2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aile hekimi yazdı bana ama rapor olmadığı için ücretli aldım yine..ilaç raporu istiyorlar
Canım aile hekimi gebelik ve düşük tehditi olarak sisteme giriyor hepsini alabiliyorsunuz. Ben daha hiçbir ilaca para vermedim. Kullandıklarım ve ücretsiz aldıklarım aşağıda
-enox, oxapar ikisi de ücretsiz
-duphaston
-estrofem
-corasprin
-progestan 50lik iğne (kalçadan)

Canım aile hekimi gebelik ve düşük tehditi olarak sisteme giriyor hepsini alabiliyorsunuz. Ben daha hiçbir ilaca para vermedim. Kullandıklarım ve ücretsiz aldıklarım aşağıda
-enox, oxapar ikisi de ücretsiz
-duphaston
-estrofem
-corasprin
-progestan 50lik iğne (kalçadan)
Bugün rapor yazdırdım artık buradaki eczaneler bi tuhaf ama doktor düşük tehdidi girmedi..eczaneye sordum ne yazsa öder bişey demedi rapor olması lazım dedi..keşke başka eczaneye de sorsaydın ama halloldu çok şükür

Merhaba arkadaşlar 6 ağustosta transfer oldum. Herşey yolunda gitti. 10 gün önce 8.haftada kalp sesini duyduk gümbür gümbür. Bugün normal kontrole gittim. Karından muayene de doktor kalp sesini duyamadı. Bugün kalbi durmuş dedi. Haftasıyla uyumlu 9+1. Yarın tüp bebek doktorum vajinal muayene yapacak. Bir umut var mıdır. Allah tan ümit kesilmez şuan ne hissedeceğimi bilmiyorum.
Doktorlarin hepsi farkli bir sey soyleyebiliyor doppler ile de mi renkli bir goruntu oluyor kan akisindan gozukuyor oyle de mi gozukmedi kalp atisi?

Bugün rapor yazdırdım artık buradaki eczaneler bi tuhaf ama doktor düşük tehdidi girmedi..eczaneye sordum ne yazsa öder bişey demedi rapor olması lazım dedi..keşke başka eczaneye de sorsaydın ama halloldu çok şükür
Bende de aynısı oldu ya eczanem de dedi rapor olması lazım normalde her konuda yardımcı olur bana bence eczaneler de bilmiyor

Canım benim çok sevindim, Rabbim tüm anne ve anne adaylarına özellikle zor durumda kalan tüm anne ve anne adaylarına inşirah ferahlığı nasip eylesin, kanamaları olan ya da başka riskleri olan ve evladını kaybeden tüm anne, anne adaylarına şifa, ferahlık ve sabır, dayanma gücü versin tez zamanda Rabbim kucaklarını, kucaklarımızı doldursun🥰daha da hayırlı, iyi, güzel haberler alman dileğiyle 🥹🐣
Amin canım inşallah cümlemizin kucağını doldursun rabbim 🤲🏼 Tez zamanda kucağımıza alalım bebisleri 🤲🏼🤲🏼😍

Ben hepsini aile hekimine yazdırıyorum karsiliyor ama progestan dex ve prolutex bunları SGK karsilamiyor rapor ne ilgisi var anlamadım ki öyle bir şey olsa biz de alamayiz. Ücretli satmak için mi yaptılar acaba

Kızlar tüp bebek doktorunuzla vedalaştıktan ne kadar sonra kadın doğumcuya gideceksiniz ?

Kızlar ben bugün devlet hastanesine progestan fitil yazdırmak için gittim gitmisken de ultrasona girdim 7 hafta olmam gerekirken 6+4 olarak ölçtü. Geçen hafta pazartesi günü 6 haftalikti zaten cihaz farkından olabilir mi? Çok kafaya taktım bu durumu. Geçen hafta gittiğim hastanenin ultrason cihazı güzeldi bugün gittiğim eskiydi

Ben hepsini aile hekimine yazdırıyorum karsiliyor ama progestan dex ve prolutex bunları SGK karsilamiyor rapor ne ilgisi var anlamadım ki öyle bir şey olsa biz de alamayiz. Ücretli satmak için mi yaptılar acaba
Ne bileyim ben de anlamadım..bugün rapor yazdırdım gittim eczaneye dedim alın size rapor

X