2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Etrafımdakiler kış anneleri çabuk üşür ister istemez gaz olur bebek de etkilenir ondan huzursuz olur diyor ama bilmiyorum
Bende bir yandan öyle dusunuyorum. Ama her gun belli saatler arasinda basliyor dun saat 3.5 a kadar sürdü bagirisi hayir aglamasini bagirisini hiç birsey fayda etmiyor sakinlestiremiyorum saatlerce

Eşim akrep burcu oda tam bilmiş ama sorma kaynanamdan betersin diyorum hatta. Kaynanam hiç karışmaz oğlu yetiyor :) bio gaia probiyotik kaka olayinida düzenler diye aldım aslında bende büyük oğlumda da kullanmıştım memnundum. 6gun oldu damlaya başlayalı dünden beri rahatız gazını kendisi rahat çıkarıyor şükür. Kaka olayına takilmiyorum sıkıntısı yoksa. Bence sende düzenli kullan enazindan elindeki şişeyi bitir

Bende bir yandan öyle dusunuyorum. Ama her gun belli saatler arasinda basliyor dun saat 3.5 a kadar sürdü bagirisi hayir aglamasini bagirisini hiç birsey fayda etmiyor sakinlestiremiyorum saatlerce
Ben neyi fark ettim bizimki içinn istediği anında olmadığında ağlıyor yada emerken dalıp bırakıyor bende doydu diyorum uyuyor çünkü sonra gazını alıyorum yatıyor 10 dk sonra uyanıp acayip ağlıyor neden emmeyi bıraktığını unutuyor uyanıp hatırlıyor tekrar verince susuyor önce saatlerce ağlardı bilmediğimden, tabi bazen de dediğin gibi sırf sinirden ağlıyor, bugün zaten çekeceğimiz var çünkü en son dün değil ondan önceki gün kaka yaptı ne olacak bilmiyorum

Kizlar biz bugün kırkimızı çıkardık benim ailem il dışında kaynanam hic kirkini cikaralim demeid kizimdada hep geri plana atardi buyukler hani yol gosterir ya banyosunu yaptirayim yok kirkini çıkarayım mevlüt verelim falan diye kaynanam ne kizimda ne oglumda yapti bende geçen lafini actim kirk cikarmasini biliyormusun gel kirkini cikaralim dedim cevap vermedi bir kac kere sordum konuyu baya detaylamdirdim sonra gelirim deme zahmetinde bulundu. Benimde sinirim bozdu dun aradim gelme cikarmicam dedim kirki cikmadan olur mu dedi sanki kendi teklif etmis gibi ben demesem sorun yoktu dedim bir bahane buldum işitme testi olucak suya sokmayacagim dedim. Kizlar gercekten tarafsiz olarak soruyorum sizce bu durum normal mi. Hic buyuk gibi yol gosterme yok sonra gelinlik bekliyor

Son düzenleme:
Damla kullansanda kaka gaz öncesi onları yaşaması normal. Hiç başlama bence. Devamlı gazi olan bebek uykuya geçişte zorlanıyor ağlıyor hep mesela uyusa da gazdan hep uyanıyor ağlıyor. Seninki öyle değilse gerek yok bence

Bizimki surekli kaka yapiyorda ne oluyor yine agresif yine bagiriyor

Doğduğu ilk gün pişik oldu bizimki. Hiç ıslak mendil kullanmadım pamuk su kullanıyorum hep. Cildi çok hassas sanırım. Şimdi her alt açmada havalandırıyorum inşallah düzelir.
Yaqq kıyamam ona çok hassas onun cildi ozamn bezini değiştirdin mi belki o pisik yapiyordur ben başta sleepy kullandjm çok kötü pisik oldu benimki sonra evy baby kullanma başladım şükür düzeldi

Hiç bilmiyrm canım eşim aldi hiçte sormadım sorayım bir

Kizlar sizin adet durumlarınız nasıl ben 12 gündür adatteyim son 4 gündürde yoğun bir şekilde geliyor durmuyorda doktora gideyimmi yoksa normal mi bu
Benim kesildi 50 gün oldu galiba bizim artık. 1 ayda kesildi ama kontrole gttim doktora muayene etti alttan o zmn yine kanama geldi snra oda kesildi şuan yok bakalım

Bizimki surekli kaka yapiyorda ne oluyor yine agresif yine bagiriyor
Kuzum hergun yapacak diye birşey yok dedi doktor bna. Günde 10 kakada normal bikac gün yapmasada normal demişti
Ay az önce yaptı sevinçten bezi yalayacaktıknormal olduğunu biz biliyoruz ama bebe bilmiyor işte mız mız dünden beri içimizden geçti telef etti bizi şimdi kaka arkası bir banyo ile kucağımda bayıldı yatağa neden koymadın derseniz olur mu yatakta diken var

Canım ben kaynanamı bırak kendi annemden bile beklemiyorum hiç birşey çünkü beklentiye girdim mi sonuç istediğim gibi olmayınca üzülüyorum. Bence çok herşeye karışan kaynanadansa mesafeli duran herzaman daha iyidir emin ol. Ayrıca 3 çocuğumda da kırk çıkarmayı hiç yapmadim ben hatta bilmeyiz bile burda pek yapılmaz. Hiç takılma böyle şeylere

Yaqq kıyamam ona çok hassas onun cildi ozamn bezini değiştirdin mi belki o pisik yapiyordur ben başta sleepy kullandjm çok kötü pisik oldu benimki sonra evy baby kullanma başladım şükür düzeldi
Bende sleepy den primaya geçtim daha kötü oldu sürekli de değiştirmek istemiyorum o yüzden napıcağımıda bilemedim

Bende sleepy den primaya geçtim daha kötü oldu sürekli de değiştirmek istemiyorum o yüzden napıcağımıda bilemedim
Bizimde bez bitmişti netten alıyordum sleepy. Geçici küçük paket Minios aldım o daha iyi geldi. Sleepy de arada pişik oluyordu Minios ta hiç olmadı galiba ona devam edeceğim hem fiyatı da uygun

Bizde kaka nobetindeyiz her pırta kokluyoruz kaka varmıdır diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…