2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Eşime diyorum ama aradaki 1 mm ne fark edecek gidelim işte yarın diye tutturuyor.
Bilmiyorum ki cihaz iyi mi inşallah öyledir 😝
Sen öyle yazınca bi endişe aldı beni
Bakalım bu akşam gidenler duyacaklar mı
Aynen bu akşamki arkadaşlar da referans olur :)

O Şekilde günü gününe artmaz canım 3 aşağı 5 yukarı bir değer bunlar
bebeğin boyutu 17-18 mm olunca kalp atışı duyulur yazmış ya arkadaş, hesapladım yarın 15,5 oluyor benim her gün 1 mm artıyorsa demek duyamıcam yarın

bebeğin boyutu 17-18 mm olunca kalp atışı duyulur yazmış ya arkadaş, hesapladım yarın 15,5 oluyor benim her gün 1 mm artıyorsa demek duyamıcam yarın
Benim geçen cuma 16.5 du bu cuma yeniden gidecem , beni de telaş sardı kesin bu cuma görmem lazım kalp atışını yoksa sıkıntı var diye🤔

Arkadaşlar ben bugün 6+0 kontrole gittim. Kese 9mm 1 hafta geride yolk saç yoktu. Doktor olumsuz düşünmeyelim haftaya tekrar gel dedi . Boş gebelik ihtimalini düşünüyorum doktor demed ama siz kaçta yolk vs gördünüz.

Arkadaşlar ben bugün 6+0 kontrole gittim. Kese 9mm 1 hafta geride yolk saç yoktu. Doktor olumsuz düşünmeyelim haftaya tekrar gel dedi . Boş gebelik ihtimalini düşünüyorum doktor demed ama siz kaçta yolk vs gördünüz.
Canim 1 hafta gerideyse belki gec dollenmedir hemen olumsuz dusunme tekrar gittiginde gorursun insallah 🙏

Kızlar doktorum "süper, haftaya Çarşamba bekliyorum" yazdı
Kızlar bir şey sorabilir miyim

Özel hastanefe muayene sonrası 10 gün içinde kontrol hakkı var ya, mesela yarın 9.gün ve ben o kontrol hakkını kullanıcam diyelim yarın duyamadı ertesi gün gel yine dedi (10.gün oluyor) ikinci kez kontrol hakkı kullanabiliyor muyum?
Canım hastaneye göre değişir ben aynı girişten 2 kere kontrol açtırıp beta verdim. Ezbere konuşmamak lazm

Canım foto verdi mi ? Henüz çok erken 10 mm olmadan yolk sac kolay kolay görünmüyor canını sıkma bir sonraki gidişinde göreceksin🤍

Canım ben de bugün gittim kontrole seninle sat lar aynı bizim, ben de normalde bugün 6+0 ım ama usg de 5+1 çıktı, geç döllenme olduğunu biliyoduk zaten. Senin de geç döllenmedir. Ben de bugün keseyi gördüm 8 mm, yolk sac ı da gördük. Ama merak etme ancak görünür, tam şu ara oluşum aşamasındadır

X