2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yaa sakin ol hemen moralini bozma , her bebeğin gelişimi aynı olmuyor ve bence sakın acele etme kürtaj için burada neler okuduk ben 9. Hafta kalp atışı duyan okudum , başka doktora git kürtaja karar vermeden canim .

Kuzum hayır yaa bekle bir hafta daha allah tan ümit kesilmez belki yavas olur ilk baslarda ole olanlar varmıs sonradan hızlanır kalp atısını geç duyanlar da oluyo hemen verilmesin karar bekleyin
Cumartesi bakacağız duruma kızlar. Benim geç döllenme ihtimalim yok. Gelişimi de geriden geliyorsa 5 gün sonra 8.haftanın içinde olacak zaten. Kese normal gelişse kalp atışına çok takılmazdım ama her geçen gün kesenin gelişimi de geride kalıyor. Hayırlısı

Ya ben yarına randevu aldım sanıyorum meğer haftaya Çarşamba imiş O güne kadar biraz büyüsün hem.Sabah sağlık ocağında kan testi yaptırıp emin olmak istiyorum.

Ama bi önceki kontrolüne göre kese boyunda artış yok mu canım. Hemen üzülme şu an hiçbir şey kesin değil. Belki biraz geç gelişiyordur
Var ama en az 2 katı olması gerekiyor. Benimki 6 günde sadece 2 mm büyümüş (1 günde 2 mm büyümesi lazımken) ilk başta da muziceye tutundum sevindik ama daha fazlası olmuyor işte cumartesi ola hayrola

Çok üzüldüm inşallah Rabbim tekrar sağlıkla nasip etsin.

Hakkınızda hayırlısı olsun, Rabbim büyük inşallah ummadığınız şekilde sürpriz yapar ve hızlı buyur cumartesiye kadar

S sultansultan90 hurmayla ilgili olumsuz yorumu doktorun mu yaptı canım? İnternette olumlu şeyler var ama bilemiyorum. Ben de sorarım bi. Ama maydonozun çok tüketilmesi sakıncalıymış
ilk haftalar tehlikeli canım sonrasında dogum yaklasınca hurmayı veriyolarki rahim agzı acılsın diye tabiki sen bilirsin bunu iki doktordan da duydum ben

Dedğim gibi doğuma yakın öneriyolar rahim için ilk aylar tehlikeli siz bilirsiniz gene de

Eklentiler

• 9A6E0FDA-CF42-4F96-AA2A-579FB87161A5.jpeg
    114,8 KB · Görüntüleme: 31
Dur bakalım kuzum ya sen suan stres yapma bir hafta geçsin bakalım ne dicekler bidaha gittiginde umarım bir mucize olur

Var ama en az 2 katı olması gerekiyor. Benimki 6 günde sadece 2 mm büyümüş (1 günde 2 mm büyümesi lazımken) ilk başta da muziceye tutundum sevindik ama daha fazlası olmuyor işte cumartesi ola hayrola
Sen kendini hemen üzme olumsuza şartlanma. Tabi ki her şey Allahtan, bilemeyiz nolucak ama belki de geriden gelip gelişecek. Dua edelim her şey iyi gitsin canım

Random
Kan sulandirici kullaniyor muydun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…