2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kizlar bugun baya halsiz ve vücudum kırık uyandım covid testi vericem ins negatif çıkar evden çıktığım yok esim ve oğlumda da birsey yok ama içim rahat etmedi pek umarım soğuk alginligidir sadece
Bir şey yoktur canım. Bu ara çok var hastalık. Ben de çok kötüydüm. Nezle hapşırma dün de koku alamayınca test verdim ve şükür negatif çıktı. Zaten koku duyum da yerine gelmeye başladı. Nezle gripte de oluyor bu.
Her zaman maske takacağım artık. Hava pislik dolu. Bizler daha da hassasız bu dönemde. Dikkat edersek sağlıkla geçer inşallah.
Tavuklu sarımsaklı bol limonlu çorba, nane limon, ekşi mandalina, fındık ceviz, siyah üzüm gibi şeyler yedim. Bana iyi geldi.

Hapşırma öksürme yokta boyle bi üşüme ve halsizlik var bende tarhana filan yapayım bugun en iyisi cok geçmiş olsun sana da

Arkadaşlar fetal dna ve nifty testi yaptıranlar varsa hangi şehirde ne kadara yaptırdınız acaba?
Selamlar İstanbul’da kendi kliniğimin anlaştığı bir yerdi; Igenomix diye bir yerde yaptırdım. Kapsamlı olanı istediğimiz için 420 euro verdik. Diğer türlü 375 euro ydu

Kızlar ben evde çok üşüyorum yaa polar sabahlık battaniyeyle oturuyorum. Soğuk memleketteyim ama o kadar da soğuk değil şuan yani kaloriferleri yakmaya başladığımız zamanlar böyle olurdum iyice kış aylarında yani. Bu kadar üşümek normal mi acaba sizler nasılsınız?

Bende öyleyim hava biraz serinledi ama aslında çok bi soğuk yok ama ben üşüyorum ellerim ayaklarım üşüyor hamilelikten heralde diyorum bilmiyorum

Ben de ayniyim polarlarla oturuyorum bebek vucudumuzdaki butun degerleri emiyor vitaminsiz kalmamaya ozen gosterin ondan usuyo olabilirizz

Ay bende öyleyim hırka battaniye valla dun dayanamadım biraz kombiyi açtım

Ay bende öyleyim hırka battaniye valla dun dayanamadım biraz kombiyi açtım
Ben de açmamak için zor tutuyorum kendimi işin komik tarafı eşim şortla dolaşıyor ben bu halde tuhaf tuhaf bakıyor bana gerçekten üşüyor musun diye şaşırıyor ben de bende mi bi tuhaflık var dedim ama anlaşılan normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…