2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Teşekkürler, mesajımı yazdım kapattım, o anda hareket etti 😢❤️ Sağ sağlım doğsun Birtanem 🤲. Şimdi yemeğimi yiyorum
Canım ben de bazen öyle oluyorum. Hormonlardan mıdır nedir bi anda aklıma düşüyor. Dinliyorum dinliyorum hareket yok. Sonra hareket ediyor rahatlıyorum. Daha sonra gece olup hareketten uyuyamayınca kendime gülüyorum 😂 zira hareketlensin diye bir sürü tatlı yemiş oluyorum çünkü

Canım ben de bazen öyle oluyorum. Hormonlardan mıdır nedir bi anda aklıma düşüyor. Dinliyorum dinliyorum hareket yok. Sonra hareket ediyor rahatlıyorum. Daha sonra gece olup hareketten uyuyamayınca kendime gülüyorum 😂 zira hareketlensin diye bir sürü tatlı yemiş oluyorum çünkü
Bahane mi ariyoz ne? tatlı şeyler yemek için 😂😂 şekerli kahvaltı yapıyorum bende, o yüzden akşamları tatlı pek aramıyorum. Mesela Türk kahvaltısı yiyemiyorum çoktandır özledim, şekerli bişeyler gerekiyor bana sabah sabah neyseki şeker çıkmadı 🤭😂

Bahane mi ariyoz ne? tatlı şeyler yemek için 😂😂 şekerli kahvaltı yapıyorum bende, o yüzden akşamları tatlı pek aramıyorum. Mesela Türk kahvaltısı yiyemiyorum çoktandır özledim, şekerli bişeyler gerekiyor bana sabah sabah neyseki şeker çıkmadı 🤭😂
Bende de seker çıkmadı ama cidden bahane de olabilir 😂 sabahları bal tereyağ olarak kullanıyorum seker hakkımı 😅

Kızlar acele cevap bu Yenidoğan maması dimi

Eklentiler

• 1673270694627393395619529369188.jpg
    1673270694627393395619529369188.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar normal doğum yapıp gaz dışkı tutamayan oldu mu acaba.
İlk doğumda dikiş nedeniyle oturmaya korkunca doğumun ertesi günü yataktan kalkar kalkmaz idrar yapmıştım utanıp ağlamıştım eşim sakinleştirmiş temizlenmişti yerleri üstümü sonraki gün dikiş ağrısı olmadığını görüp çömelince birdaha öyle bir sorun yaşamadım

Çoklu Alıntı yapamadım Tebrik eden arkadaşlara teşekkür ediyorum 🙏 darısı bekleyen diğer arkadaşların başına inşallah.. Kızlar bir sorum olacaktı ilk doğumum geneldi ama böyle bir sorun yaşamadım Spinal anestezi sonrası kol ve omuzda ağrı baskı hisseden oldu mu ben bu iki gündür maf oldum nefes aldıkça inanılmaz acıyor ağrı kesici dai etki etmiyor.. Dr bol bol yürü dedi zaten yatmaya korkuyorum böyle yattığım zaman nefes aldıkça kaburgama bile baskı yapıyor çok değişik bir ağrı.. Spinal anestezi sonrası oluyormuş yada gaz sancısı denildi bana yaşayan varsa nasıl atlattınız Valla bu gece gözümü karartıp üstüne yattım uyuşup uyumuşum.. Birde Bugun taburcu olcaz inşallah 🙏
Kol omuzda değilde belde agri yapmisti Canim benim.

