2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
O günler geride kaldı, artık tatlı telaşlar bulantılar ve konu hassasiyeti var. Ha bir de gerinmek sıkıntı olur mu sorunsalı ahah
Evet saçma gelecek ama onu bende düşündüm bide ben gece çok eller başımın altında güneşlenir pozisyon uyurum bilmeden 😂😂😂bende cumartesi sözde aşılama tutmadı diye kurşunlu Şelalesini fellik fellik gezdim bir sürü merdivenli bir yer akşam nasıl ağrım oldu diyorum yürüyüş yapmayı unuttum herhalde ondan bu ağrı ah bilsem adım atar mıyım 😂

Selizay Selizay galiba bende burda bir köşeye sığışabilirim değil mi bir parça netleşti😂

Pembis Hayaller Pembis Hayaller yaş 29 tahmini doğum şimdilik 23 ocak diyor nasip olur sağlıkla ilerler ise ilk çocuk olacak iki yıl önce bir kalp durması kaybım var. Aşılamanın 13. Günü kan sonucu 326 dünkü testimi de ekliyorum 🙈şimdilik sağ tarafımda bazen ayağıma kadar vuran bir ağrı var hele ki aşırı yürürsem🙈
Hayırlı olsun saglikla kucagina al inşallah 🤲🤲

Yok benim hep doktor takipi oldu uzun süre rahim inceliği ile uğraştım ilaçlar ile düzelmedi rahim filmi 2 kez histeroskopi oldum bir kez balon işlemi sonra femara çatlatma iğnesi bi 6 kez olmadı aşılama dedi iki kez aşılama covid erken çatlama yüzünden iptal oldu derken şimdi ilk aşılama tuttu 🙈
Senin adına çok sevindim yavrum 🥰

Bizim evde badana yapılmıştı bayramda şehir dışına çıkınca öylece kaldı. mecbur hafta sonu toparlayıp halıları filan serdik. İyi ki temizliği yapmışız bundan sonra daha zor
Temizlik konusunda sansliyim evi yeni aldik sıfır oturduk icine heryer mis temizlik derdim yokta. Bi kızım var onun istekleri bitmiyor ona anca yetisiyorum bende birde günlük rutin işler 🤷🏻‍♀️

Evet saçma gelecek ama onu bende düşündüm bide ben gece çok eller başımın altında güneşlenir pozisyon uyurum bilmeden 😂😂😂bende cumartesi sözde aşılama tutmadı diye kurşunlu Şelalesini fellik fellik gezdim bir sürü merdivenli bir yer akşam nasıl ağrım oldu diyorum yürüyüş yapmayı unuttum herhalde ondan bu ağrı ah bilsem adım atar mıyım 😂
Kız bende dolap üstünden hurçları indirmiştim gebelik yok diye 😂

Ay ben haftasını sormadım unuttum kızlar çıktım doktordan ama şu an çok güzel kesesini gördük çıkan betana kesen uyuyor dedi 15 gün sonra kalp atışı duyacağız 🥰
Keseyi beta kaçken görmüş oldunuz 🥰sağlıkla büyüsün hep kuzucuk🥰

X