2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bende sleepy den primaya geçtim daha kötü oldu sürekli de değiştirmek istemiyorum o yüzden napıcağımıda bilemedim
Yaaa başta oyle oluyor sen pamuklu suya devam et geçer insallh bide pamuklu suyu yaptıktan sonra kurula nemli bırakma orayı çok kötü olursa bi doktora göster belki yediğin birseyler çocuğa iyi gelmiyor

Kızlar sağlık ocağı size de 40'ı çıkınca kontrol var dediler mi ben orada çok iyi dinleyemedim benim için mi çağırıyor bebek için mi çağırıyor size bir şey dediler mi Bir de dedilerse test falan mı yapıyorlar yoksa telefonda halledilebilecek sorular mı soruyorlar sadece soru sormak için mi çağırıyorlar bilginiz var mı

Sözde bu 3.cocugum ama unutmuşum zaman gecince.tesekkur ederim canım.

Benimde ikinci çocuğum aralarında 20 ay var sadece ama bende unutmuşum valla bazı şeyleri bu arada bende 1 aylıkken yaptırdım ultrasonu burada bazı kişilere 2 aylıkken 3 aylıkken gelinmesi gerektiğini söylemişler şaşırdım açıkçası oğlumda da 1 aylıkken yaptırmıştık

Yani 1.ay gidince bakmadı mi?eskiden bakılıyordu yani diğer çocuklarda hiç öyle bişey dememislerdi.saglik ocağı 1.ay yapılması gerek diye yönlendiriyor.
Bebek vücudu esnekmis doğru sonuc vermezmis o yuzden biraz zaman gectikten sonra yaoilmasi gerekirmis 2. Ayinda falan daha iyi oluyor

Benim bu bebeğin kakası çok çok kötü kokuyor bu normal mi acaba rengi falan da iyi katı yada sıvıda değil normal acaba sadece mama ile beslendiği için olabilir mi resmen uykumu açtı kokusu

Mastit oldum sanırım. Baş ağrısı, üşüme, titreme, ateş, göğsümün biri çok ağrıyor üstüne yatamadım. Sütü çektim, sıcak su ile ovaladım. Emzirdim vs hala aynı. Mastit olan var mı kaç günde geçiyor

Ters emzirmeyi denedin mi o da çok iyi geliyo..yada hastaneye git iğne yaparlar yada antibiyotik, çabuk düzelir

Hatta size ilginç bişey daha söyleyeyim kayınvalidemgil bebek doğunca takı vs de takmadılar oğluma, şaşırmadım usul adap pek bilmez kendileri
Benimkide ne alayım kıyafet, elbise vs diye sordu. Bende benim çocuğumun kıyafete ihtiyacı yok dedim. Öğretmen arkadaşlarım bile az çok demeden Gr altın almışlar ama kaynanam sağolsun kıyafet almayı teklif etti

Yaaa başta oyle oluyor sen pamuklu suya devam et geçer insallh bide pamuklu suyu yaptıktan sonra kurula nemli bırakma orayı çok kötü olursa bi doktora göster belki yediğin birseyler çocuğa iyi gelmiyor
Tamamdr inşallah, teşekkürler
Aslında hemşire bir abla, çocuk Dr una gösterdi o krem yazdı yeni, onları kullanmaya başladım inşallah iyi gelir

Benimkide kıyafet aldı ama lohusayken annemden daha çok gelip iş yapiverdi büyük cocuklarimla ilgilendi. Ben biyere giderken anneme hiç birakmadim çocuklarımı kv ye bırakırım hala. Annem ayrı Gr babam ayrı Gr taktı ama okadar işte. Hepsinin yapabildiği farklı. Ki kv nin maddi durumu yok değil aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…