2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Teşekkür ederim, siz böyle deyince okumasam daha iyi gibi geldi çünkü annemde aynısını dedi ve ben o eskiden di anne ya şimdi herkes okuyor öğreniyor dedim,canim anam gene hakliymis
Ben anne olana kadar be, değişilen odada dahi duramaz iyyy igreenc derdim hiçbir bebeğe mama, corba dahi yedirmedim. Ama dogurunca ilk günden kimseye sormadan ve bırakmadan şık şık her şeyi kendim sanki otomatik yüklenmiş gibi yapıyordum. Allah bunu insana veriyor şükürler olsun ki.

Fıtratımizda var, cok şükür

Bizde bugün dayanamadık ebebek turu yaptık bebek arabalarının fiyatını görünce bi afallamadım değil hiç bir fikrim yok bebekle ilgili olan herşeyde o yüzden her detayı ayrıntısı ile buralarda konuşuruz

Bende internette baktım 8 bin görünce bebek arabasını şoke oldum çok güzel ama o paraya değeri bilemedim eşimde bı kere olacak alalım gitsin dio evet evet herşeyi detaylıca konuşalım

Bende beşiği merak ediyorum, şu süslü ahsap besinler varya sepet besik deniyor sanırım, onlar çok tatlı geliyordu ama kullanısli değilmiş

Bende internette baktım 8 bin görünce bebek arabasını şoke oldum çok güzel ama o paraya değeri bilemedim eşimde bı kere olacak alalım gitsin dio evet evet herşeyi detaylıca konuşalım
Bende baktım 11.000 ine bile var kız ya bence 3-4 liralık iş görür

Ay benimde bi içim acıdı ama mecburen alcaz napaşım herşey feda olsun minnoşlarımıza
Biz 14 bin olanı gördükte ikimizde birbirimize baktık ve çıktık asdavsggaag

Ay benimde bi içim acıdı ama mecburen alcaz napaşım herşey feda olsun minnoşlarımıza

Biz 14 bin olanı gördükte ikimizde birbirimize baktık ve çıktık asdavsggaag
Onlara dünyalar değer ne yapsak az tabi

Ama ilerisini de düşünmek lazm diye düşünüyorum ben ya 14 bin de az para değil 2 3 yıl öncesinde bu parayla gerçek araba alırdık bebelere

Onlara dünyalar değer ne yapsak az tabi

Ama ilerisini de düşünmek lazm diye düşünüyorum ben ya 14 bin de az para değil 2 3 yıl öncesinde bu parayla gerçek araba alırdık bebelere
Kesinlikle Çok zaruri bir alım olur zateb ocağımıza incir ağacı dikeriz tek bu arabayla kaldıki diğer ihtiyaç ve işlemlerde varken

Canm benimde 3.8 çıktı aslında normal ama gebelikte 2.5 altı olması lazım dedi. Bi hafta sonra ölçtürdüm 2.7 çıktı ilac vermedi

Ben gebe kalmadan önce tam sınırdaydı 2.4 ve 2.6 arasında gidip geliyordu. Böyle çıkınca en son, doktorum dahiliyeye yönlendirdi beni, ilaç başlanabilir dedi. Bence tekrar farklı bir doktora danış canım, için rahat etsin. D vitaminin düşükse ihmal etme, daha güvenli olanları da vardır illaki.

İyiyim teşekkürler. Çok hafif geçirdim. Doktor gebeliğin çok erken döneminde bir şey olmaz dedi. Keseyi ve bebeği gördük. Cuma kalp atışları için gideceğiz. Heyecan ve biraz da kaygı var.
Ya benide kese için 5+4 te çağırdı. 1 ağustosta sonucum 187 çıktı 11 ağustosa çağırdı sizcede geç değil mi

Bende baktım 11.000 ine bile var kız ya bence 3-4 liralık iş görür
Bebek arabasında çok pahalıya kaçmayın kızlar. 10 yıl önceki tecrübeme dayanarak en rahatı olsun süspansiyonlu olsun terletmesin vs gereksiz detaylar. Oğlum anakucağı olan aparatını kullandıktan sonra bi daha hiç binmek istemedi. 1 yaşından itibaren de hiç kullanmadım. Tek hareketle katlanır ve hafif olmasına dikkat edin çünkü diğer türlü tek başınıza çok zorlanırsınız ve çok yer kaplar. Doğduktan sonra her şey farklı oluyor. Çocuk sizi yönlendiriyor, siz onu değil mesela kutu kutu göğüs pedi aldım, 1 tane bile kullanmadım. Dolu dolu sütüm vardı 2 yaşına kadar ama hiç akmadı. Herkesin durumu aynı olmuyor. Yenidoğan kıyafetlerine çok yüklenmeyin. 1 hafta sonra bile giydiremediğiniz olacak çok hızlı büyüyorlar. Benim tecrübelerim böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…