2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
6. Hafta mi duydunuz kalp atışını?b yaa çok heyecanlı şimdi ne güzel ilk alışverişlrrerini yaparsınız ilk bebiş sanırım

Bende avokado düzenli yiyorum her gün yarım bazı günler unutuyordm tâbi
Ay ne güzel ne güzl bende kalp atışını duyunca başladım ufak ufak almaya
Kaçıncı hafta da gördünüz keseyi

Canim doktorunla konuştun mu , lenf mi şişti acaba, covid bile yapmış olabilir ihmal etme mutalaka göster ultrasonla bakılsın.Cok cok geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun canım çok şükür atlatmışsın. Ben henüz görmedim keseyi. Geç döllenme, randevum çarşamba. İnşallah rahatlıkla görebilelim

Kizlar bebek bakımı için önerebileceğiniz kitap var mı, özellikle tecrübeli anneler
Önerim kitap okumaman teorik ve pratik çok çakışıyor sonra sinirin bozuluyor. Doğunca gelecek annelik icguduleri. Ben asla kucağıma bebek alamayan bir insandım doğurdum ve her şeyini tek yaptım çok ilginç bir şey bu. O yüzden o kitaplara gerek yok. Kafana takilanlari sor burda tecrübeli anneler cevaplasin

Otuz Milyon Kelime, Bütün beyinli çocuk, Geliştiren Anne-Baba, Tuvalet iletişimi.
Bu kitapları ilerleyen dönemlerde edinip okuyun canım, bunlar fayda gördüğüm kitaplar
100% katılıyorum.
Tuvalet iletisimini hamileyken alabilirsiniz hatta çünkü doğduğunda başlıyor

Bebek bakimindansa bunları okumak daha iyi. Tuvalet iletişimini uyguladin mi canım sen benim cevremde tek uygulayan benim

Canm benimde 3.8 çıktı aslında normal ama gebelikte 2.5 altı olması lazım dedi. Bi hafta sonra ölçtürdüm 2.7 çıktı ilac vermedi

Teşekkür ederim, siz böyle deyince okumasam daha iyi gibi geldi çünkü annemde aynısını dedi ve ben o eskiden di anne ya şimdi herkes okuyor öğreniyor dedim,canim anam gene hakliymis

Canm benimde 3.8 çıktı aslında normal ama gebelikte 2.5 altı olması lazım dedi. Bi hafta sonra ölçtürdüm 2.7 çıktı ilac vermedi
Normal de 2.5 altı olmali evet nasıl ilaç vermedi size bu hormon gebelikte çok önemliymiş

Normal de 2.5 altı olmali evet nasıl ilaç vermedi size bu hormon gebelikte çok önemliymiş
Bilemiyirum benimde içime sinmedi. Zaten d vitamini icin ilac vermişti ona da netten baktım kesinlikle gebelikte kullanılmamalı yazıyordu. Ne yapacağımı şaşırdım

Bilemiyirum benimde içime sinmedi. Zaten d vitamini icin ilac vermişti ona da netten baktım kesinlikle gebelikte kullanılmamalı yazıyordu. Ne yapacağımı şaşırdım
Başka bir dahiliye doktoruna görünseniz keşke yada kadın doğuma sorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…