Kizlar alttan muayene etti açılma başlamış ama yavaş yavaş suyum patlamamış dedi eve gidiyorum şimdi sancun artarsa gel tekrar dediler bel ağrım var şuan sadece bide sanki adet olacakmışım gibi bir ağrı var sancı gibi değil ama
Benim açılma başlamış dendikten tam 1 hafta sonra doğurdum ya:)Adet olacak gibi sancı vardı bende ama o sancı nst de sancı gibi görünmüyordu. Doğum sancısı hissettirir diyolardı gerçekten anlarsın doğum sancısını sakin kal ve dinlen annesi rabbim yardımcın olsun

Salı randevum var ama yarından ödüm kopuyor yine bişey olacak mı diye😐yarın coraspirini bırakacağım artık bir yerde yoksa hazırlıksız yakalanacağım hoş doktor da salı kestirecek zaten🙈bide ben akıllı dün eşim temizlik yaparken önden eşyaların tozunu alıp buz dolabı sildim bir iş de değil inan ne kadar sürdü de onda bile yürüyemez hale geldim bişeyler yakın hissediyorum ama işte 🤷‍♀️🤭senin yatışa bişey kalmadı diren 💪🏻😉

Ben ıslaklık işini anlayamıyorum tek bildiğim son iki haftadır beyaz ne jel gibi ne de mantar enfeksiyonu olursun da pütür pütür kötü bir akıntı olur öyle değil beyaz sulu parlak bir akıntı gün geçtikçe artıyor öyle olunca zaten sürekli iç çamaşırı değişmek zorunda kalıyorum 😬
Sulu parlak akinti bende de var canim acaba su mu demistim ama doktor normal bu zamanlrda dedi.

Sulu parlak akinti bende de var canim acaba su mu demistim ama doktor normal bu zamanlrda dedi.
Yarın yine randevum var bakalım 🙈zaten herşey biraz daha netleşir gibi yarın hoş bişey görmezse yine inat ile 39 diyecek ama doktor kontrolü bitince bizimki kesin kasılmaya devam edecek 😂

Bende de vardi o kocadan, bebegim normal olan %10 dan fazla dogum kilosu kaybetti, sarligi 10 a kadar yükseldi, Ben aglama krizlerine girdim. Simdi kendi elleriyle veriyor mamayi. Ama Cok yiprandik bir hafta. Tavsiyem: bebek ac kalmasin :KK43:((
Kesinlikle canim. Ben hic mama vermedim ama olmasa hemen verirdim karsi olanlari anlamıyorum. Sutu gelmeyen ya da cabuk biten napsin ,ya ikiz anneleri napsin . Onlarin bebegi cok mu sagliksiz? Sutun varsa ve yetiyorsa tamam verme ama olmayinca ne gelir elden mecbur verilecek.

Yarın yine randevum var bakalım 🙈zaten herşey biraz daha netleşir gibi yarın hoş bişey görmezse yine inat ile 39 diyecek ama doktor kontrolü bitince bizimki kesin kasılmaya devam edecek 😂
Ya evet ya nst de bir kez bile kasılma olmadı cıktıktan sonra arabada başladı kasılmaya 🥲 bizim kızlar bizimle oyun oynuyor

Çoklu Alıntı yapamadım Tebrik eden arkadaşlara teşekkür ediyorum 🙏 darısı bekleyen diğer arkadaşların başına inşallah.. Kızlar bir sorum olacaktı ilk doğumum geneldi ama böyle bir sorun yaşamadım Spinal anestezi sonrası kol ve omuzda ağrı baskı hisseden oldu mu ben bu iki gündür maf oldum nefes aldıkça inanılmaz acıyor ağrı kesici dai etki etmiyor.. Dr bol bol yürü dedi zaten yatmaya korkuyorum böyle yattığım zaman nefes aldıkça kaburgama bile baskı yapıyor çok değişik bir ağrı.. Spinal anestezi sonrası oluyormuş yada gaz sancısı denildi bana yaşayan varsa nasıl atlattınız Valla bu gece gözümü karartıp üstüne yattım uyuşup uyumuşum.. Birde Bugun taburcu olcaz inşallah 🙏
Evettt canim sol omzuma biri bastırıyor gibi ağrım olmuştu ☹

Evettt canim sol omzuma biri bastırıyor gibi ağrım olmuştu ☹

Bosver kuzu doktor da uygun goruyorsa dursun bebis . Ne de olsa ilk dogumun senin. Benim ikinci oldugu halde 38+6 da alinacak. Yani 39 sayilir. Anne karni iyidir 🥰

X