Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ya aslında boşta bi ipadim var ondan izleyebilirim

beni de 19 da çağırdı ama arkadaşlar erken olduğunu söyledi. Kalp falan herşeyi tam mıydı?

Benim 21+1 e gün aldırdı doktor garanti olsun dedi. 20. Haftanın başında bazı gebeliklerde bazı organlar gözlemlenemiyor dedi. Bilgin olsun maya bence arayıp ertelet en azıntan 20+4/5 e filan

Kızlar bi şey sormak istiyorum, canım çok hurma istiyor ama son haftalarda doğumu kolaylaştırmak için tavsiye ediyorlar ya şu an yesem bi şey olur mu sizce
Bir iki tane yersen sorun yok canim, benim de cekti,1 tane yiyip nefsimi korelttim. Ananas da yiyorum arada, onun da etkisi ayni diyorlar ama tadinda yiyince sorun olcagni sanmiyorum

ben de istiyorum da ilk zamanlar acaba bırakıp içeri gider miyim onu da alır mıyım kafam çorba oldu

işte benim de kafam karıştı
ilk etapta bırakamazsın canım pek ama bence yine de alınabilir çünkü eninde sonunda lazım oluyor. gerçi benimki baby phone kamerasız ama işimi görüyor

Ben dün girdim 19+1 im. Çok şükür iyiydi sonradan cok hareketlendiği icin ciğerini ve omurga kemiklerini sayamadı. Haftaya tekrar randevu verdi onlara bakacak. Midesi bağırsakları olusmus dedi midesi dolu karnını doyurmus dedi. 1 saate yakın inceledi.
Onun o minnak midesini severim ne yemiş de doyurmuş 😅😁

Kızlar kamera vs alıcak mısınız?
İlk gebeliğimde almadım pişman oldum bu sefer alacağım uyuduğunda başından ayrılamıyordum ya. Tükürüğü çok boğazına kaçıyordu mesela yanında olmasan olmuyordu ama kamera olsa işte yanından görürsün bu sefer alıcam

ya aslında boşta bi ipadim var ondan izleyebilirim

beni de 19 da çağırdı ama arkadaşlar erken olduğunu söyledi. Kalp falan herşeyi tam mıydı?
Evet kalp ölcümü falan herşeyini yaptılar. Herşey cok güzel dedi. Aort damarının icindeki kan akışı falan hepsini gördük. Sadece uyuyordu uyanınca aşırı hareketliydi ciğerini tam göremedi birde omurgasını gördü ama tek tek kemiklerini saymam lazım saydırmıyor dedi. Haftaya bunlar icin tekrar gidicem.

😂😂 o kadar şaşırdım ki doktor söyleyince nasıl yani dedim. Midesi dolu karnını doyurmus uyuyor dedi. Banada yeni güncelleme geldi artık her yediğimi minik beyfendi yiyecek diye başka bir aşkla yiyorum 😂
Yaaa şuan aşırı duygulandım gerçekten yani bize bağlı yaşayan canlı var içimizde🥹 o kadar şaşırdım ki böyle olduğunu bilmiyordum benim de artık bir şeyler yerken hep aklıma bu gelir🥹

Mastercheff hamilelere yasaklansın ya😂😂😂
Eşimde dün bana dedi. 😂 eve gece geldik tanıtımı gördüm. Çok kötü oldum ayy şimdi bile ağzım sulandı bol limonlu off. Gece çiğköfteciler kapalı olacağı icin alamadık bugün alacak. Artık sana master chef yasak diyor 😂 gecen günde 13 tane pide yaptım her çeşidini. Tatlıları değil ama bu tarz şeyleri çok canım cekiyor görünce 😂

Eşimde dün bana dedi. 😂 eve gece geldik tanıtımı gördüm. Çok kötü oldum ayy şimdi bile ağzım sulandı bol limonlu off. Gece çiğköfteciler kapalı olacağı icin alamadık bugün alacak. Artık sana master chef yasak diyor 😂 gecen günde 13 tane pide yaptım her çeşidini. Tatlıları değil ama bu tarz şeyleri çok canım cekiyor görünce 😂
Etsiz olan çiğ köfteden yesek sıkıntı olmaz değil mi? Ben de ahmacun gününde gündüz gidip lahmacun yemiştim 😂😂😂 ben çok severim ekşi bulgur vs işini ya

Yaaa şuan aşırı duygulandım gerçekten yani bize bağlı yaşayan canlı var içimizde🥹 o kadar şaşırdım ki böyle olduğunu bilmiyordum benim de artık bir şeyler yerken hep aklıma bu gelir🥹
Benimde öyle oluyor. Canım gazoz cekti biraz içtim 1 bardak doldurdum devam ediyim diye içemedim bekledi öylece az önce döktüm. Duygusal bir ponçik oldun dünden beri

X