2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İyi düşünelm canımm inşallah güzel haberler alacağız

Garanti olsun istiyorlar erken çağırsa stres yaratacak bir daha gitmek gerekecek. En güzeli stres ve merakı bi kenara bırakmak. Ama ben de yapamıyorum. Cuma’ya kadar nasıl bekleyeceğim balım
Hadi bakalm bende perşembe gideceğm herles güzel haberler alır inşallah haber verelm birbirimize

Aynen bakıyorum her kes travel diyor..bakıcaz artık..bana göre ağır olmasın..kolay katlansın

ANNE ADAYIANNENİN YAŞISON ADET BAŞLANGICIŞEHİRKAÇINCI ÇOCUKİLK KİLOCİNSIYETİSİMGERÇEKLEŞEN DOĞUM TARİHİ
Nare196
i

Son düzenleme:
Kızlar tablo deniyorum ama beceremedim galiba bide ilk sayfaya nasıl alıcam bunu pek anlamadım

Ben ben ben... çok zor çok aglama krizleri geçiriyorum sigara yüzünden 2 tane değilde bende 1 tane içiyorum günde vicdanım sızlıyor ama napcam bilmiyorum

HTML:
Üye AdıYaşSon Adet TarihiDoğum TarihiCinsiyetKaçıncı BebekBebek İsmiBaşlangıç Kilosu
A anne 3513.04.201623.04.2017Erkek1Kuzey Ege60
T Teyze 4513.04.201623.04.2017Kız

Çok geçmiş olsun kuzucum şükürler olsun kötü bişey olmadı bak ins diğer şişlikde krem vs bişeylerle iner kendilgilinden

Çok geçmiş olsun kuzucum şükürler olsun kötü bişey olmadı bak ins diğer şişlikde krem vs bişeylerle iner kendilgilinden
Yaa inşallah burada öyle güzel moral oluyorsunuz ki hepiniz çok saolun çarşamba günü muayeneye gideceğim kendi doktoruma. Umarım ondan da güzel haberler alacağım senin kontrolün ne zaman canım?

Yaa inşallah burada öyle güzel moral oluyorsunuz ki hepiniz çok saolun çarşamba günü muayeneye gideceğim kendi doktoruma. Umarım ondan da güzel haberler alacağım senin kontrolün ne zaman canım?
Kuzum ben dün keseyi gördüm cok şükür karından gösterdi minnak 10 gün içinde kalp atısı ddi bende ayın 20 sine randevu aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…