2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Off şaka gibi benim de bu sabah başladı. Kızımda hiç olmamıştı. İnşallah bugünlük bisiydir

6+1 güncellemesi
Midem bulandı ilk kez
Kasiklarim ağrıyor
Goguslerim karincalaniyor🙈
ben de o bulantıdan sonra yatağa uzandım ve hemen senaryolar oluşturdum. O bulantıyı nerelerde nerelerde yaşadığım geçti gözümün önünden.. işte toplantıdayım odadan fırlıyorum, yok servisteyim aracı durduruyorum yok marmaraydayım vs va felaket senaryoları yazdım hemen ve dua ettim tek seferliktir diye 🤣🤣
Kızlar bu arada biraz geç kaldık ama sma testi için eşime kan verdirttim normalde gebelik öncesi verilmesi lazım fakat çıkan sonuca göre de ilgili testleri yaptırırız diye düşündüm sizlerinde bilgisi olsun sağlık ocaklarında ücretsiz
Yaa biraz detay verebilir misin. Eşin ne demiş?
Senin hamile olduğunu biliyorlar mı?
Sonuc ne zaman çıkarmış?
Kızlar doktordan geldim daha da geriye düşmüş kese boyutu. Bugün 6+4 olması gerekirken 5+5 çıktı. Ve en önemlisi kalp atışı yok 😔 7.haftaya girmişken çok daha iyi gelişmeler beklerdim dedi. Çok olumlu konuşamayacağım, cumartesi tekrar bakalım hala bi gelişme yoksa pazartesi, salı kürtaj yapmamız gerekecek dedi. Eğer bu bebek de sağlıksızsa hiç zaman kaybetmeden tüp bebeğe yönlendiricem sizi çünkü belli ki ya yumurta ya da sperm geninde bozukluk var ve ancak tüple sağlıklı embriyo elde edebiliriz dedi. Sanırım önümüzdeki hafta kürtaj olacağım G Gzmyts53 @sultansultan90
inan bu konularda hiiiç amaa hiçç bilgim yok
süreçleri gelişine yaşıyorum
Tıbben mümkün olabilecek bazı mucizelerden bahsetmiş arkadaşlar.
İnşallah siz de bunlardan birini yaşarsınız
Hepimiz senin için dua edicez🧡🧡

ben de o bulantıdan sonra yatağa uzandım ve hemen senaryolar oluşturdum. O bulantıyı nerelerde nerelerde yaşadığım geçti gözümün önünden.. işte toplantıdayım odadan fırlıyorum, yok servisteyim aracı durduruyorum yok marmaraydayım vs va felaket senaryoları yazdım hemen ve dua ettim tek seferliktir diye 🤣🤣

Yaa biraz detay verebilir misin. Eşin ne demiş?
Senin hamile olduğunu biliyorlar mı?
Sonuc ne zaman çıkarmış?

inan bu konularda hiiiç amaa hiçç bilgim yok
süreçleri gelişine yaşıyorum
Tıbben mümkün olabilecek bazı mucizelerden bahsetmiş arkadaşlar.
İnşallah siz de bunlardan birini yaşarsınız
Hepimiz senin için dua edicez🧡🧡
Amiiinn canım inşallah biz de bir mucize yaşarız 🙏 Allah razı olsun

Kanamam başladı az önce. Doktoru aradım. Coraspini bırak, oksapar iğneye devam et dedi. Progestanı da günde 3 e çıkar dedi. Neden hemen kürtaja almıyor ki? Yarın şehirdışına çıkacak 3 gün yok burda. Cumartesiye kadar böyle işkence mi çekicem 😔 hala umut var mı ki?

