2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Son adet tarihim 17 nisandi.Bugun doktora sordum oda 5+6dasin dedi çok anlamıyorum bu işlerden ama :)

Benim ki bir hafta gerideydi şu an üç güne düştü. Doktor bana da bir önemi yok takılma dedi

Evet zorlarsa giderim ozaman

Benim kayinvalidemin gebelikleri de öyle geçmiş. Tükürüğümu tutamazdım yutamazdim 9 ay cektim der hep. Insallah cok surmex senin v hepimizin
Amin canım. Evet çok nadir görülen birşey ama çok zor karşındaki insanla konusamiyorsun tukurmekten. biyere gidemezdim. Bu sefer kendime devamlı olumlu konuşmalar terapiler yapıyorum rahat geçecek hamileliğim diye bakalım

Kızlar aranızda emziren var mı? Kızım 15 aylık memeye çok düşkün Dr kalp atışını duyduktan sonra kes dedi bana ama nasıl olucak ya
2.oğluma hamile kaldığımda 15aylikti benimde ilk oğlum 3ay emzirdim ben. Aslında daha da emzirirdim ama zayıfım halim kalmıyordu ve çok emiyordu oğlum 1aya yayarak azalta azalta kestim ben. Doktorum kes falan demedi bana. Keseceksen bile azaltarak kes ikinize de daha kolay olur

Teşekkür ederim canım.. Annemin yanına geldim o yardımcı oluyor inşallah bu aralar keseceğim

3 çocuklu anneler kulübünde hıni dağıtıyorlarmış.
Hoş geldiniz
Sağlıkla kucağınıza alır güle oynaya mutlu mesut büyütürsünüz umarım
Hepimiz aynı şekilde inşallah

Bende hicbir belirti yok acikcasi hamilelikte hissetmiyorum ama daha erken zaten fakat size bisey daniscam halen emziriyorum sizce zarari olur mu? ablam ishal olur emzirirsen dedi ama

Allah’a şükür duydum her gidişimde sanki terslik olacakmış gibi hissediyorum ama şükür sorun yok
İlk cocukta oyleydim bende ama bunda hic takmıyorum daha doktoragitmedim ne zaman giderim bilmem, değer yukseldi mi diye ikiye gunde bir gidip kan verirdim sadece şunu anladim ilk bebegimdeki pinpirikligim yok nasibi varsa tutunacaksa hayata bize her turlu saglikla ilerlicek

Kızlar aranızda emziren var mı? Kızım 15 aylık memeye çok düşkün Dr kalp atışını duyduktan sonra kes dedi bana ama nasıl olucak ya
Ben emziriyorum 21 aylik ama baya azaltmistim ben zaten emzirme uzmanlari genelde düşük tehlikeniz yoksa ayni anda bile emzirebilir siniz derler

Bende hicbir belirti yok acikcasi hamilelikte hissetmiyorum ama daha erken zaten fakat size bisey daniscam halen emziriyorum sizce zarari olur mu? ablam ishal olur emzirirsen dedi ama
İshal olması yeni bebek için üretilen süt olacağı için olur yoksa çocuğunuza bı zararı olacağı için değil. Normalde emziren çok var ki bende hamileyken 3ay emzirdim ve çocuğumda birşey olmadı. Daha emzirirdim fakat kendim halsiz kaldım. Tandem emzirme diye araştırın yeni doganla büyük çocuğu aynı anda emzirme baya yaygın birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…