2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
daha önce böyle bir geçmişin var mı?
6+0 olduğunu nereden biliyorsun belki geç döllenmedir?
Canım hastaneye göre değişir ben aynı girişten 2 kere kontrol açtırıp beta verdim. Ezbere konuşmamak lazm
harikaa bi denerim ihtiyaç olursa
Gittim canım şükür kalp atışlarını gördük çok şükür
iptiii çok sevindim sağlıkla devam eder umarım
Kese kaç mm di?

Canim 1 hafta gerideyse belki gec dollenmedir hemen olumsuz dusunme tekrar gittiginde gorursun insallah
Geç olduğunu sanmıyorum adetlerim düzenli 29-30 günde bat günü gelmeden öğrendim.
Canım belki geç yumurtaladn ve geç döllendi

10 haftada kalp durması ve kimyasalım vardı. Adetlerim düzenli geç sanmıyorum doktor 1 hafta sonra tekrar bakalım ded kese büyüyecek mi vs. Oksapar verdi günde 1 kere kullanmam iÇin. İnş boş gebelik değildir 1 hafta geçmez şimdi

Çok sevindim bir soeun olmamasına gec yazdım biraz kusura bakma bakalım 16sına doktor randevum var bana ne diyecek :)

Aile hekimimle görüştüm bugun bir sorun yok surekli kan verip durmana da gerek yok dedi ben teklif edince.16sında doktor kontrolune git inşallah keseyi görürsün kalp atısını bile belki duyarsın dedi

Yaa ne guzel saglikla ilerlesin insallah peki karindan mi vajinal mi bakti

Maşallah çok mutlu oldum darısı başıma inşallah kısa mı dinletti

Gözünaydın canım çok mutlu oldum

harikaa bi denerim ihtiyaç olursa

iptiii çok sevindim sağlıkla devam eder umarım
Kese kaç mm di?
Kızlar cok teşekkür ederim
Karından baktı
Ben sesi dinletmesini istemedim. Doktor da bazı anneler istiyor ama dinlememek daha iyi dedi sorun yok gayet normal her şey dedi
Keseyi olcmuyorlar artık bebeği olcuyorlar direkt. Bebek 6 mm :)

Aile hekimimle görüştüm bugun bir sorun yok surekli kan verip durmana da gerek yok dedi ben teklif edince.16sında doktor kontrolune git inşallah keseyi görürsün kalp atısını bile belki duyarsın dedi
Evet zamanında döllenmeyse kalp atışını bile duyabilirsin canım

Canım seninle muhtemel dogum tarihimiz ayni benim de dr kontrolüm 16sinda hepimiz güzel haberler alırız inşallah

Merhabalar ilk doktora 28 Temmuz tarihinde gittim kese 0.38 mm idi 13 Ağustosta tekrar çağırdı ilk öğrendiğinizde keselerinizin boyutları ne kadardı bu kadar küçük kese olması normal mi

Maşallah maşallah darısı başımıza kaçıncı haftada duydun kalp atışını

Yooo iyi değerin..bende 3 gün önce yaptım 507 çıktı

Canım kimyasal gebelikte de değer yükseliyor ama 5 haftalik olduğunda hcg baktirinca 1000 ve üzeriyse gebelikten bahsedilebilir diyor doktorlar. Kimyasal riskini elemek için 5+0a kadar beklemek gerekiyor. Ben 2 defa yaşadım çünkü
Benim değerim de yükseldi ama hep düştü 4+5 4+6da falan maalesef
Doktor umitlendirmemek için böyle konuşuyor ama tabi ki muhtemelen hamilesin kuzum yüksek ihtimalle

Kuzum geç dollenmenin adetle ilgisi yok daha önce yazmistim ben 28 günde bir adet olurum
Esim askerdeydi 14. Günde 1 defa iliski olmuştu ve ben hamile kaldım
Geç dollenmeydi sat.a göre 8+0ken ultrasona göre 6+4tüm
Sat.A göre 9. Haftada kalp atışı anca duydum ben kızımda

Sonra sonra yakaladı sat.ı 20. Haftalara doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…