2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
kızlar benim simdiden karnım çıktı cok garibime gitti cok erken degil mi daha? Gaz siskinligi falan da degil ayrica kilo da almadim cok sasirdim ya
20220509_153943.jpg

Canim çok geçmiş olsun Beta nı 2 gunde bir yenile dusmeye devam ederse kimyasal ama yükselirse dış gebeliktir ama değerin düşük bence kimyasaldır
Bugün 189 dan 262 ye yükseldi dış gebeliğe doğru gidiyor sanırım:KK43:
Dr da birşey demedi gün aşırı takibe devam dedi sadece, inşallah kimyasala döner🥹

Transferin 9. Günü 262 beta hcg çıktı. 12. Gün 727 cıktı sizce iyi mii yarın gene kan vericem keseyi görememekten çok korkuyorum tüp bebek 😢🥺

Canim ben 3 ay önce düşük yaptım Allah tekrarını yaşatmasın. Benim ilk 3 4 damla kahverengi leke geldi. Sonra akşamına şakır şakır kanamam başladı bence senin yerlesme kanaması. Ama sen tabiki ptesi errrrkenden dr a git sakın sakın ihmal etme.
Gittim kuzum. Doktor neden daha erken gelmedin diyince 2 gün oldu haftsonuydu dedim falan, 5+6 günlük hamileymişim. Progestan ve aspirin yazdı düşüğü önlemek için normal mi lekelenme dedim hayır normal değil dedi korktum açıkçası. Aslında hiç lekelenmem yoktu bayram temizliği yapınca zorlandım bayramın 1.günü başladı bu lekelenmeler. Bilmiyorum henüz bebeği göremedik erken dedi doktor. Haftaya hem kalp atışını hem de bebeği görürüz progestan kullan lekelenmen 3 günde geçmezse gel iğne yaparız dedi

Gittim kuzum. Doktor neden daha erken gelmedin diyince 2 gün oldu haftsonuydu dedim falan, 5+6 günlük hamileymişim. Progestan ve aspirin yazdı düşüğü önlemek için normal mi lekelenme dedim hayır normal değil dedi korktum açıkçası. Aslında hiç lekelenmem yoktu bayram temizliği yapınca zorlandım bayramın 1.günü başladı bu lekelenmeler. Bilmiyorum henüz bebeği göremedik erken dedi doktor. Haftaya hem kalp atışını hem de bebeği görürüz progestan kullan lekelenmen 3 günde geçmezse gel iğne yaparız dedi
İnşallah bebegin sana sıkı sıkı tutunur. Sıcak duş falan alma canım. Internetten düşük riski olan hamileler için çekilecek zikirler var onları falan cek canım. İnşallah en güzel günleri göreceksiniz bebeginle birlikte. Lekelenmendeki en ufak degisimi goz ardi etme direkt git canim dr a

Çok hareket etme bu hafta ayaklarını kaldır kötü düşünme inşallah sağlıkla devam eder

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Selizay Selizay kizlarr sizi görünce burada cok mutlu oldum.. ben bugun test yptim ilk idrarla adete 4 gun var.birde siz bakın hemem cıktı cizgiler miratech marka bilenler vardir belki yanilma fln olur mu?

Eklentiler

• 20220509_091857.jpg
    20220509_091857.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 68
  • 20220509_091804(0).jpg
    20220509_091804(0).jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 65
progestan ilaçları ve diğer ilaçlar ruh halinizde değişiklik yaptımı acaba çok gergin yaptı beni sabah çok iyi olsamda akşam çok sinirli olabiliyorum herkese patlıyorum 🥺

Merhaba Çarşamba günütest yaptım pozitif mide bulantısı dan anlamistim şok geçirdim oturup ağladım baya bir buçuk yaşında kızım var pcosum asla ilaç kullanmadan olmaz diyordu Dr lar ona rağmen emziren annelerin kullandığı ilacı kullanıyordum ya sadece iiki gün içmedim . psikolojik olarak bitik durumdayım . Yeni yeni kendime gelmiştim tek büyüttüm kızımı çok zorlandım şimdi düşündükçe kötü oluyorum ya . Olumsuz çok şey dedim kusura bakmayın . İçimi dökmeye ihtiyacım vardı .
Hayırlı olsun canım. Bende senınle benzer durumdayım. Cok sukur hamılelık var ama kızım 3 yasında. Onda o kadar sorun yasadım ki . Esım de destek olmamıs epey benı zorlamıstı. Şimdi yıne o zamanki hamılelıgımdeki gibi davranıyor. Cok korkuyorum kızım cok zor bır bebektı cunku. Yine de cok ileriyi dusunmemeye çalışıyorum.
Sızınde pkoya ragmen bebıs olmus, bır mucize gıbı .İlk donem bıraz zor olsa da sonra bırbırleeıne kardes olmaları cok daha iyi . İnşallah guzel olur hersey

X