2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canım ama açlıktan çok ağlıyordu yani yazık günah süt yoksa yok yani mama kötü bişey değil ki.. Ben ilk kızımada verdim 3 ay mecburen ben sma aldım kızımada sma kullanmştım

Canım ama açlıktan çok ağlıyordu yani yazık günah süt yoksa yok yani mama kötü bişey değil ki.. Ben ilk kızımada verdim 3 ay mecburen ben sma aldım kızımada sma kullanmştım
Yo yo ben zaten diyorum verdim mamayi .doktor da 1 hafta verebilirsin süt gelince kesersin

Olabildiğince ayrı tutmaya çalışıyoruz canım şükür şimdilik bir şey yok insallah da olmaz

Kızlar ben oto koltuk ve bizim beşik satıyorum (((oto koltuk kızım hiç beğenmemiş, beşik park yatak ben beğenmedim. Kızım hep yanımda kanepede yada yatakta .dolapta bu chicco yatak aldım işte doğru diyorlar çocuklar çok değişik birisi beğenecek öbür red edecek

Eklentiler

• Screenshot_20230108_190555_Dolap.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 112
Bu arada siz hiç duydunuz mu beyaz gürültü??bize çok iyi geldi önce telefonda aciyirum kızım hemen gözlerini kapatıyor ve uyuyor ama telefonun şarjı hemen bitiyor bugün annemle e bebek gittik bu oyuncak aldık offff inanılmaz rahatladım

Eklentiler

• Screenshot_20230107_193440_ebebek.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 112
Aman dikkat et yanında yatsrken bence yatmayın ama yatıyorsanizda çok dikkatli olun

Canim bende senin givi düşünüp gitmedim zaten kontrolüm vardı vs. diye... gittiğimde hem suyum bitmiş hemde gebelik zehirlenmesi yaşıyormuşum bir saat daha geç gitsem neler olurdu bilemiyorum. Üstelik ben hemşire olduğum halde suyunun geldiğini fark edemedim düşün... Amacım seni korkutmak değil ama içinde en ufak şüphe varsa gitmek en mantıklısı

Normalde özel hastanelerde bir yıl çocuk ücretsiz kontrolleri olmuyor mu? Ablamda sağlık sigortası vardı özelde yaptı 1 yılda bebek o hastanede doğduğu için ücretsiz tedavi edildi hep
Canim oyle bir uygulama hic duymadim, en azindan istanbul’da hic duymadim. Benim dogum policem vardi, kendi saglik sigortama ek. O halde bile ilk yenidogan kontrolu ilk topuk kani vb seyler ucretsiz sadece.
Ben de nasipse bebege sigorta yaptiracagim dogar dogmaz yoksa denildigi gibi ozel muayne ucretleri ucmus.

Evet canim beyaz gurultuyu cok kullaniyor anneler. Ben de uygulamayi indirmistim. Sonra seninkine benzer bir uyku arkadasi oyuncak aldim. Onda da o sesler var. İnsallah bizde de ise yarar. Hayirlisiyla bi gelsin de test edicem :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…