2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Maşallah Rabbim sağlıklı ömürler versin toparlar annesi benim kiximada 2900dedi doktor Pers günü 3 doğarsa anca salı günü benimde kavuşmam inşallah gözleriniz aydın canım ismi ne?

Bebegi erken doğan anneler. Ultrasyon tarihine goremi dogdu. Asıl kendi tarihinde mi? Bebegin haftası önde olan bebekler için soruyorum.
Benim SATa göre 21.01 ,sonra ultrasona göre 16.01.oldu sonra 10.01 . Kızım 26 Aralık doğurmuş. Hep 10-14 önde gidiyor

Allahım maşallahdarısı bize sağlıkla evinize gidin nasipse

Leyla en başından beri hep bu aklımızdaydı yine isim baktık ama yok değiştiremedik
Hatırladım demiştin çok güzel gerçekten ismiyle yaşasınlar. Bizde sonunda karar verdik . Verdik galiba ya eşim isim begenmiyordu birturlu..
Meva Nurgül de karar kıldık şükür

Hiç merak etme benim de acil sezaryen 36+2 oldu .hersey iyidi

Canım gözünüz aydın güle güle büyüt inşallah, devlet hastanesinde mi doğum yaptın

Hatırladım demiştin çok güzel gerçekten ismiyle yaşasınlar. Bizde sonunda karar verdik . Verdik galiba ya eşim isim begenmiyordu birturlu..
Meva Nurgül de karar kıldık şükür
Amin amin gerçekten ismi ile yaşasınlar sen de ikinci isim için annenin ismini düşünmüştün değil mi bak Meva ile Leyla da uyumlu oldu minikler

Benim de acil sezaryenden hemen süt gelmedi mamayi verdim .5 gün gibi geldi . Stres yapma . Anneler için çay iç, meyve su şeftali veya kayısı bana hastanede dediler ,sicak duşaya git

Hosgelmis minik kız sağlıkla büyüsün inşallah. Sana da geçmiş olsun canım gözün aydın

Maşallah Rabbim sağlıklı ömürler versin toparlar annesi benim kiximada 2900dedi doktor Pers günü 3 doğarsa anca salı günü benimde kavuşmam inşallah gözleriniz aydın canım ismi ne?
Hadi bakalım canım Bebişe isim bulamadık eşimin istediğini ben istemiyorum benim istediğimi o.. P. Tesi belli olur artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…