çok kalkan çocuk açtır diyorlar gelişimi iyi mama falan verip çocuğu pof şişirmek de istemiyorum uyku anlamında bir düzen oturtamadım hala yaa

Bizde aktif yürüyoruz iki haftadır. Ve hala gece uyanmalarımız olduğu için ve depremi Hatay’da yaşadığım için çok korkuyorum odaları ayırmaya

Gece uyanmaları bitti mi ayırınca? Ay memeye düşkündü nasıl bıraktııııı güzel olmuş
İlk 3 gün saat başı uyandı şimdi 2 defa kalkıyo su içmek için baya sıcak malum. İnan bende şok oldum annem bende hazır o burdayken oyalamak daha kolay olur dedim gündüz hiç meme vermedim bi tek akşam uykusuna yatırırken verdim. Gece saat başı kalktı su içirdim pişpişledim uyuttum memesiz. İkinci günde gündüz vermedim gecede vermedim uyutmak için yine aynı biberonla su verdim. Bugün 5.gün gündüz hiç alakası yok yine gecede suya uyanıyo o kadar. Ama kendi bırakmak istedi sütümde azalmıştı zaten. Şimdi uyuturken elini daldırıp dokunuyo sadece memeyle ilişiğini kesti kendi

Maşallah canım yaa benimki gece hala çok kalkıyor, gece çok kalkan çocuk açtır diyorlar gelişimi iyi mama falan verip çocuğu pof şişirmek de istemiyorum uyku anlamında bir düzen oturtamadım hala yaa
al benden de aynııııııııı gece kalkıyor baya uyku bir türlü oturmadı bizde de :

Bence açlık değil alışkanlık.. gün içi yemesi nasıl
Sofra farkındalığı oluştuğu için bizimle her sofrada baş köşede oluyor, azar azar artık sofrada ne varsa veriyorum (benimki su içmeyi sevmiyor pekmezli su olsun, sade su olsun, ayran olsun hep sıvı vermeye de dikkat ediyorum) emme desen de hele acıkınca beni kapıda bile görse mamma mammaaa diye yanıma geliyor ama yok yani gece kalkmalarına bir çözüm bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…