2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bende bekledikçe stres oluyorum aklıma bi sürü şey geliyor. Dış gebelik kimyasaş boş kese kalp atışı duyulmaması delirmek üzereyim
Benimde geliyo ama bunun bir sonu yok keseyi görseniz bebegi gormeseniz acaba bebek var mi bebegi görsek acaba kalbi mi durdu yok buyudu mu hep devamı var en iyisi kendimizi dizginlemek

Keseyi normal ultrason ile mi gördünüz yoksa vajinal mi
Vajinal gördük
Bizde kalp atışı vs duyalım bebek arabasını vs. erkenden alsak mi diyoruz malum her şeye zam geliyor

Evet ama yapamıyorum zamanda hiç geçmiyor
Seni çok iyi anlıyorum ayni duygular hep bende de var en son bende carsamba verdim kan her gün eşimin başının etini yiyorum kan vereyim diye ama vermemek daha iyi dizginlenmek lazım çünkü bir sonu yok bunun 2 defa verdiniz mi yoksa 1 kere mi verdiniz beta benimde bugun hic gogus ağrım yok tedirginim ama yapcak biseyde yok ki Allah ömür vermişse gelcek diye kendimi sakinlestirmeye çalışıyorum

Canım ben gebeliğimi 3.7 ile öğrendim adete 6-7 gün kala. Sonra ertesi gün verdim 12.7 idi sonra 2 gün bekledim 187 sonra 2 dha bekledm 457. 1 hafta dayanmam mucize. Benim ilk zamanlarda sütyen giyemiyodm göğüs ağrımdan kasıklarım aşırı ağırıypdu batma oluyodu. Şmdi göğüs ağrım aşırı azaldı şişlik azaldı ama hala az var kasıl ağrım günde 1-2 oluyo

Bence beta vermeye gerek yok artışlar güzel benimde aynı belietiler vardı ve azaldı sakin kalalım bol bol dua edelim ysrin cok mübarek bir gün birbirimize dua edelim hepimiz saglikli evlatları kavuşalım

Canim doktorunla konuştun mu , lenf mi şişti acaba, covid bile yapmış olabilir ihmal etme mutalaka göster ultrasonla bakılsın.Cok cok geçmiş olsun.
Bugün kadın doğum acil polikliniğine gittim canım. Detaylı muayene olmadım ama ultrasonla baktığında rahim içinde kese görünüyor kasıktaki şişlik lenf şişmesi olabilir randevu al polikliniğe dedi. Bi nebze içim rahatladı çok teşekkür ederim

Ben en son geçen pazartesi verdim 457 idi. Yarın dayanamayıp vercem çok bile dayandım. Semtomların mı azalıyor ondan mı stres olıyosn sende
Canım en başından beri pek belirtim yoktu bel ağrısı uykuya meyil vardı. Son zamanlarda çok hafif göğüs hassasiyeti dışında belirtim yok daha önce boş gebelik geçirdim sanırım tekrar aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum

Cok şükür Kasiktaki lenf sisligini de ihmal etme canım, büyük olasilikla enfeksiyon kaynaklıdır, yakin zamanda enfeksiyon geçirmiş olabilirsin, kanında enfeksiyon olabilir baktir mutlaka.

Ayy iyiki yazdın..süs pansiyonlu yazdın..nasıl oluyor o.Hiç bilmiyorum hangisini alıcam..ben görünüşe bakıyorum..bide ayakları sallanmasın

Ya benide kese için 5+4 te çağırdı. 1 ağustosta sonucum 187 çıktı 11 ağustosa çağırdı sizcede geç değil mi
Garanti olsun istiyorlar erken çağırsa stres yaratacak bir daha gitmek gerekecek. En güzeli stres ve merakı bi kenara bırakmak. Ama ben de yapamıyorum. Cuma’ya kadar nasıl bekleyeceğim balım

Ayy iyiki yazdın..süs pansiyonlu yazdın..nasıl oluyor o.Hiç bilmiyorum hangisini alıcam..ben görünüşe bakıyorum..bide ayakları sallanmasın
Travel sistemler rahat ama büyük ve pratik değil, kabin sistemlere bakabilirsiniz. Tam yatabilir, anakucağı takılabilir ve kolay katlanır olanlara. Baktıkça, kıyasladıkça aradaki farkları öğrenirsiniz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…