2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Evet canım doğru hatırladın.
İkinciye düşünebilirsin sende uyumlular.🧡
Zira benim 3. Ye cesaretim yokta 🤭
Benim de ikinciye cesaretim yok 🤭😂tabi Rabbim hayırlısını versin asla büyük konuşmak değil ama bunu sağlıkla kucağıma alırsam tek yeter gibi geliyor şuan 🥰

İsim işi zormuş gerçekten ya.
İnsan ısınamiyor ve eşle aynı karara varmak ta zor 🤭 ne yaptın ayaklandın mi ilk yürüyüş gaz?
Genel anestezi olan oldu mu sahit olmuşsundur belki
Yürüdüm canım gazım hemen çıktı zaten o konuda da sorun yaşamadım. Ben tek kişilik odada kaldığım için şahit olamadım ama benim ilk doğumum geneldi. Açıkçası spinal genelden daha rahatmış..

Merhaba teyzoşlar 😌 ben 2.900 gr doğan minnak bir bebiş.. 🌼
Kızlar sabah 9.30 gibi doğuma alındım spinal anestezi ile kızıma kavuştum herkes çok ilgiliydi Dr hemşire anestezi uzmanı.. Hatta doğum esnasında fotoğraf ve vıdeo çekip eşime yolladılar.. Sonda dan korkuyordum uyuştuktan sonra taktılar. Hemen sonra odama getirdiler bebişi emzirdim hatta kakasını çişini bile yaptı..
İki bez değiştirdik.. Ağrım oldu ama ağrı kesici ile daha iyiyim.. Annem çok yardımcı oluyor zaten.. Merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz..
Gozunaydin canım 🥰
Bir gün mu kalacaksin?

Bize anlst canım rahatla neyi tsktin kafaya ilk doğum dimi senin
Ah canim benim, sag olasin🥰🙏🏻🥰
Evet ilk bebis ve aslinda butun mesele bu ☺️ icimde firtinalar ama disariya pek aktaramiyorum. Genelde guclu ve sogukkanli biri olarak bilinirim ve bu nedenle sanirim tikandigim an evde agliyorum :/

Merhaba teyzoşlar 😌 ben 2.900 gr doğan minnak bir bebiş.. 🌼
Kızlar sabah 9.30 gibi doğuma alındım spinal anestezi ile kızıma kavuştum herkes çok ilgiliydi Dr hemşire anestezi uzmanı.. Hatta doğum esnasında fotoğraf ve vıdeo çekip eşime yolladılar.. Sonda dan korkuyordum uyuştuktan sonra taktılar. Hemen sonra odama getirdiler bebişi emzirdim hatta kakasını çişini bile yaptı..
İki bez değiştirdik.. Ağrım oldu ama ağrı kesici ile daha iyiyim.. Annem çok yardımcı oluyor zaten.. Merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz..
Hayirli ugurlu olsun🧿 Saglikla buyusun insallah minik kus🙏🏻🫠

Kızlar ben de doğum yaptım. Her şey yolunda çok şükür spinal anestezi ile yaptım inanılmaz konforluydu. Oğlum ile birlikte hastanedeyiz. Biraz ağrım var evet ama dayanılmıcak gibi değil ona bakmaktan gözüme uyku girmiyor. Sütüm gelmedi kızlar sütün gelmesi için yaptığınız bir şey var mı sürekli emzirmek dışında.

Kızlar ben de doğum yaptım. Her şey yolunda çok şükür spinal anestezi ile yaptım inanılmaz konforluydu. Oğlum ile birlikte hastanedeyiz. Biraz ağrım var evet ama dayanılmıcak gibi değil ona bakmaktan gözüme uyku girmiyor. Sütüm gelmedi kızlar sütün gelmesi için yaptığınız bir şey var mı sürekli emzirmek dışında.

Sıcak bir şeyler ve meyve suyu içmek bende işe yaramıştı canım istersen dene. Bir de petibör bisküvi ile bitter çikolata ise yaramıştı. Hayırlı olsun bebeğin 🙏🥰

gözünaydın 🧿 sağlıkla büyüt inşallah,sıcak kompleks uygulayabilirsiniz,dut suyu çabuk indiriyor sütü ,bebek emdikten sonra elle sağmayı denesene canım videolardan bakıp

Sıcak duş sütü inanılmaz indiriyor. Şimdi hastanede hoşaf, meyve suyu vs içebilirsm

Ah canim benim, sag olasin🥰🙏🏻🥰
Evet ilk bebis ve aslinda butun mesele bu ☺️ icimde firtinalar ama disariya pek aktaramiyorum. Genelde guclu ve sogukkanli biri olarak bilinirim ve bu nedenle sanirim tikandigim an evde agliyorum :/
Hepsi geçici bir dönem canım canını sıkma zamanla hepsi düzene girecek duyguların kendin toparlanacaksin. Sıkma kendini akışına bırak. 🧡

Canım gözünüz aydın Rabbim sağlıkla büyütmek büyümek nasip etsin🤲 rezene çayı iç kayısı hoşafı. Bol dinlen uyu eve çıkınca da ayaktan duş al. İnşallah iner sütün stres yapma erken daha.

Kızlar bende 2 gün önce doğum yaptım şükür bebekte bende iyiyiz ama dun gece apar topar acile gittim gaz sancisiyla. Halbiki ilkini hastanede çıkardım lavman ile sonra da kendim evde yapmıştım ama sancidan duramadim. Rezene kimyon komposto bunları denedim baska fikri olan var mi
Canım bende seni merak ediyordum. Gözünüz aydın sağlıkla büyüsün 🤲 dediklerin ise yarar.
Yürüyüş gaz a iyi gelir.
Spinal mi oldun? Lavmani doğum snrasi mi yptilar anlayamadım

X