2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım en başından beri pek belirtim yoktu bel ağrısı uykuya meyil vardı. Son zamanlarda çok hafif göğüs hassasiyeti dışında belirtim yok daha önce boş gebelik geçirdim sanırım tekrar aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum
İyi düşünelm canımm inşallah güzel haberler alacağız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Garanti olsun istiyorlar erken çağırsa stres yaratacak bir daha gitmek gerekecek. En güzeli stres ve merakı bi kenara bırakmak. Ama ben de yapamıyorum. Cuma’ya kadar nasıl bekleyeceğim balım ☺️
Hadi bakalm bende perşembe gideceğm herles güzel haberler alır inşallah haber verelm birbirimize

Travel sistemler rahat ama büyük ve pratik değil, kabin sistemlere bakabilirsiniz. Tam yatabilir, anakucağı takılabilir ve kolay katlanır olanlara. Baktıkça, kıyasladıkça aradaki farkları öğrenirsiniz zaten
Aynen bakıyorum her kes travel diyor..bakıcaz artık..bana göre ağır olmasın..kolay katlansın

ANNE ADAYIANNENİN YAŞISON ADET BAŞLANGICIŞEHİRKAÇINCI ÇOCUKİLK KİLOCİNSIYETİSİMGERÇEKLEŞEN DOĞUM TARİHİ
Nare196 Nare196
i

Son düzenleme:
Kızlar tablo deniyorum ama beceremedim galiba bide ilk sayfaya nasıl alıcam bunu pek anlamadım

bir de çook kötü bir durumun var sigara kullanıyorum ve birden pat diye kesmek zorunda kalmak beni depresyona soktu. Zaten en ince nikotin 1 mg olandan içiyordum bugün dayanamadım 2 tane içtim
Ben napıcam bu durumda olan var mı😞😞
Ben ben ben... çok zor çok aglama krizleri geçiriyorum sigara yüzünden 2 tane değilde bende 1 tane içiyorum günde vicdanım sızlıyor ama napcam bilmiyorum

HTML:
Üye AdıYaşSon Adet TarihiDoğum TarihiCinsiyetKaçıncı BebekBebek İsmiBaşlangıç Kilosu
A anne 3513.04.201623.04.2017Erkek1Kuzey Ege60
T Teyze 4513.04.201623.04.2017Kız

Bugün kadın doğum acil polikliniğine gittim canım. Detaylı muayene olmadım ama ultrasonla baktığında rahim içinde kese görünüyor kasıktaki şişlik lenf şişmesi olabilir randevu al polikliniğe dedi. Bi nebze içim rahatladı çok teşekkür ederim 🥰
Çok geçmiş olsun kuzucum şükürler olsun kötü bişey olmadı bak ins diğer şişlikde krem vs bişeylerle iner kendilgilinden

Çok geçmiş olsun kuzucum şükürler olsun kötü bişey olmadı bak ins diğer şişlikde krem vs bişeylerle iner kendilgilinden
Yaa inşallah burada öyle güzel moral oluyorsunuz ki hepiniz çok saolun 🥰 çarşamba günü muayeneye gideceğim kendi doktoruma. Umarım ondan da güzel haberler alacağım 🙏 senin kontrolün ne zaman canım?

Yaa inşallah burada öyle güzel moral oluyorsunuz ki hepiniz çok saolun 🥰 çarşamba günü muayeneye gideceğim kendi doktoruma. Umarım ondan da güzel haberler alacağım 🙏 senin kontrolün ne zaman canım?
Kuzum ben dün keseyi gördüm cok şükür karından gösterdi minnak 🤩🤩😍😍 10 gün içinde kalp atısı ddi bende ayın 20 sine randevu aldım

X