2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canlar ben biraz doğum öncesi sonrasından bahsedeyim jelimsi sarımsı bişey geldi nişan gibi..geceden de kasılmam artmıştı zaten. Acile gittik nst çatı muayenesi yapıldı sancılar çıktı rahimde silinme tabi incelme bslamis. ystis yapıldı, serum nst takildi.açlık sürem 8 saat dolunca sezeryana alındım (genel) bu benim isteğimdi.oncesi sondam takıldı ameliyata bslmdn.
Çok şükür herşey iyiydi öyle dayanilmayacak bir ağrı ile uyanmadim. Gözümü bir açtım bebek ve hemşire karşımda dinlenmr odasiydi sanırım. Bebeğimi sordum benim mi diye hemen getirdi göğsüme koydu resmimizi çekti.emzir dedi biraz emdi. 2 saat o odada kldik snra kndi odama aldılar beni bebekle annemle eşim beni bekliyordu. Eşim kucağına aldı bana verdi koklastik. Hemen bebeği emzirdim sütüm çok az su gibi bişey inşallah çoğalır. Sürekli emip uyuyor ben ise hiç uyumadım annemle henüz.
6 saat snra ayaklndirdilsr sıvı alımı başladı.
Buraya kadar güzeldi çok şükür şimdi gaz çıkarırsam katı gıdaya gecicekmisim gaz bekliyorim inşallah biran evvel çıkarırım.
Uzun mu oldu kisa mi ama özetle bu hikayem korktuguma uğramadım şükür inşallah daha da uğramam.darisi sizlere inşallah sağ salim alın kucağınıza en kolsyindan
Hepinize tek tek teşekkürler

Kızlar çok şükür binlerce şükür kızım dünyaya geldi 7 buçuk gibi iyiyiz elhamdülillah emip uyuyor şimdilik. 1 buçukta yurutecekler beni.
Toparlanayim detay li anlatirim inşallah sizlere.

Canım hayırlı olsun bebişin birkaç gündür giremiyordum ama senin sanki pazartesi ya da salıydı yatışın olacaktı şimdi ne olduda doğurdun mesajları da okuyamadım müsait olunca mutlaka hikayeni bekliyoruz Allah anneli babalı büyütmeyi nasip etsin

Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Ben ilk kalkıştan sonra hastaneden çıkamam diyordum. Geçiyormuş. Gaz değil de büyük tuvalete çıkınca bişe kalmıyor rahatlıyorsun. Bana lavman yaptılar öyle çıkabildim. Bir şekilde orada seni toparlıyorlar. Geçmiş olsun, hayırlı olsun

Kuzum gözünüz aydın hadi şükür ilki gibi olmadı... Bebeginle bu anların tadını çıkar

Gönlüne göre geçmiş ya inan içim rahatladı çok şükür sağlıkla kavuştunuz

Maşallah canım senin adına çok sevindim. Bundan sonrası da güzel geçer çabucak toparlanirsin inşallah. Sağlıkla büyüt yavrunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…