2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Onu da atlatır insallh ya durumu nasıl peki şuan için
4 kez buhar bir kez antibiyotik aldı şimdiden ciddi fark var, emmesi azalmıştı yarıda bırakıyordu artık emerken eskisi gibi uyuyor, öksürük de hafifledi en önemlisi bölünmeden uyudu. Hamilelikte iyiki almışım dediğim şey oldu şu nibulizatör
Ama de ki buhar vermek kolay mı böyle bir çocuğa aman yarabbi şaşırtmadı ona da sinir oldu uyanıksa

Kizlar ben yine mi mastit oldum grip miyim bilemedim dogurdugum zaman gibi oldum ayni gece tirr tir titredim atesler icinde yandim şimdi usumem gecti ama sıcagim halen. Ve bogazim tahris oldu sanirim ateşten.
İlk zamanlar böyle oldugunda kadin dogumcu sut sitmasi olmussun mastit degilsin 40 indan sonra gecer dedi.(ikisi ayni sey degilmiydi) saglik ocagi mastitsin dikkat etmen lazim demisti.
İlkinde 15 gece aglamistim halsizlikten bebegime bakamıyorum diye sonra gecti.
Mastit olan yasayan arkadaslar bu belirtileri yasadiniz mi? Bir de çözümü sagmak mi sadece?eger belirtiler mastitse ne kadar sagmak lazim?

Benim de ilk bebek pek tecrübem yok adet olunca süt azalıyor algısı var ama ne kadar doğru bilemiyorum

Doktora gidin tabi ki, peki 40, sonra gittin mi?

İnşallah daha da iyi olur canım. Kız benimki de öyleydi 1 tane buharı verene kadar canım çıkardı doktor en son gördü nasıl olduğunu çocuğun uyuduğunda ver demişti hastanedeyken oyle yapıyordum ben ama şimdi evde karnı tok ise duruyor bir 5 dakika sonrası malum sinir oluyor ona

Çok geçmiş olsun bu da geçer şükür kalça iyi çıkmış ya çok sevindim

Ben artık kucağımda uyutuyorum dik pozisyonda verin dedi diye baya dik tutuyorum eşim de veriyor uyurkendün bana hastahane koridorunda bir hamile geleceğimden korktum bugün sizi görünce dedi

Ben de iki aydır aynı yerde oturup yatmaktan sıkıldım ama geçiyor millete bakma sen zamanla unutuluyor ondan öyle diyorlardır
Yanımdaki herkes biyere gidiyor geliyor ben aynı yerdeyim, 5 dakika kapı önüne çıkamıyorum..artık psikolojim öyle bozulduki yanımda uyuyana biyere gidene gezene uyuz olmaya başladım resmen

Bacaklarım tutmuyo artık. Ayaktan indiği an ağlıyor. Bıraktım uyusun diye artık napam. Ben de yaslandım oylr uyudum. En azından uykumu aldım
Aşıdan sonra bizim de ayakta uyuyan çocuğa bişey oldu artık yine sadece kucakta uyuyup sonra beşikte kendi kendine sallanacak bir haftada aşı hastahane işleri kendi hasta olmam derken dünden beri sütüm az benim de canımı bu sıkıyor çocuğun günde 3 kakalı bezi var her açmada bezde çiş de var ama az bezler tüy gibi hep, bugün doktora söyleyip galiba mama takviye edeceğim

Güvenli bağlanmaya çalışıyorlar emsin ağlatma bi de annenin stresi bebeğe geçiyor ona da dikkat et bence ben konuşuyorum bol bol rahatlıyor gibi biraz
Gün boyu emzirmek psikolojimi öyle bir hale getirdiki konuşmaya mecalim yok artık, ister istemez stres oluyorum.. ahh bş büyüseler.. ben hiç böyle hayal etmemiştim

Valla bizimkide memeciydi.onu azalttı şimdi ayakta kolumda gezcek sürekli uyumuyor yoksa.bel bi yandan kol bi yandan ağrıyo.memeyi çürütse mi daha iyi bu mu bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…