2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Pembis Hayaller canlarim benim cok tesekkur ediyorum iyiki varsiniz

Suan kanamam yok. Saglik ocagina gidip beta icin test verdim. Evde dinleniyorum. Insallah guzel bir artis olmus olur da icim rahatlar.
Çok sevindim sanki yerleşme kanaması gibi senin için en güzeli olsun bol dua stres yapmamaya çalış hala seninle olan bir yumoş var

İlk hamileligimde bu aylarda ayrı illerdeydik bir şey anlamamıştı. Şimdi yan yanayız bir de üç yaşında çocuk adam kafayı yiyecek
Ahahahahahah sizin ki daha kötüymüş ama benimki de hiç trip çekecek bir adam değil kendisi atmayı daha çok severdi normalde

Ya isin kotu yani hala bi doktor bulamadim kendime canim. Suan kanama yok. Hafta sonunu da full dinlenmeyle geçireceğim. Bhcg verdim 150 ve ustu cikar insallah.
Ben de bu sabah sağlık ocağına kan verdim. Araya hafta sonu giriyor. Pazartesi günü öğlene doğru sonuç çıkar dedi. Kanama olursa proluton depot iğne yapıyorlar, bebeğin tutunmasını yardımcı olsun diye vücut bu hormana ihtiyaç duyuyor. Senin de sonucun pazartesi çıkacaksa, tekrar kanama olursa acile gidip iğne yaptırmanda fayda var.

Pembis Hayaller canlarim benim cok tesekkur ediyorum iyiki varsiniz

Suan kanamam yok. Saglik ocagina gidip beta icin test verdim. Evde dinleniyorum. Insallah guzel bir artis olmus olur da icim rahatlar.
Bolca uzat ayakları yukarıya doğru ve su iç canım ve bolca dua et Rabbimin izniyle

Hanımlar ilk gebeligim elimden geldiği kadar kendimi kolluyorum ama siz nelere dikkat ediyorsunuz? Bugün balkonla banyoyu yıkadım kasigim ağrıdı yattım uzanıyorum valla.Ben mi pinpirikliyim:)
Canım ağır iş yapma bırak kalsın. Balkon ve banyo en korktugum yerler bence yapma kayma riski olan alanlar çünkü

İlk hamileligimde bu aylarda ayrı illerdeydik bir şey anlamamıştı. Şimdi yan yanayız bir de üç yaşında çocuk adam kafayı yiyecek
Bende 4 ve 6yaş iki oğlan var birde eşim geçen hafta maçta çapraz bağlarını kopardı evde yatıyor ama şükür birşey dediği yok daha 4.cocuk muhabbeti yapıyor. Ki çocukları ikimiz büyütüyoruz başka yardım eden yok

Allah kolaylık versin canım hep düsünmüsümdür şu sürecte ufak cocukları olanlar ne yapıyor diye

Hanımlar ilk gebeligim elimden geldiği kadar kendimi kolluyorum ama siz nelere dikkat ediyorsunuz? Bugün balkonla banyoyu yıkadım kasigim ağrıdı yattım uzanıyorum valla.Ben mi pinpirikliyim:)
Ani hareketler dışında herşeyi yapıyorum ben. Birde evim dublex kaç kere inip cikiyorum günde. Kişinin kendisine bağlı o zaten. 3.aydan sonra hamile pilatesi de yapmayı düşünüyorum zaten beden eğitimi öğretmeniyim. Doktorlar bir sıkıntı yoksa günlük hayatınıza devam edin diyor bazı şeyler dışında

Allah kolaylık versin,kucuklermis de neyseki küçüğü biraz daha olgunlaşır doğuma kadar

Daha erken kuzucum çok normal haftaya görürsün inşallah maaşallah
Yok açıkcası neden gözükmedi demedim hiç zaten çok erken başladık bakmaya bide herkesin günü gününe beta artışı aynı değil ki hiç paranoyaklık yapmıyorum bu konuda yine haftaya cuma gel dedi adam korkudan her hafta çağırıyor önceki gibi olmasın diyehaftaya kalp atışını bile duyma umudu var doktorda bakalım

Ben kova, o yay bir tane daha kova geliyor olabilir 22’sine kadar sabrederse inşallah artık düşünme sırası onda o düşünsün ahahahahah
Benim gibi yazmışım ben bogayim eşim başak... Oğlum yengeç bu çocuk oğlak oluyor galiba Aralık sonu Ocak gibi olacak bakalım

Ya canım geçmiş olsun Allah yardımcın olsun... Valla eşin dördü istiyorsa da yapma bence üç cocuk kolay değil... Benim ki ikinciyi bile istemiyordu ama kazayla olunca yapacak bir şey kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…