2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Hatta
Bende hicbir belirti yok acikcasi hamilelikte hissetmiyorum😂 ama daha erken zaten fakat size bisey daniscam halen emziriyorum sizce zarari olur mu? ablam ishal olur emzirirsen dedi ama
Ben bebegimden fazla olanı sağıp büyük oğlum 24aylikti ona veriyordum. Emzirmeyi kestigim için birdaha meme vermedim bardakla verdim fazla olan sütümü

İshal olması yeni bebek için üretilen süt olacağı için olur yoksa çocuğunuza bı zararı olacağı için değil. Normalde emziren çok var ki bende hamileyken 3ay emzirdim ve çocuğumda birşey olmadı. Daha emzirirdim fakat kendim halsiz kaldım. Tandem emzirme diye araştırın yeni doganla büyük çocuğu aynı anda emzirme baya yaygın birşey
Aynen bende görüp araştırmıştım 😊

İlk cocukta oyleydim bende ama bunda hic takmıyorum daha doktoragitmedim ne zaman giderim bilmem, değer yukseldi mi diye ikiye gunde bir gidip kan verirdim 😂 sadece şunu anladim ilk bebegimdeki pinpirikligim yok nasibi varsa tutunacaksa hayata bize her turlu saglikla ilerlicek 🥰
Bende 3.ye hamileyim ve günü çoğunda hamile olduğumu unutuyorum. Yorulup belim agriyinca aklıma geliyor ☺️

Hanımlar benim beta değerim Çarşamba günü 2469 çıktı. Şimdi 5+4 görünüyor takvim hesabına göre…
Yarın kese görmeye gideceğim. Transvajinal ultrasonda kalp atışını duyar mıyım☺️

İyi yanlız değilim☺️
Tabiki kızlar bize katılabilirsiniz hoşgeldiniz
Bende hicbir belirti yok acikcasi hamilelikte hissetmiyorum😂 ama daha erken zaten fakat size bisey daniscam halen emziriyorum sizce zarari olur mu? ablam ishal olur emzirirsen dedi ama
Canım diğer gebeligimde oğlum 16 aylıktı emziriyordum kalp atışini duyduktan sonra kestim bebeğe zararı olacağından değil hamilelik emzirme hamilelik olunca birde emzirmeyi vücudum kaldırmaz diye düşünmüştüm
Hanımlar benim beta değerim Çarşamba günü 2469 çıktı. Şimdi 5+4 görünüyor takvim hesabına göre…
Yarın kese görmeye gideceğim. Transvajinal ultrasonda kalp atışını duyar mıyım☺️
Büyük ihtimalle duyarsın canım haberlerini bekliyoruz

Kizlar cok önemli
Az once uyanıp wcye gittim. Peceteye suruntu seklinde kanama geldi. Karin agrim da var. Ne yapmalıyım korkuyorum

Ballilokumm Ballilokumm şu elektriklere sarılan siyah bantlar benim çok işime yaradı göğüs ucumu onunla yapıştırdım o siyahligi görünce istemedi zaten 3.gunden sonra da diretmedi 3 gün biraz zor sonrası kolay emin ol ama ben keserken çok vicdan azabı çekmiştim meme diye ağlayınca hatta kaç kere başarısız olup geri emzirdim ama başardım 🥲

3+2yiz biz regle 3 gün kala test verdim 78 beta vardı bir daha da veremedim merak icerisindeyim
Biraz rahat ol canım kafanı başka şeylerle meşgul et yoksa inan günler geçmek bilmiyor kendimden biliyorum 2 haftada bir sıra alıyorum bu kadar usgye girme zararlı diyolar ama ne yapayım rahat edemiyorum diğer bebeğim 3 hafta karnimda ölü beklemişti 😭

Kizlar cok önemli
Az once uyanıp wcye gittim. Peceteye suruntu seklinde kanama geldi. Karin agrim da var. Ne yapmalıyım korkuyorum
Canım umarım yerleşme kanamasıdır rengi açık pembemsi ya da kahverengi ise korkma inşallah yerleşme kanamasıdır. Dinlen sadece çok stres olmamaya çalış bebeğin umarım seninle olacaktır 🤲🏻♥️

Oğlumda lekelenmelerim oluyordu plesanta previa vardı doktor sadece kıpkırmızı kanama görürsen gel demişti 🤔tabiki bu dediği ileriki haftalarda 20 den sonrası mesela

Biraz rahat ol canım kafanı başka şeylerle meşgul et yoksa inan günler geçmek bilmiyor kendimden biliyorum 2 haftada bir sıra alıyorum bu kadar usgye girme zararlı diyolar ama ne yapayım rahat edemiyorum diğer bebeğim 3 hafta karnimda ölü beklemişti 😭
Kuzum acaba tekrar beta baktirsam mi yoksa direkt regl bir hafta geçince doktora mi gitsem

Canım umarım yerleşme kanamasıdır rengi açık pembemsi ya da kahverengi ise korkma inşallah yerleşme kanamasıdır. Dinlen sadece çok stres olmamaya çalış bebeğin umarım seninle olacaktır 🤲🏻♥️

Hastaneye gidecek imkanın varmı canım

Eğer adet kanı gibi kırmızıysa mutlaka gitmen lazım ama eğer açık pembeyse sabaha kadar kontrol edebilirsin tekrar geliyormu diye
Yani pembe gibi ama bilmiyorum. Simdi yine gittim devam ediyor. Sabahi bekleyeyim mi bilmiyorum doktor icin.

Bu arada basın sağolsun rabbim bu evladını hayırla kucağına almayı nasip etsin insallah

X