2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Merhaba teyzoşlar 😌 ben 2.900 gr doğan minnak bir bebiş.. 🌼
Kızlar sabah 9.30 gibi doğuma alındım spinal anestezi ile kızıma kavuştum herkes çok ilgiliydi Dr hemşire anestezi uzmanı.. Hatta doğum esnasında fotoğraf ve vıdeo çekip eşime yolladılar.. Sonda dan korkuyordum uyuştuktan sonra taktılar. Hemen sonra odama getirdiler bebişi emzirdim hatta kakasını çişini bile yaptı..
İki bez değiştirdik.. Ağrım oldu ama ağrı kesici ile daha iyiyim.. Annem çok yardımcı oluyor zaten.. Merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz..
Maşallah Rabbim sağlıklı ömürler versin toparlar annesi benim kiximada 2900dedi doktor Pers günü 3 doğarsa anca salı günü benimde kavuşmam inşallah 🤲 gözleriniz aydın canım ismi ne?

Bebegi erken doğan anneler. Ultrasyon tarihine goremi dogdu. Asıl kendi tarihinde mi? Bebegin haftası önde olan bebekler için soruyorum.
Benim SATa göre 21.01 ,sonra ultrasona göre 16.01.oldu sonra 10.01 . Kızım 26 Aralık doğurmuş. Hep 10-14 önde gidiyor

Kızlar sabah 9.30 gibi doğuma alındım spinal anestezi ile kızıma kavuştum herkes çok ilgiliydi Dr hemşire anestezi uzmanı.. Hatta doğum esnasında fotoğraf ve vıdeo çekip eşime yolladılar.. Sonda dan korkuyordum uyuştuktan sonra taktılar. Hemen sonra odama getirdiler bebişi emzirdim hatta kakasını çişini bile yaptı..
İki bez değiştirdik.. Ağrım oldu ama ağrı kesici ile daha iyiyim.. Annem çok yardımcı oluyor zaten.. Merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz..
Allahım maşallah🧿darısı bize 🥰sağlıkla evinize gidin nasipse 🥰

Leyla 🥰en başından beri hep bu aklımızdaydı yine isim baktık ama yok değiştiremedik🥰
Hatırladım demiştin🥰 çok güzel gerçekten ismiyle yaşasınlar. Bizde sonunda karar verdik . Verdik galiba ya eşim isim begenmiyordu birturlu..
Meva Nurgül de karar kıldık şükür 🤲🧡

Kızlar bugün doktor kontrolüne gelmiştim üniversite hastanesine. 35 hafta bitti. Acil yatış kararı verdiler ve su an hastanedeyim. Cok ani oldu. Tansiyon ve seker nedeniyle hastanede takip edilicem. Bebeğim kilo almıyor. Benim için de dua edin olur mu🙏
Hiç merak etme benim de acil sezaryen 36+2 oldu .hersey iyidi

Canım gözünüz aydın güle güle büyüt inşallah, devlet hastanesinde mi doğum yaptın

Hatırladım demiştin🥰 çok güzel gerçekten ismiyle yaşasınlar. Bizde sonunda karar verdik . Verdik galiba ya eşim isim begenmiyordu birturlu..
Meva Nurgül de karar kıldık şükür 🤲🧡
Amin amin gerçekten ismi ile yaşasınlar 🥰sen de ikinci isim için annenin ismini düşünmüştün değil mi 💜bak Meva ile Leyla da uyumlu oldu minikler 🥰

Selam arkadaslar 4 ocakta acil sebebi ile sezeryanla dogum yaptim 39+4 gunluktuk masallah yavrum 4.300 kg dogdu. Sorun su ki hala sutum gelmedi mama veriyoruz ve cok uzuluyorum. Doktorlar hemsireler bebegi emzire emzire sutun gelecek sabret diyorlar, biberon, mama kullanma taraftari degiller. Anne sutunun faydalarini anlatip duruyorlar ya tamamda sutum yok sutum dedikce emzir diyorlar napacam bilmiyorum emziriyorum bos memeyi sonrasinda mamayi veriyorum kafayi yiyecem piskolojim bozuk agliyorum Varmi bi oneriniz anneler?🥺
Benim de acil sezaryenden hemen süt gelmedi mamayi verdim .5 gün gibi geldi . Stres yapma . Anneler için çay iç, meyve su şeftali veya kayısı bana hastanede dediler ,sicak duşaya git

Hosgelmis minik kız 🌸 sağlıkla büyüsün inşallah. Sana da geçmiş olsun canım gözün aydın

Maşallah Rabbim sağlıklı ömürler versin toparlar annesi benim kiximada 2900dedi doktor Pers günü 3 doğarsa anca salı günü benimde kavuşmam inşallah 🤲 gözleriniz aydın canım ismi ne?
Hadi bakalım canım Bebişe isim bulamadık eşimin istediğini ben istemiyorum benim istediğimi o.. P. Tesi belli olur artık 🤷‍♀️

X