2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Teşekkürler, mesajımı yazdım kapattım, o anda hareket etti Sağ sağlım doğsun Birtanem . Şimdi yemeğimi yiyorum
Canım ben de bazen öyle oluyorum. Hormonlardan mıdır nedir bi anda aklıma düşüyor. Dinliyorum dinliyorum hareket yok. Sonra hareket ediyor rahatlıyorum. Daha sonra gece olup hareketten uyuyamayınca kendime gülüyorum zira hareketlensin diye bir sürü tatlı yemiş oluyorum çünkü

Bahane mi ariyoz ne? tatlı şeyler yemek için şekerli kahvaltı yapıyorum bende, o yüzden akşamları tatlı pek aramıyorum. Mesela Türk kahvaltısı yiyemiyorum çoktandır özledim, şekerli bişeyler gerekiyor bana sabah sabah neyseki şeker çıkmadı

Bende de seker çıkmadı ama cidden bahane de olabilir sabahları bal tereyağ olarak kullanıyorum seker hakkımı

Kızlar normal doğum yapıp gaz dışkı tutamayan oldu mu acaba.
İlk doğumda dikiş nedeniyle oturmaya korkunca doğumun ertesi günü yataktan kalkar kalkmaz idrar yapmıştım utanıp ağlamıştım eşim sakinleştirmiş temizlenmişti yerleri üstümü sonraki gün dikiş ağrısı olmadığını görüp çömelince birdaha öyle bir sorun yaşamadım

Kol omuzda değilde belde agri yapmisti Canim benim.

Benim açılma başlamış dendikten tam 1 hafta sonra doğurdum ya:)Adet olacak gibi sancı vardı bende ama o sancı nst de sancı gibi görünmüyordu. Doğum sancısı hissettirir diyolardı gerçekten anlarsın doğum sancısını sakin kal ve dinlen annesi rabbim yardımcın olsun

Sulu parlak akinti bende de var canim acaba su mu demistim ama doktor normal bu zamanlrda dedi.

Sulu parlak akinti bende de var canim acaba su mu demistim ama doktor normal bu zamanlrda dedi.
Yarın yine randevum var bakalım zaten herşey biraz daha netleşir gibi yarın hoş bişey görmezse yine inat ile 39 diyecek ama doktor kontrolü bitince bizimki kesin kasılmaya devam edecek

Bende de vardi o kocadan, bebegim normal olan %10 dan fazla dogum kilosu kaybetti, sarligi 10 a kadar yükseldi, Ben aglama krizlerine girdim. Simdi kendi elleriyle veriyor mamayi. Ama Cok yiprandik bir hafta. Tavsiyem: bebek ac kalmasin ((
Kesinlikle canim. Ben hic mama vermedim ama olmasa hemen verirdim karsi olanlari anlamıyorum. Sutu gelmeyen ya da cabuk biten napsin ,ya ikiz anneleri napsin . Onlarin bebegi cok mu sagliksiz? Sutun varsa ve yetiyorsa tamam verme ama olmayinca ne gelir elden mecbur verilecek.

Yarın yine randevum var bakalım zaten herşey biraz daha netleşir gibi yarın hoş bişey görmezse yine inat ile 39 diyecek ama doktor kontrolü bitince bizimki kesin kasılmaya devam edecek
Ya evet ya nst de bir kez bile kasılma olmadı cıktıktan sonra arabada başladı kasılmaya bizim kızlar bizimle oyun oynuyor

Evettt canim sol omzuma biri bastırıyor gibi ağrım olmuştu ☹

Evettt canim sol omzuma biri bastırıyor gibi ağrım olmuştu ☹

Bosver kuzu doktor da uygun goruyorsa dursun bebis . Ne de olsa ilk dogumun senin. Benim ikinci oldugu halde 38+6 da alinacak. Yani 39 sayilir. Anne karni iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…