2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Memeyi çıkarma bizde de var devamlı gaz geliyor oyuzden buara az emiyor hatta

Bende kaka yolu bekliyorum resmen yapsa rahatlicak baya.

İki oğlumda hep yapardı benimde bu sefer öyle olmayınca işte insan neden diyor illa bı sebep arıyor

Bir sebep sunmadı, acil Dr u olunca. Bir tanıdık var yenidoğan yoğun bakım hemşiresi ona da sordum oda önemli görmedi, pişiğini daha ciddi sorun gördü hatta
Cok mu ilerledi Bizim de bayağı ilerlemişti kanıyordu resmen eğer her gün banyo yaptıramıyorsan kesinlikle günlük olarak sürekli popusnu yıkamaya çalış ılık suyla o mu ffayda etti bilmiyorum da bayağı iyi gelmişti

Benim mama içiyor diye gazı bi tık daha fazla oluyor He seferinde çıkarıyorum ama yinede kalıyor gündüz 1 saat uyudu sayılır daha yeni zar zor uykuya yatırdım oda ayağımda sallayınca uyudu beşikte çok ağladı . Her seferinde uykusuzluğa alıştım diyorum ama ayakta uyuyorum resmen . Biogaia sigortaya giriyormu ben doktor yazmasına rağmen 237 liraya aldım onu

Bir sebep sunmadı, acil Dr u olunca. Bir tanıdık var yenidoğan yoğun bakım hemşiresi ona da sordum oda önemli görmedi, pişiğini daha ciddi sorun gördü hatta
Kesinlikle pisik için poposunu yıka ben yikayamiyorsamda pamuğu suya batırıp sürüyorum sonrasında peçeteyle kuruluyorum baya iyi geliyor ardından pisik kremi sürüyorum bu şekilde çok fazla ilerlemiyor hatta

Bende hala akinti gibi geliyor 40 gün kanamam tam bitmedi
Bende de 40 gün boyunca akıntı geliyordu ara ara ama simdi çok yoğun bir şekilde geliyor doğum yaptığım zamn bile bu kadar kanamam gelmemişti o yüzden tedirgin oldum birkaç gün daha devam ederse doktora giderim artık

Benim oğlum surkeli oluyor ilk haftadan beri 3bez değiştik sma bezden değil heralde iyi oluyor geçiyor,sonra ueniden kixsriyor kaniyor kullanmsdigmz krem kalmadı. En son marketten bebeten diye pişik kremi aldik o iyi etti. Bidaha olursa klasik arkoyi deneyecm arkadaşım dedi ama emin değilim

Evet bende 10gune kadar normal diye biliyorum emen bebekte de işte yine de sorayım dedim. Akşamdan beri yoğun gazı var. Çok bilen eşim damlaya suç buluyor
Eşin başak burcu mu ? Aynı benim ki de çok bilmiş onun 2 kızı var öncesinden , benim bir oğlum . Hani ikimiz de deneyimliyiz ya , çatışma yaratıyor bu durum aramızda buarada biz de biogaia kullanıyoruz , ben olumlu ya da olumsuz bir etkisini görmedim . Doktor 1 ay düzenli kullan demişti , bir ara bıraktım , kontrolde Dr'a bıraktık deyince adamın yüzü değişti gaz sorunumuz yok ama Dr un dediğine göre gaz için vermemiş , probiotik mis , çocuğun midesini bağırsağıni hazırlıyormus , düzenliyormus vs vs anlatti birşeyler ,kullanın mutlaka dedi ,kullanıyoruz kızım çok sık kaka yapıyor , hiç etkilemedi ama ilk bebeğim haftada bir kaka yapardı mesela . Ikisi de sadece anne sütü

Nasıl anlıyorsunuz? Ben biogaia kullanıyorum oğluma nasil anlayacam nasil etki ettiğini, hep ikiniyor yine ikiniyor. Agri. Yaptığını nerden bilirim

Bebeğim gazdan dolayı huysuzdu, uyuyamıyordu fazla ıkınıyordu sonra bir yerde sab simplex in bazı bebeklerde karın ağrısı yapabildiğini okudum ve takip ettim sab simplex i verince huysuzluğu daha çok artıyordu ve daha çok ağlıyordu 2 gün vermedim huysuzluğu azaldı demekki bizde de karın ağrısı yaptı öyle olunca bir daha hiç vermedim nurse harveys te fazla ıkınmasına sebep oluyordu kızımın onu da araştırdım oda fazla ıkınma yaparmış onuda kestim ve ıkınmaları bitti. Biogaia oğlumda kullandım çok iyi gelmişti ona kızımda da kullandım onada iyi geldi ama onunda bazı bebeklerde olumsuz etkileri vardır illaki araştırın damlayı verdikten sonra bebeğinizi takip edin ekstra huysuzluk, uykusuzluk, ıkınma durumları varsa kötü etki ediyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…