2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bu iyidir bunun kahverengisi vardı ilk onu kullanıyorduk cidden leke yapmadığı gibi yüzde leke varsa giderek de açıyor

Ne kadar miden bulansa da biseyler atıştır sürekli çünkü ben açken midem daha fazla bulaniyor

Aman ona dikkat ediyorum kuzum dişci olaylarıni yeni kapattım şükür ki midemle alakalı büyük ihtimal normal hayatta hassastı simdi iyice oldu ağır bir şey asla yiyemem zaten . Ama evet tükürük olayı fazlalaştı bende ne güzel iki gündür midem bulanmıyordu bu sefer yine başladı . Bu tükürük olayı gerçekten çok garip bir şey ya

Devamlı tukurmekten yanımda şişeyle geziyordum ben artık ona tukuruyordum hiç yutamiyordum. Gittiğim doktor ebeler bile duymamış hiç böyle birşey ama var gerçekten oluyor yutamiyorsun elinde değil. Bende genel olarak hassasım midem normalde de çabuk bulanır. Seninde inşallah artmaz. Benimde bugün arttığını hissediyorum 6+0. Zaten benim herşey 6dan sonra basliyor

Birde ben tam dişçiye randevu almıştım dolgu için hamile olduğumu öğrendim doktor gitme bu dönem dedi ama baya ağrı yapıyor birazda şişti bakalım ne yapacağım

Benimki geriden geliyor ya 7+6 olması lazımken dün 6+5 çıktı kafam çok karıştı
Benimde ben 7+2 diyordum 6+5 çıkmıştı bebiş geçen hafta doktor önemseme her şey normal dedi . Merak etme 1 hafta oldu doktora gideli çok hesaplama yapmıyorum bebegin gününü sende yapma sağlıklılar Rabbimin izniylee

Evett şu zamandan sonra başlıyor belirtiler Rabbim herkese yardımcı olsun şu süreçte

Birde ben tam dişçiye randevu almıştım dolgu için hamile olduğumu öğrendim doktor gitme bu dönem dedi ama baya ağrı yapıyor birazda şişti bakalım ne yapacağım
Benim yirmiliklerim çok fenaydı hepsini aldırdım doktor sanki anlamış gibi gebeliginde rahatsız eder bak demişti . Tel taktıracaktım ama bebişten sonraya kaldı o da . 3 aydan sonra yinede bir sor kuzum bazen gebelere kullanılan şeyler olabiliyormuş

Benim kayinvalidemin gebelikleri de öyle geçmiş. Tükürüğümu tutamazdım yutamazdim 9 ay cektim der hep. Insallah cok surmex senin v hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…