2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bu bebeklere ayyy ne çok ağlıyor yada aaa niye ağlıyo diye soranlara çok şaşırıyorum😁bebek ya hani ağlıyor diyip yapıştırıyorum lafı
Bugün kalça ultrasonuna gittik boy kilo da ölçütler benim kız üstünü çıkarılmasına sinir oluyo tabi başladı ağlamaya susmuyo eşim dedi teyzenin biri dua okumaya başlamış bize 😂

Relactaz işe yaradı gibi, 3 gündür kullanıyorum. Dr una bir danış istersen. Kızıma deli kız diyorlar. Sürekli bağırıp ağlıyormuş. Bebek nasıl olacak, sus pus oturup büyüsün mü😄 3. Ay dolsun, gerçekten değişecek mi merakla bekliyorum
Ahaha kayinvalidemde diyor ben böyle çocuk görmedim diye sabah akşam ağlıyor uyumuyor . Valla Bilmiyorumki biogaia kullanıyorum çıkarıyor gazını sabah akşam aslında ama anlamadım niye ağlıyor 😬valla bende 4 gözle bekliyorum 3. Ayı 😅😅

Bugünn bizim kız galip geldi ve dayanayıp dolaptan elektirikli beşik aldım kol kalmadı çünkü tepesinde sallamaktan bakalım gelince ne olur😂😂yeni güncellemesi saat başı çığlık atmadan dudaklarını büzüp sanki yıllardır aç bırakmışım gibi bir bakış ile viziliyor bakın ağlamıyor viziliyor sonra emmeye başlayıp uyuyor amaç süt değil bence emzik olarak beni seçmesi 😂ama bu kısımdan şikayetçi değilim 😂

Bugünn bizim kız galip geldi ve dayanayıp dolaptan elektirikli beşik aldım kol kalmadı çünkü tepesinde sallamaktan bakalım gelince ne olur😂😂yeni güncellemesi saat başı çığlık atmadan dudaklarını büzüp sanki yıllardır aç bırakmışım gibi bir bakış ile viziliyor bakın ağlamıyor viziliyor sonra emmeye başlayıp uyuyor amaç süt değil bence emzik olarak beni seçmesi 😂ama bu kısımdan şikayetçi değilim 😂
🧿 Günü gününü tutmuyor bebelerin. Senin kokunu istiyordur.

Bu gidişle benimkide galip gelecek bana 😅benimde kollarım koptu sallamaktan 🥴🥴ya bizimde bir diziden aklımda kalan bi şarkıydı galiba Kemal sunal söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam "ağlamak yoooookkkk"diye onu söyleyince görmen lazım dudaklarını nasıl büzüp bana bakıyor 😀😀😀ben bu kısmı çok sevdim videoya çektim bakıp bakıp gülüyorum kıyamıyorum yapmaya surekli 😅😅😀😀

Kizlar ocaginiza düstüm..oglum tam 6 haftalik ve felaket derecede kucaga alisti asla baska türlü uymuyor ve bi kac gündür kucakta bile uyumuyor...:KK43: asla uyku yok onun icinde cok huysuz sürekli agliyor artk napicami sasirmis durumdayim kafa beyin kalmadi cok üzülüyorm bebwgime:-(

Bu arada banyo olayini denedm yok dalmiyor..masaj, vs yani minik rutinler elimden geldigince malesef evimiz asla bos kalmiyor...kayinvaldimler heeergün bizde bebek icin...:KK43: birazda malesef burun sokuyolar ne kadar iyi niyetli.olsalarda...okdr bunaldimki
Bunu sag salim büyütimde, ikinciyi asla yapmicam cünkü yipratiyolar asla anlayis yok bizim milletde..insanliktan ciktm diyebilirm

Kizlar ocaginiza düstüm..oglum tam 6 haftalik ve felaket derecede kucaga alisti asla baska türlü uymuyor ve bi kac gündür kucakta bile uyumuyor...:KK43: asla uyku yok onun icinde cok huysuz sürekli agliyor artk napicami sasirmis durumdayim kafa beyin kalmadi cok üzülüyorm bebwgime:-(

Bu arada banyo olayini denedm yok dalmiyor..masaj, vs yani minik rutinler elimden geldigince malesef evimiz asla bos kalmiyor...kayinvaldimler heeergün bizde bebek icin...:KK43: birazda malesef burun sokuyolar ne kadar iyi niyetli.olsalarda...okdr bunaldimki
Bunu sag salim büyütimde, ikinciyi asla yapmicam cünkü yipratiyolar asla anlayis yok bizim milletde..insanliktan ciktm diyebilirm
Çektiğin zorlukları görüyorlar kibarca uyarabilirsin kucağa almadan sevelim uyuyunca hemen yerine bırakalım desen.
Malesef o kucak olayı hemen hepinizde var. Bende aynı durumdayım 🤷🏻‍♀️ uyku eğitimi içinde erken . Rutin de hak getire.
Biraz büyüsün eğitimi denicem ben. Şuan aşırı aglak zaten ve küçük kiyamiyorum.

Çok aglayip durmadigi zaman Yüzüstü yatirip emzik veriyorum o zman rahat ediyor. Denedin mi yüzüstü yatirmayi?

Ayy onu bugün ben denedim ama emziksiz gerçekten işe yaradı. Ama çok dikkat etmek gerekiyor yüzünü çeviriyor nefessiz kalabilir. Yüz kere kontrol ettim 🤭
Oyke biraksam uzun sure uyuyabilir ☺️ben basinds bekliyorum iyice dalinca sırtüstü çeviriyorum. Benimkisi yüzüstü yatinca mutlaka emzik istiyor yoksa kafayi kaldırıp duruyor 😃

Yok canım sırtüstü yatıyor,ani bebek ölümüne neden oluyor diyorlar da oğlum doğduğunda bundan 10 sene önce yoğun bakımda kalmıştı hep yüzüstü yatıyordu bebekler hatta oğlum sevmiyordu sürekli ağlıyordu ben daha çok ağlıyordum tabiki 😂 vazgeçtiler zaar 10 yıl sonra da değişir bu durum bence
Aynen canim 20 gün yb yattı benim ilk oglan yüzüstü cok yatirdilar. Bebekler cok rahat ediyor ve gazlarini çıkarıyorlar bu sekilde.ben uykuya dalmasi icin yatırıyorum iyice daldiktan sonra sırtüstü yapiyorum

X