2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar ben de doğum yaptım. Her şey yolunda çok şükür spinal anestezi ile yaptım inanılmaz konforluydu. Oğlum ile birlikte hastanedeyiz. Biraz ağrım var evet ama dayanılmıcak gibi değil ona bakmaktan gözüme uyku girmiyor. Sütüm gelmedi kızlar sütün gelmesi için yaptığınız bir şey var mı sürekli emzirmek dışında.
Gözünüz aydın ❤️ben anneler için çay içtim, bol komposto ,şerbet

Kızlar nasılsınız 😍😍😍Antalyada hava inanılmaz güzel her gün kızımla tur atıyoruz 😜😜😜

Eklentiler

• 1673028341673.jpg
    1673028341673.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 91
  • 20230106_115253.jpg
    20230106_115253.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar nasılsınız 😍😍😍Antalyada hava inanılmaz güzel her gün kızımla tur atıyoruz 😜😜😜
Harikasın yaaa açık hava ikinize de çok iyi gelir☺️ Biz doğuramadık henüz 🙄 bırak gezmeyi,burada aşırı grip salgını var kendimi eve kapattım, doğumda ziyaretçileri ne yapacağız hiç bilmiyorum 😭

Merhaba teyzoşlar 😌 ben 2.900 gr doğan minnak bir bebiş.. 🌼
Kızlar sabah 9.30 gibi doğuma alındım spinal anestezi ile kızıma kavuştum herkes çok ilgiliydi Dr hemşire anestezi uzmanı.. Hatta doğum esnasında fotoğraf ve vıdeo çekip eşime yolladılar.. Sonda dan korkuyordum uyuştuktan sonra taktılar. Hemen sonra odama getirdiler bebişi emzirdim hatta kakasını çişini bile yaptı..
İki bez değiştirdik.. Ağrım oldu ama ağrı kesici ile daha iyiyim.. Annem çok yardımcı oluyor zaten.. Merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz..
MaşAllah prensese 😍💕💕🧿

Ya maşallah bende Kuşadası'nda yım hava harikaydi şimdiye kadar ama önümüzdeki hafta tam doguracagim gün yağmurlar başlıyor. Bende hava yine böyle güzel olursa çıkıp yürürüm devamlı. Bu sene kış pek gelmedi burayada çünkü

Kızlar ben de doğum yaptım. Her şey yolunda çok şükür spinal anestezi ile yaptım inanılmaz konforluydu. Oğlum ile birlikte hastanedeyiz. Biraz ağrım var evet ama dayanılmıcak gibi değil ona bakmaktan gözüme uyku girmiyor. Sütüm gelmedi kızlar sütün gelmesi için yaptığınız bir şey var mı sürekli emzirmek dışında.
Allah analı babalı büyütsün 🧿🤩

Günaydın kizlar doğum yapan arkadaşlar sağlıkla büyütsün yavrularını. Çok geçmiş olsun. Sıra bize geliyor. 3günkaldi bizimde ama bugün resmen yerim dar çıkarın diye vuruyor içerden hatta vurmuyor baya kolunu bacağını sağdan soldan gösteriyor 😄
Salı günü mü seninde canım. Ayniymisiz kaç hafta gün olacak

Hayirli ugurlu olsun 🥰
Anali babali buyusun minik🤲🏻
Sut icin 7 hurma kaynatip suyunu icin, hurmasini da yiyin hatta diyen kizceler vardi, okumustum burda ama kimlerdi hatirliyamadim canim.

Dogumhaneden yazıyorum. Sabah beni buraya aldılar servisten.. Bebeğin kalp atışları düşmüştü. Dedim bu sefer doğuruyorum. Şu an oksijen ve serum veriliyor. Nst sürekli bağlı. Sanirim servise geri donucem. Heyecanlandım bir an..
Çok geçmiş olsun.. inş güzel haberler verisiniz..

Kizlar kontrolden ciktim. 37+2’yiz. Nstde duzenli sanci yok, suyu iyi, serviks hala boru gibi uzun, ve bebis dana gibi olmus 3300 gr. Biraz ataga kalkmis cimcime, gecen hafta 2750ydi. Grafikte de zaten percentili %70 cikti. Dombili diil ama %90’a da yaklasmis.
Doktoruma artik cok yoruldugumu filan soyledim, gucum dermanim yok vs hepsini anlattim. Normal dogum istiyorum diye sonuna kadar beklemek fikrinin beni daha da cok yordugunu soyledim ki doktor bu isler belli olmaz ancak hic erken gelicekmis gibi de durmuyor dedi. Bu arada kan degerlerim muthis dusuk cikti, bu durum da beni hem yoran hem psikolojimi etkileyen noktalardanmis. Neyse doktor soyle soyledi: istersen bi miad belirleriz ornegin 38+5 o vakte kadar normal gelmezse suni sanci veririz baslatmak icin ama acilman olmazsa mecbur sezeryan olur dedi. Yani sansin %50 dedi. Bi yandan mantikli, bi yandan sanciyi cek ama acilmazsa git ameliyata gir mevzusu da can sikici. Haftaya duruma bakicaz yine, ayrica zaten bu bebis boyle haftaya yine atak yapip irilesirse normal dogumdan vazgecebilirim. Enkaz olmak istemiyorum zira. Sizler ne diyorsunuz bu duruma, ozellikle daha evvel dogum yapmis annelerin gorusune cok ihtiyacim var.

X