Kanamam başladı az önce. Doktoru aradım. Coraspini bırak, oksapar iğneye devam et dedi. Progestanı da günde 3 e çıkar dedi. Neden hemen kürtaja almıyor ki? Yarın şehirdışına çıkacak 3 gün yok burda. Cumartesiye kadar böyle işkence mi çekicem 😔 hala umut var mı ki?
Çok üzgünüm.. ne diyebilirim bilmiyorum ama hayırlısını diliyorum sizin için 🙏🏻
Cumartesiyi beklemek de fayda var aslında 🌿

Kızlar hcg artışım güzel dedi doktor ama progesteron 8 çıktı biraz düşük dedi sağlıklı gebelik mi değil mi takip etmeliyiz dedi yarın tekrar beta vericem. Galiba sağlıklı değil 8 çıktı progesteron 😞

Tabi ki hala umut var. Doktor da her ihtimale karşı sonuna kadar bekler canım. Tek sorun kanama önemli, inşallah progestanla falan durur. Durmazsa acile git canım 😔

Herkese selam
YAŞ 29
KILO 70
Bugun kontrolde 5 +6 denildi aslinda 7 hafta diye hesapladim. Kalp atisi goruldu cok sukur. Hepimiz bebeklerimizi saglikla kucakliyalim 🤲🥰
Oy maşallah 5+6 da kalp atışı bile görülmüş gözünüz aydın. Sat ne zamandı?

Kızlar hcg artışım güzel dedi doktor ama progesteron 8 çıktı biraz düşük dedi sağlıklı gebelik mi değil mi takip etmeliyiz dedi yarın tekrar beta vericem. Galiba sağlıklı değil 8 çıktı progesteron 😞
Bana doktorum daha önce progesteronun hamilelikte sürekli artan bir değer olmadığını, inip çıkabileceğini söylemişti. Korkma canım, seninle bebeğin 🙏

5+6 da duymanız çok güzel tebrikler sağlıkla gitsin inşallah 🥳
Cok tesekkur ederim. Evet goruyorum dedi 2hafta sonra tekrar gidicem. Ben londradayim burda doktorlara pek guven olmuyor. Yeni tatilden geldim tirkiyede baktirdim okadar iyi doktorduki. Burda oyle degil ama istemiyolar bebegin olsun. Kizlar benim 4 dusukten sonra bu ilerledi suana dek sag salim insallah saglikla da ilerler. Ben turkiyeden progestan fitil aldim kullandim. Daha once burda 4 dusuk yaptim hoc nor doktor vermedi anca kanamayla giderim umursamazlar bile. Insallah saglikla ilerler hepiniz icinde. Benim 2 kizim var 3 numara 10 sene aradan sonra hep calistim hem 2 cocuk artik 3 unceye isi birakip evdeyim. Tek istegim saglikli olsun

Tabi ki hala umut var. Doktor da her ihtimale karşı sonuna kadar bekler canım. Tek sorun kanama önemli, inşallah progestanla falan durur. Durmazsa acile git canım 😔
Beklemek çok zor, daha çok üzülüyorum 😔 doktorumla sürekli haberleşeceğiz. Acil bir durum olursa o yönlendirir zaten, çok ilgili sağolsun

Tam bilmiyorum ama progesteron tutunmasını sağlıyo canım, yani sağlıksız değildir bence. Sadece düşük ihtimali daha yüksek olur, progestan falan başlatır

Bana doktorum daha önce progesteronun hamilelikte sürekli artan bir değer olmadığını, inip çıkabileceğini söylemişti. Korkma canım, seninle bebeğin 🙏
Tekrar progesterona bakmaya gerek yok dedi sadece betayi takip edicez çok yeni bir gebelik başlangıcı dedi. 3 Ağustos 16 5 Ağustos 50 8 agustos 185.4 degerlerim bunlar 😔

Tam bilmiyorum ama progesteron tutunmasını sağlıyo canım, yani sağlıksız değildir bence. Sadece düşük ihtimali daha yüksek olur, progestan falan başlatır
Progestan kullanıyorum 😞 en az 11 olması gerekiyormuş sanırım internette öyle yazıyor benimki 8 😔

X