2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Gerçekten öyle inşallah gününe kadar dayanır ama hiç umudum yok
Benim sabah bi ağrı girdi başım döndü şiddetinden eğer normal doğum böyle bişeyse gerçekten ben yapamazmışım benimki de dayanamayacak gibi geliyor bana ama plansız iş sevmem tabi gününde gelmesi dileğim

İyi dilekleriniz için çok sagolun ama alttan muayenede öleceğimi sandım ben galiba normal dogudamuyicam kendimde o potansiyeli görmüyorum şuan

Bende henüz ağrı girmesi yok bak kasılsa da ama yarın doktora gideriz bir uslu durur herşey normal gözükür kesin ben plansızlığı geçtim coraspirini dün bıraktım cuma da ailem gelecek babam sezeryan çıkışı beni görüp gidecek haliyle çok bi evimde kalmayacak az ona müsade etse ilk kez evimi görecek sonuçta

İyi dilekleriniz için çok sagolun ama alttan muayenede öleceğimi sandım ben galiba normal dogudamuyicam kendimde o potansiyeli görmüyorum şuan
Ohooo bu kadar emek ile bekledin 40 ı gördün senin sağlığın bir de bebeğin sağlığı engel değilse dur bakalım enseyi karartma tahmininden daha güçlüsün belki bak bana ben 39 u göremeyeceğim diye mız mız ediyorum çürüklüğümdensen sonunu görmüş direnmişsin şükür olumlu düşünceler çek kendine

Hoş hiç doğum yapmadım belki demesi kolay ama ne bileyim işte bu kadar emek bekledin inşallah ikiniz için de en uygun doğum olur

Doğum sürecin başlamış canım evdeyken sancında sıklasır, enerji verecek şeyler tüketmeni tavsiye ederim. kuruyemis bal tereyag vb. Kolay sağlıklı doğumlar dilerim

kızlar herkese merhaba.doğuranlar sağlıkla büyütsün bebeğini benim gibi doğuramayanlarada Rabbim kolay doğumlar nasip etsin.2 tane çocuğum var ama diğerlerinde yaşamadığım içim garip geldi.bu bebişim son günlerde karnımı delip çıkıcak gibi çok sert hareketler yapıyor.yani baya baya çok acıtıyor.sizde durumlar nasıl?37 haftalık hamileyim ama şuan acayip ağır bir grip geçiriyorum hiç gücüm yok.bu acılı tekmeler bi kaç güne doğarım demek değildir inşallah.var mı bilgisi olan?

Merak etme canım Allah o gücü veriyor inan ben normal doğum yaptım Banada sancın artınca gel dediler inan duramıyorsun sancılardan bir gün sonra gitmiştim sancılarına 8 cm açılma ile doğuma aldılar benimde suyum gelmedi sadece bel ağrım vardı bir de adet ağrım hafifte kan geldi çatıdan sonra dayanabildiğin kadar evde dayan suni sancıdan iyidir dediler hep tam açılmam olup suyum hala gelmeyince patlattılar ve maksimum 1 saat sürdü doğumum ilk günden beride ayakta kendime ve oğluma bakabiliyorum şükür Rabbime, sağlıklı acısız kucağına almayı nasip etsin Allah

Hayirli olsun. Gözünüz aydın.

Merhaba kızlar, benim bebeğin hareketleri az bugün. En son tam 3 saat önce hissettim, şimdi yemek yiyeceğim umarım hissederim strese giriyorum böyle olunca son haftalar artık. Bilmiyorum hafife almak istemiyorum ama kocam birşey olmaz diyor, dün güzel hissettim ama azaldı hareketleri bu aralar birde buradan okuyunca benimle aynı haftalarda olanlar bebeklerin daha güçlü güçlü hareket ettiklerini söylüyor. İnşAllah sorun yoktur, kontrol çarşamba..

Ay ne güzel doğum maşallah darısı başımıza.. ben devlete gidiyorum bi sorun olmadıkça sezeryan yapmıyorlar malum.. bugün tam 37 haftalık olduk yarın kontrolüm var, bu zamana kadar doktorum doğumla ilgili hiçbişey demedi bakalım yarın dicek mi.. içime normal olucakmış gibi doğuyor hem istiyorum hemde çok korkuyorum.. ara ara adet sancısının hafif hali yokluyor gibi ve ben wc gitmeye korkuyorum nişan görücem doğum başlıcak diye sanırım ben çok korkağım, herkes Allah yardım ediyor o an güç geliyor diyor bende dualarla Rabbime sığınıyorum elimden tek gelen bu

Ne ciddiye almamazlık et ne de panik aç kalınca hareket etmez misal benimki sende bişeyler ye az da tatlı sola yat bir bekle baktın yine yok olmadı bi doktora sor, ben benimkinin bazen gün içinde çok az hareket ettiği günleri bilirim o zaman önemsemiyordum ama tabi şimdiki haftalar illa insan daha dikkat ediyor ki haklıyız

Teşekkürler, mesajımı yazdım kapattım, o anda hareket etti Sağ sağlım doğsun Birtanem . Şimdi yemeğimi yiyorum

Canım bebişin kaç kilo doğdu? Sütün için merak etme benim de öyleydi eve gelince sıcak duş al masaj yap geliyor.. Benim düne kadar 2 3 damla geliyordu eve geçince sıcak duş aldım sağma makinası ile memelere uyarı yaptım iki memede 25 cc kadar geliyor..bol bol emzir Seninde mutlaka gelicektir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…