2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yani pembe gibi ama bilmiyorum. Simdi yine gittim devam ediyor. Sabahi bekleyeyim mi bilmiyorum doktor icin.
İçim rahat etsin diyorsan hastane yakınsa git istersen canım doktora ama pembemsi olunca yerleşme de olabilir öncelikle tedirgin olmamaya çalış kontrol et akıntı geldikçe . Adet üzerinden ne kadar geçti

İçim rahat etsin diyorsan hastane yakınsa git istersen canım doktora ama pembemsi olunca yerleşme de olabilir öncelikle tedirgin olmamaya çalış kontrol et akıntı geldikçe . Adet üzerinden ne kadar geçti

Keseyi görmüşmuydunuz
Adet günüm bugundu normalde. Dun beta baktirmistim 74 cikmisti. Daha kese de gorunmedi. Off korkuyorum kimyasal gebelik mi geçiriyorum acaba

Adet günüm bugundu normalde. Dun beta baktirmistim 74 cikmisti. Daha kese de gorunmedi. Off korkuyorum kimyasal gebelik mi geçiriyorum acaba
Senin için dua ettim canım rabbim yüzünü güldürsün inşallah amin Gerçekten ama yerleşme de de adet günü 3-5 gün öncesi adet günü ve bi kaç gün daha devam eden kanamalar olabiliyormuş arkadaştan da öğrendim daha yenice umarım öyledir

Eğer kese gorulmediyse şuan doğum acile gitse de bişey yapmazlar bence
Erken dönemde pek birşeyşer yapmıyorlar canom benim başıma geldi malesef ama belki içi rahat eder kanama alanı vs yoksa görürlerse içi rahat eder belki diye düşündüm umarım düşündüğümüz gibi yerleşme kanamasıdır

O zaman doktora gitme şimdi kese gorulmediyse bişey yapmazlar ancak kan tahlili yaparlar canım yarın gidersin artık
Tamam sabah gidecegim en azindan beta artisina bakarim.
Cok tesekkur ederim canim. Insallah oyledir. Ilk gebeligimde yasamamistim

Ama kese varsa kanama alanı varmı diye bakıyorlar diye biliyorum

Ama kese varsa kanama alanı varmı diye bakıyorlar diye biliyorum
Benimki başka bir şeyden de olabilir belki ama vardı içerde kanama bunu da görmüştü doktor ben hiç kese göremeden hep kürtaj oldım malesef belki farklı bir durumdur o bilemiyorum moralim bozulunca kendimi tamamen kapatıyorum sanırım dinlediğimi bile anlamıyorum ağlayıp hayata devam

Benimki geriden geliyor ya 7+6 olması lazımken dün 6+5 çıktı kafam çok karıştı
Benimki de aynı canım 1 hafta geride çok tedirgin oldum ama doktorları biliyorsun olumsuz bir durum olsa çat diye söylüyorlar. Geç döllenme olabilir dedi. Ben araştırdım biraz, ilk haftalarda olabiliyormus canını sıkma ben bide bol bol ceviz fındık yemeye başladım belki hızlı büyür diye

Kaçıncı gebeliğin canım bu diğerlerinde sorun anlaşıldimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…