2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Şöyle ki geç döllenme olsa bile mesela 20 Mayıs'ta 6+2 çıkmıştı 25 Mayıs'ta 6+5 çıktı 5gunde 3 gün buyumus anlamadım ben bişey

Kaçıncı gebeliğin canım bu diğerlerinde sorun anlaşıldimi
Şuan hamile olup olmadığım belli değil ama erken belirtiler vs için gruba bugün katıldım Bir sorun diyemediler tahlil tetkike vs yapıldı ama bazı doktorlar normal dene olur diyor bazıları pgt tüp bebek bu ay da kendimiz denedik olmazsa umarım gerek kalmaz ama Bakalım kendimce bir heyecan olacak hep hcg düzensiz arttı sağlıksız gebelik yüzünden 3 kürtaj oldum 1 kimyasal 1 düşük geçirdim sanırım yani sayamıyorım o kadar çok kan pıhtılaşması yatkınlığı var ama o etkili değildir dediler . Yine de hamilelik olunca iğne verilecek hamilelik öncesi ecoprin de içiyorum bakalm Rabbim hepimizin yardımcısı olsun zor Yani

Kızlar aranızda emziren var mı? Kızım 15 aylık memeye çok düşkün Dr kalp atışını duyduktan sonra kes dedi bana ama nasıl olucak ya
Benim yeğenim 3 aylık hamile, kızı 1 yaş 8 aylık doktor sorun olmaz emzirebilirsin demis. Kendisi halsiz kaldığı için kesmeye çalışıyor ama hissetmiş gibi daha çok düşüyor bebekler

Anladım canım inşallah senide aramızda görürüz adet günün ne zaman

Yav sağlıklı büyüdüğünü bir görsem beklerim dokuz ay yeter ki o sağlıklı olsun
Endişen hiç bitmicek emin ol bana asla rahat hamilelik olmaz önce kese derdine düşersin sonra kalp sonra kalbi durdumu sonra suyu azaldimi az hareket etti bugün ne sıkıntısı var vsvs uzaaar gider

Anladım canım inşallah senide aramızda görürüz adet günün ne zaman
Amin canım 25 Mayıs idi ama geçen ay da geç geldi bundan önce hep çok düzenliydi geçen ay baktım sonuç negatif olunca moralim baya bozuldu bu sefer cumartesiye randevu aldım o zamana kadar bekleyeceğim diye karar aldık eşimle yoksa hcg arttı mı azaldı mı stresi olmasın diye bakmayacağım çok yoruldum sanırım garip karışık duygular içindeyim psikolojik destek vs de aldım işe yaradı gibi ama elimde olmadan bazen buralarda çok kayboluyorum güzel haberlerle hem seviniyor hem umut yeşertiyorum üzücü olayda da bol dua tevekkül bakalım rabbim ne eylerse güzel eyler

Rabbim inşallah en kısa zamanda kucağını doldursun canimm ne gibi belirtilerin var peki

Pembis Hayaller bende hiç belirtide yok hatta garip şekilde aşırı kuruluk var bir de sabah değil ama akşama doğru su bile midemi bulandırıyor acıkıyorum gibi göğsüm bir şişiyo bir iniyor gibi adet olacakkende davul gibi olur karnım göğsüm diğer gebeliklerimde aşırı akıntı ağrı olurdu karın göğüste bu sefer yok hayra yormaya çalışıyorum ya adet daha da gecikecek ya da Karnıma da ağrı ufacık girip hemen kayboluyor gibi bazen sabaha yakın karnım ağrıyor gibi bilemedim

Belirti arama zaten ararsan bulursun bak bende hiç belirti olmadı hamile kaldığım ay sadece bir kere afedersin prezervatif yırtılmisti bir kereden bişey olmaz dedim tek seferlik hamile kalabileceğimi düşünmedim adet günümde içime doğdu test yaptım çift çizgi

Kuzucum ben 6+1 de transvajinal de görememiştim. 6+5 de abdominal gördük ama. Bu süreç biraz öznel, çok fazla değişkeni var. Kesenin tutunduğu yere göre bile değişiyor inşallah duyarsın, ama duyamazsan da üzülme
Kizlar cok önemli
Az once uyanıp wcye gittim. Peceteye suruntu seklinde kanama geldi. Karin agrim da var. Ne yapmalıyım korkuyorum
Canım sakin ol öncelikle. Pembe lekelenmeler normal gebeliğin başlarında. Adet kanaması gibi kırmızıya dönerse acilen doktora gidersin. Şimdilik takipte kal

Rabbim istedikten sonra zamanı gelince oluyor işte Ne güzel rabbim kimseye aratmasın zaten olsun çift çizgiler bol olsun ben de baştan başladım grubu okumaya belirtisiz ilerleyende var gördüm Bakalım heyecanlı bekleyişler ama az önce dediğin gibi bu olsa hcg arttı mı olsa kese var mı yolksaç varmı kalp atımı vs uuuuuuw sabır lazım sabır bunu öğretiyor rabbim onun takdirinde bakalım

Alacağı nefesler tarihleri belli inan biz kullar sadece vesileyiz ben düşük yapalı daha yeni 3 ay oldu oysaki doktorum 6 ay sıkı korunmami tembihlemisti ama oldu yani rızkı varmış demekki ne yapabilirim

Alacağı nefesler tarihleri belli inan biz kullar sadece vesileyiz ben düşük yapalı daha yeni 3 ay oldu oysaki doktorum 6 ay sıkı korunmami tembihlemisti ama oldu yani rızkı varmış demekki ne yapabilirim
Aynen şükür buna inancımız olduğu için sıkı sıkı ayakta kalıp tekrar tekrar düşüp kalkıyoruz Sağlıkla ilerlesin hamilelikleriniz hepinizin rabbim bizlere de nasip etsin bir “OL” ile oluyor her şey hayırlısı

Şöyle ki geç döllenme olsa bile mesela 20 Mayıs'ta 6+2 çıkmıştı 25 Mayıs'ta 6+5 çıktı 5gunde 3 gün buyumus anlamadım ben bişey
Benim de kafamı kurcalıyor bu durum ama kendimi sıkıntıya sokmamak için düşünmemeye çalışıyorum bir sonraki randevuyu sabırsızlıkla bekliyorum inşallah normal zamanına gelmiş olur, seninki de benimki de

Kizlar cok önemli
Az once uyanıp wcye gittim. Peceteye suruntu seklinde kanama geldi. Karin agrim da var. Ne yapmalıyım korkuyorum
Doktoruna gidip muayne ol. Değer küçük olduğu için ultrasonda göremez ama prolutan depot vurulmasını sağlar ve progestan fitil verir.
Progesteron değerin bebeği taşımaya yetmiyor da olabilir, yerleşme kanaması da olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…