2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Eşime diyorum ama aradaki 1 mm ne fark edecek gidelim işte yarın diye tutturuyor.
Bilmiyorum ki cihaz iyi mi inşallah öyledir
Sen öyle yazınca bi endişe aldı beni
Bakalım bu akşam gidenler duyacaklar mı
Aynen bu akşamki arkadaşlar da referans olur :)

O Şekilde günü gününe artmaz canım 3 aşağı 5 yukarı bir değer bunlar
bebeğin boyutu 17-18 mm olunca kalp atışı duyulur yazmış ya arkadaş, hesapladım yarın 15,5 oluyor benim her gün 1 mm artıyorsa demek duyamıcam yarın

bebeğin boyutu 17-18 mm olunca kalp atışı duyulur yazmış ya arkadaş, hesapladım yarın 15,5 oluyor benim her gün 1 mm artıyorsa demek duyamıcam yarın
Benim geçen cuma 16.5 du bu cuma yeniden gidecem , beni de telaş sardı kesin bu cuma görmem lazım kalp atışını yoksa sıkıntı var diye

Arkadaşlar ben bugün 6+0 kontrole gittim. Kese 9mm 1 hafta geride yolk saç yoktu. Doktor olumsuz düşünmeyelim haftaya tekrar gel dedi . Boş gebelik ihtimalini düşünüyorum doktor demed ama siz kaçta yolk vs gördünüz.

Canim 1 hafta gerideyse belki gec dollenmedir hemen olumsuz dusunme tekrar gittiginde gorursun insallah

Kızlar doktorum "süper, haftaya Çarşamba bekliyorum" yazdı
Canım hastaneye göre değişir ben aynı girişten 2 kere kontrol açtırıp beta verdim. Ezbere konuşmamak lazm

Canım foto verdi mi ? Henüz çok erken 10 mm olmadan yolk sac kolay kolay görünmüyor canını sıkma bir sonraki gidişinde göreceksin

Canım ben de bugün gittim kontrole seninle sat lar aynı bizim, ben de normalde bugün 6+0 ım ama usg de 5+1 çıktı, geç döllenme olduğunu biliyoduk zaten. Senin de geç döllenmedir. Ben de bugün keseyi gördüm 8 mm, yolk sac ı da gördük. Ama merak etme ancak görünür, tam şu ara oluşum aşamasındadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…