2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Günaydın kızlar ☺️ Nasılsınız? Ben işteyim yine sabah oğlumu bırakırken karşılıklı bir ağlama nöbeti yaşadık 🤣 hormonlardan olsa gerek daha duygusalim ☺️
Sen ne diyorsun bende asiri duygusal oldum. Herseye ağlıyorum ki kolay kolay aglayamayan ben 🙄 kızim alerjik rinit olmus onu doktordan getirdik banyo yptirdim progestan koydum pertim yatıyorum.Daha evin tüm isleri duruyor :kızgın:

Sen ne diyorsun bende asiri duygusal oldum. Herseye ağlıyorum ki kolay kolay aglayamayan ben 🙄 kızim alerjik rinit olmus onu doktordan getirdik banyo yptirdim progestan koydum pertim yatıyorum.Daha evin tüm isleri duruyor :kızgın:
Çok geçmiş olsun canım biz de dört hafta önce öyleydik. O durumda olunca kucağımdan inmek istemiyor izinleri hep öyle harcadım ben. Canları sağ olsun da 🤲 duygusallık hepimiz de hat safhada herhalde 🤣

Çok geçmiş olsun canım biz de dört hafta önce öyleydik. O durumda olunca kucağımdan inmek istemiyor izinleri hep öyle harcadım ben. Canları sağ olsun da 🤲 duygusallık hepimiz de hat safhada herhalde 🤣
Saol canim bir burun tikanikligi vardi simdilik baska birseyi yok.
4 yas sendromu başladi valla oynatiyor bizi cani saolsun😊

Ya canım geçmiş olsun Allah yardımcın olsun... Valla eşin dördü istiyorsa da yapma bence 🤣 üç cocuk kolay değil... Benim ki ikinciyi bile istemiyordu ama kazayla olunca yapacak bir şey kalmadı
Sağol canım. Buda sezeryan olursa 4.yü istemem zaten benimki de can yani. Sezeryan ağır ameliyat sonuçta normal doğum gibi olmuyor.

Sağol canım. Buda sezeryan olursa 4.yü istemem zaten benimki de can yani. Sezeryan ağır ameliyat sonuçta normal doğum gibi olmuyor.
Bence de canım zor olur senin için de... Benim de ilk sezeryandi şimdi bu da öyle olacak. İnsan yaşayacağı acidan korkuyor

Kızlar değerim salı günü 78 çıkmıştı bugün 328 cıktı aile hekimi düşük dedi neresi düşük ben anlamadim. Her güne iki katı hesapladi iki güne iki katı olmayacak mi

İyi bari i canım sevindim kanamanın olmamasına ama belkide yerleşme kanaması olabilir peçeteye geliyor ya genelde oda doktora ne zaman gidiceksin
Insallah oyle olmustur canim ya. Doktora haftaya gidecegim cunku bhcg ancak 1000i gececek.
Kanamanın durmuş olmasına çok sevindim canım inşallah beta da istediğin gibi çıkar 🤗
Insallah canimm cok tesekkur ederim.
Çok sevindim sanki yerleşme kanaması gibi senin için en güzeli olsun bol dua stres yapmamaya çalış hala seninle olan bir yumoş var 🥰
Dun geceki kadar stresli değilim ya sizler iyiki varsiniz 😍
Ben de bu sabah sağlık ocağına kan verdim. Araya hafta sonu giriyor. Pazartesi günü öğlene doğru sonuç çıkar dedi. Kanama olursa proluton depot iğne yapıyorlar, bebeğin tutunmasını yardımcı olsun diye vücut bu hormana ihtiyaç duyuyor. Senin de sonucun pazartesi çıkacaksa, tekrar kanama olursa acile gidip iğne yaptırmanda fayda var.
Ne zaman cikar diye sormadim ama sanirim aynidir oyle cikar. Oyleymis canım eger tekrarlarsa oyle yapacagim ben de direk acile başvurcam.
Bolca uzat ayakları yukarıya doğru ve su iç canım ve bolca dua et Rabbimin izniyle 🤲🤲
Oyle Rabbim ol derse olacak. Allahtan hafta sonu girdi araya is yerinden izin almak zorunda kalmadim 2 gun bolca dinlenecegim.

X